Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
25-04-2015, 03:38 PM
Post: #1201
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Może KrychuTMT, sie założy z tobą rsc Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-04-2015, 04:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-04-2015 04:03 PM przez RSC-2.)
Post: #1202
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Propozycję przedstwię w offtopie, albo w temacie dotyczącym walki lub bokserów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-04-2015, 08:52 AM
Post: #1203
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: theo
po 6-7 rundach mialem ok 5 rund dla Jenningsa.
Zadał duzo celnych ciosow na tułów, Kliczko zadawal moze z 3-4 ciosy na runde, wszystkie na garde, wlasciwie nie da sie tych rund punktowac dla niego będąc obiektywnym

Wyciągnięta łapa do przodu i wieksze gabaryty nie powinny decydowac o tym, ze ktos wygrywa runde, liczą się zadane i trafione ciosy, Władowi przyznają wygrane rundy za sam sposób walki, a nie za to czy jest on efektywny
Przy takim sposobie punktowania, wlasciwie Wład ma każdą walkę z niższym rywalem w kieszeni zanim wyjdzie jeszcze do ringu
Wlasciwie wszyscy z gory sie nastawiają, że nikt nizszy nie moze wygrac na punkty z Kliczko
Przy takim nastawieniu jakikolwiek sens toczenia walk Kliczki nie istnieje, wlascwie poza nabijaniem kabzy nie ma sensu toczenia tych walk, bo wszyscy z góry dają Kliczce rezerwację na zwycięstwo punktowe, a moze stracic te rezerwacje tylko jesli rywal go znokautuje
W pierwszych 6-7 rundach Kliczko byl kompletnie nieprzekonujący, zadawal ledwie kilka ciosow na runde, praktycznie wszystko szło na gardę bez jakiegokolwiek zagrozenia. Jennings tez za duzo nie zagrażał, ale zadawal duzo ciosow w zwarciu, duzo celnych ciosow na tułów i w okolice tułowia

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 04:14 PM
Post: #1204
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(27-04-2015 03:50 PM)RSC-2 napisał(a):  W takim razie napiszę co mam do napisania ,bo kubala1122331 zrobił donos i ban wisi nad moją głową za naruszenie regulaminu więc w każdej chwili mogę być „urlopowany”.
Bardzo często zdarza się ,że wpływ na określenie zasad jakimi powinna kierować się reszta ludzi wpływ mają osoby niekompetentne, głupie i bezmyślne.

I gdy już te głupie zasady wprowadzą, to reszta społeczeństwa bezkrytycznie i bezmyślnie je akceptuje uznając ,że są one logiczne tylko dlatego ,że ktoś wyżej je ustalił, czyli jakiś pseudoautorytet.


I oto przykłady takich uregulowań prawnych z innych krajów.
1.Mycie zębów częściej niż 2 razy na dobę jest zakazane
2.Nie wolno umierać w gmachu parlamentu
3.Ślimaka zaliczamy do ryby słodkowodnej.
Podobna zasada [choć nie zapisana oficjalnie] funkcjonuje wśród miłośników boksu na tym portalu, a także wśród wielu sędziów bokserskich choć nie wszystkich.
Chodzi o „gwiazdkę" stawianą przy wyniku rundy w przypadku ,gdy wynik rundy mógłby iść w obie strony.
A przecież jeżeli wynik rundy mógłby iść w obie strony to oznacza ,że runda jest remisowa
Ale „fachofcy” ustalili coś zupełnie innego.


Jeżeli runda jest remisowa to należy wskazać zwycięzcę i punktować dla któregoś z bokserów.
Ta zasada to nic innego jak narzędzie do manipulowania wynikami w sposób dowolny ,który jest bardzo na rękę sędziom którzy za łapówki wyznaczają zwycięzcę walki.
10-10 przez gardło przechodzi im bardzo ciężko, a fachowcy na forum typują 10*-9 albo 9-10* .

I tak głupota i brak logiki stało się przyjętą zasadą dla niemyślących.



Ta czesc wymiata:
(27-04-2015 03:50 PM)RSC-2 napisał(a):  [b]Chodzi o „gwiazdkę" stawianą przy wyniku rundy w przypadku ,gdy wynik rundy mógłby iść w obie strony.
A przecież jeżeli wynik rundy mógłby iść w obie strony to oznacza ,że runda jest remisowa
Ale „fachofcy” ustalili coś zupełnie innego.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 06:55 PM
Post: #1205
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: boksfaner
Data: 27-04-2015 16:49:01
A kim jest Szpileczka???
Arreola obija się za grosze ze złamanym nosem czy ręką, a ta pizd#czka co "ała ał"a robiła po ciosie na brzuszek, będzie mówić o kasie?


Autor komentarza: trucker
Data: 27-04-2015 16:21:16
Agilera to wcale nie jest wymagający rywal...Raczej kolejny bum do obicia...Ale ja bym sie nie dziwił jezeli teraz by walczył z jakimś bumem np;Agilerą bo to by była dopiero druga walka Szpilki pod wodzą nowego trenera...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2015, 08:51 PM
Post: #1206
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Kto włączył KSEROKOPIARKĘ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 09:38 AM
Post: #1207
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Ze skrajnosci w skrajnosc.Smile


Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 28-04-2015 09:07:52
Mianem walki wszech-czasów pojedynek ten można był nazwać,tzn. podciągnąć to pod takie starcie,ale kiedyś,lata temu.Teraz to "musztarda po obiedzie" jak to się mówi.


Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 28-04-2015 09:12:56
Wiadomo,że tak czy owak walka jest bardzo ważna i elektryzująca ,bo co by nie powiedzieć to jest jednak starcie dwóch najlepszych pięściarzy All Time w historii boksu.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 01:09 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 01:10 PM przez BMH.)
Post: #1208
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(28-04-2015 12:42 PM)RSC-2 napisał(a):  Remis zadowoli całą trójkę.

1. Mejłeter nadal będzie [z] "zerem" [porażek[
2.Pacquiao będzie miał otwartą drogę do rewanżu i powtórki z wypłaty.
3. Telewzja będzie mogła jeszcze raz dobrze zarobić na ostatniej kontraktowej walce Floyda.

[Niepocieszeni będą tylko polscy wielbiciele floyda., ale kto by się nimi przejmował]


RolleyesRolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 01:48 PM
Post: #1209
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
@BMH

Robisz mi tu na forum niezłą reklamę.
Widać ,że śledzisz każdy mój wpis i masz u siebie na dysku nawet te moje wypowiedzi ,które zostały skasowane przez moderatora, jak choćby ten powyżej o tych „gwiazdkach” przy punktacji.
Zresztą nie tylko Ty kopiujesz sobie do archiwum moje wypowiedzi.
Ostatnio napisałem post który po kilkunastu sekundach skasowałem.
A znalazł się user który zdążył go skopiować i zacytował go w następnym swoim wpisie. To się nazywa refleks.

A Ty na kogo stawiasz w walce w Las Vegas?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-04-2015, 01:55 PM
Post: #1210
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(28-04-2015 01:48 PM)RSC-2 napisał(a):  masz u siebie na dysku nawet te moje wypowiedzi ,które zostały skasowane przez moderatora, jak choćby ten powyżej o tych „gwiazdkach” przy punktacji.
Zresztą nie tylko Ty kopiujesz sobie do archiwum moje wypowiedzi.



Zal.pl. Blush

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości