Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
27-08-2015, 11:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2015 11:49 PM przez BMH.)
Post: #51
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Zero sensownych argumentow Joker, czy jakies zwyklej ciaglosci dyskusji. Lepiej udac, ze sie nie doczytalo, niz przyznac, ze zaklina sie rzeczywistosc, co? Ignorujesz podane na tacy argumenty, ktore przecza temu co dopiero napisales.. Nawet nie jestem zaskoczony, zeby nie napisac, ze wiedzialem iz to tak "fajnie" zakonczysz.


Czytajac to co kolega Joker ma do powiedzenia, tylko ja mam takie skojarzenia?(czytac nizej)
Joker, nie lubi spierdalaczy bo to oznaka braku jaj(dobrze rozumiem???). Za to w avatarze ma goscia ktory swego czasu byl okrzykniety najwieszym tchorzem, znienawidzonym oszustem, ktory potrafil zrobic akcje jak Andrzej Golota z Tysonem.Big Grin Jaja jak arbuzy! Gardzic tymi sprinterami! Prawdziwy warrior, albo walczy jak lew, albo sie poddaje i tlumaczy bolem nogi, barku, palca, czy brzucha. Nie to co te wszystkie Floydy, Lary, Rigo, Crawfordy, czy Hopkinsy, oraz inne "bezjajowce" co by tylko szukali najwiekszych wywan, i z regoly "jedynie" wyraznie punktowali te ofensywne bestie ktore przyciagaja publike.Big Grin

Dzwine, ze jeszcze na PPV ofensywnych bokserow jak Kovalev i Golovlkin, nikt nie zarabia milionow.Tongue Przeciez nie jest wazne pochodzenie, ilosc obron etc. Styl panowie, tylko styl, a PPV idzie jak woda. Mam racje....?


Ps. Tyle piszesz o walce Lara Angulo, o jajach i ich barku, a nawet nie wiesz jak sie ona zakonczyla? To dobitnie pokazuje z czym musimy walczyc. WinkWink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 06:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015 06:20 AM przez Martin.)
Post: #52
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Wróćmy do samej walki, która już za chwilę. Tylko czy to też nie będzie szopka taka jaka do tej pory? Gaże mają przednie tylko się zastanawiam czy to będzie boks czy wrestling lub coś podobnego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 08:17 AM
Post: #53
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
BMH
Ale ja wiem że liczą się kraj pochodzenia,promocja,tytuły i walki z topem.Nikt mi nie wmówi że styl Lary sprzeda się lepiej niz Golowkina(ach Money tylko ze tu chodzi o otoczke,pysk,tytuły,resume).Duran to najwiekszy kozak w historii i2 walka z Leonardem tego nie zmieni.
Ps ogladlem,jednak w wiekszosci lece na higlightach,najlepsze kąski świetna realizacja,super muzyka.Ty kolego mozesz zajrzeć do lpw i poszukać walk alego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 09:02 AM
Post: #54
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Ale jednak takie walki się sprzedają jak Mosley - Mayorga. Przykład na naszym forumku - tego samego dnia jest naprawdę ciekawe starcie Santa Cruza z Maresem i chyba nawet nie ma na temat tej walki tematu, czy nawet nikt o niej nie wspomina. A o, jak to mówicie cyrku, nabazgraliśmy już prawie osiem stron. Nawet my, jak widać, wolimy takie bezsensowne friki niż poważne, naprawdę ciekawe walki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 09:24 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2015 09:51 AM przez BMH.)
Post: #55
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Mosley vs Mayorga obejrze z wiekszymi emocjami, niz wiekszosc walk Golovkina, Kliczki i Kovaleva, gdzie wynik znam w chwili podpisania kontraktu. Tutaj jest chociaz jakas minimalna niewiadomoa, ze moze sie ktorys posypie, a moze sie pobija w przerwie, a moze dostanie zalu(mroczny zart!).Tongue Faworyt choc jest jeden, to z Ryskiem nigdy nic niewiadomo.
O ile zal patrzec jak dawne gwiazdy jak Toney, czy Roy Jones daja sie obijac mlodszym, o tylke walki na zasadzie weteran vs wetaran, to dla mnie prawdziwa bomba, zwlaszca gdy walczy dwoch bokserow ktorych wprost uwielbiam. Przyznam sie, ze do dzis nie moge przebolec starcia dinozaurow Foreman vs Holmes, ktore z roznych powodow nie doszlo do skutku, choc byly kilka razy przymiarki.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 01:48 PM
Post: #56
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
(28-08-2015 06:20 AM)Martin napisał(a):  Wróćmy do samej walki, która już za chwilę. Tylko czy to też nie będzie szopka taka jaka do tej pory? Gaże mają przednie tylko się zastanawiam czy to będzie boks czy wrestling lub coś podobnego?

Jeśli walka będzie na serio, to Mosley jest bardzo dużym faworytem imho. Niewątpliwie Shane jest w treningu, niedawno oglądałem jego sparring z Porterem, gdzie wyglądał b. dobrze. A Mayorga? To facet, który nie prowadzi się zbyt sportowo i zdaje się być bardziej wyeksploatowany niż rywal. Kibicuję Ricardo, ale każdy inny wynik niż zwycięstwo Mosleya będzie niespodzianką. Mam nadzieję, że w ringu obędzie się już bez pajacowania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2015, 02:21 PM
Post: #57
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Ja pomimo tego że będę w robocie tego dnia w nocy, to biorę tablet i odpalam streama, na tą walkę
zobaczymy jak sytuacja się rozciąganie czasowo, to też z chęcią Santa Cruz vs Mares obejrzę, ,
uważam że Santa Cruz dosyć łatwo wypunktuje Maresa,który po walce z Jhonnym Gonzalesem nie wydaje się być już sobą, choć walki wygrywa, .Santa Cruz techniczne jest lepszy, i to wykorzysta,,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2015, 11:47 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2015 12:07 PM przez Wietnam.)
Post: #58
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
szykujćie się dzisiaj na wojny
Mares vs Santa Cruz,, :

pojedynek , który moim zdaniem wygra Santa Cruz, jest wyższy, większy od Maresa który ma już chyba swój najlepszy okres za sobą, sądzę że Cruz rozegra tą walkę taktycznie, Mares będzie chciał się bić, i będzie zapewne wpadał nonszalancko na kontry Cruza,
Liczę na wygraną świętego Cruza, ponieważ chce aby doszło do jego walki z Rigo, aby szakal pokazał mu miejsce w szeregu,.

Mosley vsTongue Mayorga II,:

Nie wiem czego oczekiwać po takiej walce, liczę że ze strony Mosleya będzie to walka na poźiomie, widziałem sparing Porter vs Sugar Mosley i naprawdę był wyrównany, Mosley nie dostawał, od można tak przecież powiedzieć prime Portera,,
Co pokaże nam Mayorga, nie mam pojęcia, , coś mi się zdaje że Matador zostanie gładko wypunktowany, zapewne pójdzie na całość i będzie kąśił jakimiś cepami,ale zapewne na to Mosley jest właśnie przygotowany, skoro wydaje się że walka wyżej powninna stać raczej na technicznym poźiomie, to niech tu obaj panowie nazywani już bokserskimi dźiadkami, dali przyzwoite show, ,

Typy:
Santa Cruz vs Mares (transmisja fightklub)
Mares: UD

Mosley vs Mayorga 2(canal+sport)
Mosley :TKO, 10-11 runda, .

pozdro,.

http://www.gettyimages.com.au/detail/new.../485626088
Shane Mosley 159,5 vs Ricardo Mayorga 165,4

Płynie we mnie latynoska krew i po tym jak się z nim rozprawię on już nigdy
więcej nie zawalczy. Zabiję go w pierwszej rundzie - krzyczał "El Matador".

- Ten koleś jest skończony. Zobaczycie krew i śmierć w ringu - ripostował w
podobnym tonie Amerykanin, w przeszłości mistrz świata trzech kategorii.Sleepy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2015, 01:43 PM
Post: #59
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
Mares na pewno nie będzie chciał się bić z Santa Cruzem to zawsze Leo dąży do wymian i półdystansu a Abner porusza się za dystansem i wskakuje z seriami ciosów.Santa Cruz bardzo wyraźnym faworytem ustępuje co prawda rywalowi pod względem mobilności i szybkości ale wreszcie przełamie Maresa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-08-2015, 02:40 PM
Post: #60
RE: Shane Mosley vs Ricardo Mayorga II
@TomaszX
nie w tej walce, !
Leo Santa Cruz jest gwiazdą, on jest teraz jednym z najbardziej promowanych meksykanòw w Bokśie
On jest mistrzem, Mares będzie w tej walce cały czas walczyć w pòłdystanśie, jego jedyną drogą do zwycięstwa jest przełamanie Cruza, i szukanie nokautu,na punkty nawet nie ma czego szukać, ,
Santa Cruz wie że Mares będzie w tym pojedynku tak boksował, więcej będziemy go oglądać w tej walce walczącego na dystans, od czasu do czasu wchodzącego w pòłdystans i szukającego zwarć, on będzie starał się raczej zamęczyć Maresa, i być może nawet pod koniec znokautować,
Leo lubi wymiany i półdystans w którym jest świetny, ale w tej walce obiorą inną taktykę, ,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: