Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 11 Głosów - 2.82 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deontay Wilder
23-01-2015, 03:41 PM
Post: #371
RE: Deontay Wilder
Kurde, znowu operacja? Czarno to widze, mlody nie jest zeby prawie 2 lata przerwy nie robily roznicy w karierze, a na to sie zanosi.
Oczywiscie wypowiedz troche jak Jonak mowiacy ze dla Alvareza pojedzie do Meksyku Smile
W teorii Zimnoch ma racje: wroci pod koniec 2015, obije buma i journeymana a potem zaatakuje top 15 WBC w postaci Arreoli ktory zawsze tam bedzie, a potem jako pogromca Chrisa, ktorego pokonal BWARE, ktorego pokonal Wilder, ktorego w amatorce pokonal wlasnie ten pogromca, mozna latwo sprzedac walke jako wielki rewanz, starcie boksu amatorskiego z boksem zawodowym, sportu z biznesem, postkomunistycznego myslenia z amerykanskim snem itd itp.

Do tego walka w Chicago, na undercardzie Szpilka vs Jennings o trzy pasy zabrane Kliczce oraz Fonfara - Stevenson o cztery pasy zabrane w wiekszosci Kovalevowi i mamy Wielkie Rewanze Polakow o bezdyskusyjny prymat i osiem pasów mistrza swiata w ciezkiej i polciezkiej.

Pestka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 08:56 PM
Post: #372
RE: Deontay Wilder
ZIMNOCH: LICZĘ NA REWANŻ Z WILDEREM W PRZYSZŁOŚCI
- Liczę na nią. Taką walkę można łatwo sprzedać. Ale najpierw czeka mnie operacja, 3-4 miesiące rehabilitacji i dopiero potem powrót na ring. Kiedy wejdę do rankingu WBC, będzie można coś poważnie planować - mówi w rozmowie z "Super Expressem" powracający po urazie Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO)

Hahaha, pamiętacie jak pisałem kilka dni temu o tym w offtopie? Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 09:06 PM
Post: #373
RE: Deontay Wilder
Zimnoch vs Wilder... Nie no, zaczynam lubić Krzyśka i jego poczucie humoru Wink

Jak Zimnoch dopcha się do walki o EBU, albo EBU - EU to będzie wielki sukces.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 10:04 PM
Post: #374
RE: Deontay Wilder
Błagam nie cytujcie już więcej Krzysia z Białegostoku bo umrę ze śmiechu............

(23-01-2015 09:06 PM)redd napisał(a):  Jak Zimnoch dopcha się do walki o EBU, albo EBU - EU to będzie wielki sukces.

@Redd
Nie żartuj, bramkarz z dyskoteki to może co najwyżej załapać się na jakąś galę Wojaka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 10:20 PM
Post: #375
RE: Deontay Wilder
Napisałem, że wielki sukces, czyli coś czego w obecnym stanie rzeczy:
- Po milionie kontuzji
- Nigdy nie prezentował wielkiego potencjału
- Bez wielkiego wsparcia promotorskiego
- Już nie najmłodszy
...trudno się spodziewać Wink

Zimnoch ma jeden atut w obecnej chwili - nieskalany porażką rekord. Po powrocie powinien obić z dwóch bumów na rozgrzewkę i poszukać niezłych wypłat z prospektami. U Krzysztofa podobno z hajsem się nie przelewa, źle zainwestował pieniądze, więc raczej poszuka opcji ryzykownych, które jednak dają jakieś pieniądze. W każdym razie perspektywy kariery ma niewesołe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 10:22 PM
Post: #376
RE: Deontay Wilder
Wiadomo, że Wilder nie zawalczy z Krzyśkiem, bo to dla niego za dużo ryzyko. Pewnie będzie uciekał przed Polakiem, bijąc się choćby z Furym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 10:30 PM
Post: #377
RE: Deontay Wilder
Walka moze się odbyć - wszystko zależy od tego ile Wilder ma rozumu. Jeśli Amerykanin da się sprowokować a Zimnoch będzie gadał, opowiadał jak go pokonał, do walki może dojść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 10:44 PM
Post: #378
RE: Deontay Wilder
Zapewne Wilder nawet nie pamięta o istnieniu kogoś takiego jak bramkarz :v :v :v .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2015, 11:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2015 11:04 PM przez Sander.)
Post: #379
RE: Deontay Wilder
Szpilka to jest jakiś pomysł dla Wildera. Jest notowany (o ile dobrze pamiętam) w rankingu WBC, również jest pięściarzem Haymona, na lżejszą dobrowolną obronę idelany gość. Gdzieś w pierwszy kwartale 2016 może Wilder vs Szpilka?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2015, 12:06 AM
Post: #380
RE: Deontay Wilder
Wilder vs Szpilka walka no title ? Smile Wilder Po unifikacyjnej z Kliczką może już w pierwszym kwartale 2016 być bez pasa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości