Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
30-12-2014, 03:32 PM
Post: #241
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(30-12-2014 02:20 PM)Hugo napisał(a):  Walka Inoue vs Gonzalez przyniosłaby więcej emocji, niż wszystkie dęte pojedynki w półśredniej i junior średniej razem wzięte.

To prawda. Zestawienia Inoue/Gonzalez/Estrada to jest najwyższy światowy poziom, trudno o bardziej wartościowe sportowo zestawienia w dzisiejszym boksie. No i cała trójka preferuje bardzo kontaktowy, ofensywny boks. Już pierwsza walka Gonzaleza z Estradą była niesamowita, a wtedy jeszcze Juan był zielony na najwyższym poziomie. Inoue to z kolei cyborg. Nie uderza zbędnych ciosów, a tym czym trafia, to rani rywala. Hernandez, czy Narvaez to twardzi bokserzy, o naprawdę niezłych umiejętnościach, a na tle mającego kilka walk Japończyka wyglądali jak ogórki. Inoue to prawdziwy potwór.

Myślę, że dla Inoue jeszcze za wcześnie na walkę z Gonzalezem, ale za jakieś 3-4 pojedynki (z wartościowymi rywalami) może być gotów. Choć kto wie... Japończyk w super muszej wygląda na sporego, przecież Narvaez wyglądał przy nim jak chuchro. Być może Inoue nie będzie zbijał do muszej. Z drugiej strony może kiedyś Gonzalez pójdzie w górę? No i jest jeszcze Estrada...

Ps. Widział ktoś może walkę Yaegashiego? Myślę, że dostał za mocnego rywala po batach od Gonzaleza...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2014, 03:39 PM
Post: #242
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Tak obaj są świetni i walczą mega widowiskowo.Dobrze zrobiła Inoue zmiana wagi wyglądał zdecydowanie lepiej fizycznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2014, 09:55 PM
Post: #243
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Obejrzałem ten pojedynek. Spokój i koncentracja, jak u starego wygi, a gość ma dopiero 21 lat. 4 lata kariery amatorskiej i od razu na zawodowe ringi.

Nie żebym znał tych jego rywali w resume, ale tylko jeden jego rywal miał journeymowaty rekord, a reszta więcej niż dobry.
Tylko co taki chłopak będzie robił za 5 lat?: >
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2014, 11:41 PM
Post: #244
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Przeceniłem trochę Narvaeza. Nie spodziewałem się, że zostanie tak rozbity przez rywala o nieporównywalnie mniejszym doświadczeniu,w dodatku przychodzącego z niższej kategorii.

Wspaniały pokaz boksu Inoue. Polecam też jego wcześniejszą walkę z Hernandezem. Jako jedyny wcześniej opór postawił mu Taguchi (niezwykle ciekawy pojedynek, też warto obejrzeć).

Guevara na pewno na title shot zasłużył, nie widziałem jeszcze walki, ale wielkie brawa za wynik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:51 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2014 01:52 AM przez Wietnam.)
Post: #245
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Nonito z Narvaezem 12 rund ,choć wygrana na punkty Flasha bardzo wysoka, Omar tam nie chciał się bić, a ten Potwór, nawet się nie zsapał, Inoue to może być nowa gwiazda super Muszej, i ma dopiero 21 lat, z racji braku godnych przeciwników, lada moment pewnie pójdzie w górę do 118 ibs, Walka z Kamedą ?Mistrzostwo w trzeciej kategorii? Aj już bym zacierał łapy, warto dodać że jeden z jego braći również wystapił na tej samej gali 19 letni Takuma Inoue 4(1) -0- 0 pokonał na punkty brata Omara, Nestora Daniela Narvaesa 20(9) - 3- 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 08:47 AM
Post: #246
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Tomoki Kameda według mnie jest ostro przeceniany ledwie wygrał ostatnią walkę z rywalem co prawie nie bił ciosów.Natomiast Yamanaka jest znacznie lepszy posiada mocny cios ,jest bardzo twardy i dobry technicznie i ma dobre warunki fizyczne jedyny minus że sporo zbiera ale fantastycznym rywalem dla Inoue.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 12:22 PM
Post: #247
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
(30-12-2014 11:41 PM)Maynard napisał(a):  Przeceniłem trochę Narvaeza. Nie spodziewałem się, że zostanie tak rozbity przez rywala o nieporównywalnie mniejszym doświadczeniu,w dodatku przychodzącego z niższej kategorii.

Bo ja wiem? Narvaez geniuszem nigdy nie był, ale ciągle trzymał się topu swojej dywizji. Do tego z prime Donaire nie dał sobie zrobić żadnej krzywdy. Można było oczekiwać, że przynajmniej da rundy / zmusi do pokombinowania rywala i może nawet przetrwa cały dystans. Tymczasem został rozjechany w dwie rundy. Myślę, że nikt, lub prawie nikt nie zakładał takiego scenariusza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:35 PM
Post: #248
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Widzieliście Buitrago w walce z Sabillo i tym "Knockout CP Freshmart", wyniki wyglądają podejrzanie. Postaram się dzisiaj obejrzeć, coś czuje, że "wydymali" Nikaraguańczyka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:37 PM
Post: #249
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Rigo walczy i nie można nigdzie obejrzeć. Podobno Japończyk ruszył na niego .
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2014, 01:40 PM
Post: #250
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Katsunari Takayama zgarnął dwa pasy w słomkowej, pokonując Go Odairę. Ciekawie sie robi, ale dominatora nie widzę. Budler, Menayothin i Takayama wyniki moim zdaniem to otwarta sprawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości