Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
30-04-2015, 05:34 PM
Post: #1221
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: BeyrootPl Data: 30-04-2015 16:58:58

roycer
Siemasz!
Majówka + May vs Pac.
450 butelek piwa kupiłeś? Cobyś przed samą walką taxówki nie wzywał :-)
Big Grin



i tak będzie wyglądać 1500 innych komentòw, podczas May -Pac,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:50 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 08:57 AM przez BMH.)
Post: #1222
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Tacy fani boksu sa tylko na bokser.org. Prawdziwi koneserzy.Big Grin Pisac bezwartosciwoe posty od tylu lat jest oka, ale zeby ogladac walke? Po co? Blush


(01-05-2015 06:47 AM)RSC-2 napisał(a):  O 14,30 i 23.30 to są powtórki całych walk.
Nie mam czasu na ten nic nie warty spektakl.
Mnie chodziło jedynie o skrót z walki.
A konkretnie jedynie o ten moment jak mejłeter dostaje petardę i z nogami w górze ląduje na macie oraz zbliżenie jego skrzywionej twarzy i jak wypowiada słowo „what?”
Wystarczy mi tylko ten fragment walki. Po co reszta?
Może w "Teleexpresie" pokażą?
[Ja nie lubię nudzić się przed telewizorem dlatego nie oglądam „Klanu” „M jak Miłość” no i oczywiście walki FMJ –MP]

Nastepny "janusz", ktory wnosi duzo do tematow zwiazanych z boksem.

(30-04-2015 08:53 PM)Metzger napisał(a):  Tylko się nie zesrajcie tą "walką stulecia".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 10:15 AM
Post: #1223
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
BMH
Janusz to imię czyli z dużej.Wwp mają prawo do takich opinii bo walka
a)za późno
b)nadmuchana za granice
c)były lepsze
Floyd nie daję takich emocji by zarywać nockę dla niektórych,dajmy na to ktoś nie lubi Floyda/Paca i go to nie grzeje ma zarywać nockę a potem spać w ławce o 8 w kościele(no moze nie Metzger bo to ,Inny świat')-bezsens.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 10:38 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 10:50 AM przez BMH.)
Post: #1224
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(01-05-2015 10:15 AM)Joker napisał(a):  Janusz to imię czyli z dużej.
Wwp mają prawo do takich opinii bo walka

-"janusz" jako okreslenie niedzielnych januszy, nie musi byc z duzej.

-A ja mam prawo umiescic tu komentarze ktore sa dla mnie smieszne, ewentualnie zenujace.

Jest hah.Big Grin

Autor komentarza: RSC2
Ja to bym całkowicie zlikwidował kategorie wagowe.
Dwóch facetów umawia się na walkę i to oni decydują ile kto ma ważyć .
Każdy kalkuluje osobno, czy być lżejszym i przechytrzyć przeciwnika szybkością ,czy być cięższym i załatwić go jedną bombą.

Każdy ma rozum i Donaire na pewno nie wyzwałby na pojedynek Kliczki.
Ale ja osobiście taki pojedynek chętnie zobaczyłbym
Tyle tu niektórzy piszą o wolności człowieka.
Wiec dlaczego nie dać wolności wyboru?
Czy przyjęte i ustalone zasady są dane na zawsze i nie są do ruszenia?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 11:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 11:34 AM przez RSC-2.)
Post: #1225
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
BMH
Zaloguj się na główną.
Zobacz jak tam jest śmiesznie i wesoło.
Przecież z tej „powagi” na forum można wpaść w depresję.
Goście na Bokser.org już wiedzą ,że ja piszę „pół żartem, pół serio”

Tam jest dużo „jajcarzy” i znających się na żartach.
Z nimi świat jest bardziej strawny.

Na forum jedynym działem gdzie jest ciekawie to „offtop” oraz „śmieszne i żenujące”

Oczywiście,że jest tak dzięki Tobie dlatego przyznałem Ci tą prestiżową nagrodę „KSEROKOPIARKI”

Zaczynam coraz bardziej Cię lubić.
I wcale w tym wypadku nie żartuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 12:29 PM
Post: #1226
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Rsc powiedz mi jaki jest poziom wiedzy tak 'owej na głównej, z tego co teraz widzę, śmiem twierdzić, , że czasami można odnieść wrażenie, że portal powinien się nazywać, jajcarze org, ,walk to oni praktycznie nie oglądają, jak to napisał wyżej ~BMH,
Powiedz mi jaka radość jest z oglądania walki bokserskiej, jak podczas pojedynku,jest się zalogowanym na 4 portalach, , i na każdym pisze się o wyprawach po Alko, , a boks się pomija, ,żarty mogą być, czasami muszą, ,, , oczywiście,, ale weź tak
popatrz sobie , z perspektywy gościa, , który czyta bokser, org, i pod newsem chce poczytać, ,kilka przydatnych komentarzy a dowiaduje się ile płaci się za Taxi z punktu a do punktu b, czyli do monopolowego,,.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 12:59 PM
Post: #1227
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
@Wietnam
Nie odpowiem Ci jaki jest poziom wiedzy na głównej, bo ja sam kompletnie nie znam się na boksie i nie potrafię ocenić co jest wiedzą a co nie.
Takie pytanie powinieneś zadać BMH ponieważ ma o wiele większą wiedzę o boksie ode mnie i o wiele dłużej i częściej przebywa na głównej [aby skopiować tu tyle postów to musi je wszystkie czytać.]

Natomiast ja na temat głównej i forum wypowiadałem się wielokrotnie nawet założyłem osobny temat. I tyle wystarczy.

Natomiast „co to są przydatne komentarze” jest sprawą względną.
Jeden lubi to a drugi tamto.
Jeden lubi Kostyrę i jego „skórkę o banana” a drugi chce, aby komentator mówił mu o tym co i tak w telewizji widać.

Każdy wybiera pisanie i czytanie tam gdzie mu odpowiada i niektórzy wolą pisać o tematach około bokserskich, bo pieprzenie w kółko o „wspaniałej obronie mejłetera” , o „betonowej szczęce Wacha ” czy „wspaniałych nogach Rigo” już im przeszło no bo ile razy można pisać o tym samym.

Przypomnę klasyka.
Hołdys do Markowskiego
-Grzesiek czy Ciebie ciągle interesuje granie po raz dwutysięczny Autobioografii?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 08:49 PM przez BMH.)
Post: #1228
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Nie moge.Big GrinBig Grin


Autor komentarza: RSC2
Data: 01-05-2015 17:26:59
Leszek Dudek na tym zdjeciu jest zafrasowany z powodu poziomu niektórych userów.

Autor komentarza: progresywny
Większy człowiek zawsze ma większe szanse wygrywając. Mówię Ci jak to w bójkach ulicznych wygląda. Boks najmniej przydaje się do nich - prędzej krav maga, bo to uniwersalna sztuka walki...lol...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:54 PM
Post: #1229
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
(01-05-2015 08:49 PM)BMH napisał(a):  Autor komentarza: progresywny
Większy człowiek zawsze ma większe szanse wygrywając. Mówię Ci jak to w bójkach ulicznych wygląda. Boks najmniej przydaje się do nich - prędzej krav maga, bo to uniwersalna sztuka walki...lol...

Następca Rollinsa? Ciekawe, czy ma pracę nóg jak Zab Judah? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2015, 08:58 PM
Post: #1230
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
progresywny to dawny bak(który w tym temacie był cytowany wielokrotnie)Złamany kręgosłup Kliczki w walce z Lewisem itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości