Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
28-04-2015, 02:27 PM
Post: #1211
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Cytat:Ostatnio napisałem post który po kilkunastu sekundach skasowałem.
A znalazł się user który zdążył go skopiować i zacytował go w następnym swoim wpisie. To się nazywa refleks.

Chłopcze, nie ośmieszaj się Smile Napisałem post po 5-6 minutach, po czym ty go przeczytałeś i usunąłeś swój, bo skapnąłeś się co napisałeś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 02:32 PM
Post: #1212
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(28-04-2015 02:27 PM)kubala1122331 napisał(a):  Chłopcze, nie ośmieszaj się Smile

Ale jestes Kubus niedobry. Temat jest akurat odpowiedni do tego typu akcji jak rozsmieszanie. Niech pisze, oszczedzi mi kopiowania.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 03:16 PM
Post: #1213
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
kubala1122331
Napiszę Ci jak było:
Ja ten post edytowałem od razu i od razu zmieniłem jego treść.
Przed zmianą nie czytałem Twojego postu.
Twój wpis nie miał wpływu na moje zmiany, bo nie jest tajemnicą , że często prowokuję i nawet przy Nicku mam oficjalnie napisane „Prowokator Generalny”
Zresztą z mojego wpisu o „gwiazdkach” teściowej , sołtysie i przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich wiało prowokacją na kilometr i tylko mało rozgarnięty mógł tego nie zauważyć i czekać aż mu to napiszę.

Nie sprawdzałem stoperem ,czy było to kilkanaście sekund czy kilka minut.
Wydaje mi się że był to bardzo krótki czas najwyżej 1 min.

Skoro nie miałem problemów z umieszczeniem przy Nicku informacji że jestem trollem i prowokatorem ,to dlaczego miałbym mieć problem z napisaniem tego w poście?

Twoje stwierdzenie ,że zmieniłem treść swojego wpisu bo wystraszyłem się Twojej denuncjacji jest błędna.



A jeżeli nawet było to 5-6 minut to i tak nie zmienia to faktu ,że to krótki czas , i oznacza że pilnujesz moich wpisów i masz refleks ,że zdążyłeś to skopiować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 04:19 PM
Post: #1214
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ból dupy do RSC straszny...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 04:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 04:30 PM przez RSC-2.)
Post: #1215
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
@Joker

Ja sobie z tym stadem wilków daję radę.

A jak będę widział ,że już nie daję rady to się do nich przyłączę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 04:38 PM przez kubala1122331.)
Post: #1216
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Joker
Jaki ból dupy? Ja tylko powołałem się na złamanie regulaminu na co mam prawo, przyznałem mu rację w innym temacie i merytorycznie odpowiedziałem jeszcze w innym. To ja zostałem przez niego nazwany nierozgarniętym userem, który jest totalnym matołem, bo nie rozpoznał prowokacji, tylko normalnie odpowiedział. Po czym zostałem uznany za stalkera, który śledzi każdy wpis RSC na całym internecie i to dla niego jedyna wartość w życiu.
Ktoś, kogo nie znam z imienia i nazwiska bezczelnie mnie obraża, a ja mam jeszcze niby ból dupy... Brawo. Czekam jeszcze niech znów @Gogolius pokasuje te posty, a RSC obraża mnie dalej,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 05:20 PM
Post: #1217
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Kuba
Chodzi mi raczej o syf na forum(pozdrawiam kolegów z którymi go robiłem też...)i polowanie na czarownice.Od pewnego czasu dorabiam jako jasnowidz,bo nie muszę wchodzić w ten temat a wiem kto i o kim.Ogólnie chłopaki dajcie se po jednym(repucie ofkors)i uspokujcie wirtualnego teścia Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 05:43 PM
Post: #1218
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
kubala1122331
Ja Ciebie obrażam?
Wydaje mi się że jesteś bardzo wrażliwy na swoim punkcie.

Ale masz do tego prawo.

Przyjmij moje przeprosiny i zakończmy spór ze sobą o bzdury, choć według mnie to nie był żaden spór.
Ja wolę odnosić się do treści wpisu niż do osoby i wydawało mi się ,że tak właśnie robię.

Skoro odebrałeś to inaczej to jeszcze raz przepraszam i z mojej strony koniec wpisów na temat Twojej osoby i koniec sporu z Tobą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 05:54 PM
Post: #1219
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Z mojej strony też to nie był spór, więc na lajcie RSC.

Co do tego obrażania - wiadomo, że pisałem to trochę ironicznie i tylko z tego względu, że @Joker wspomniał coś o bólu dupy jaki mam względem ciebie Wink

Ja też kończę, wolne mi się dzisiaj kończy, czas wracać do pożyteczniejszych rzeczy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-04-2015, 10:24 AM
Post: #1220
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(29-04-2015 09:58 AM)Metzger napisał(a):  Styl Floyda zawstydza Cyganów.



Nie ma to zajrzec na bokser.org. Na konkurencji trudno o takie perelki, a tutaj to norma.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości