Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walka z wyższymi zawodnikami
21-02-2014, 05:57 PM
Post: #1
Walka z wyższymi zawodnikami
Witam,
Trenuję boks 4 miesiąc, miałem już dwa sparingi (3 rundy po 3min) z zawodnikami mojej wysokości ok 175cm. Lecz obawiam się walki z wyższymi zawodnikami.
Wiadomo, że skracać dystans oraz atakować brzuch. Lecz skracanie dystansu jest cholernie trudne! Może macie jakieś ciekawe rady? Jestem leworęczny. Oczywiście miałem mini sparingi z wyższymi i gdy skracam dystans, schodzę w dół to bomba na ryj pada;///
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2014 06:05 PM przez Joker.)
Post: #2
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Zrób to tak:
Cios-unik w bok/dół-ciosy na korpus lub odrazu szczęka i kończysz klienta jak Tyson-Franka Bruno w rewanżu ;D
Oglądaj dużo walk:Frazier,Hagler,Tyson,Chisora i zyskuj wiedze Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:14 PM
Post: #3
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Zadanie pojedynczego prostego ciosu w brzuch to żaden problem. Rozumiem że końcowy - ostateczny w szczene?Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:23 PM
Post: #4
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
artim32
Najlepiej po unikuWink, bijesz prawy na dół i prawy po uniku na górę, a po lewym nie będzie czego zbieraćTongue.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:33 PM
Post: #5
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
(21-02-2014 05:57 PM)artim32 napisał(a):  Witam,
Trenuję boks 4 miesiąc, miałem już dwa sparingi (3 rundy po 3min) z zawodnikami mojej wysokości ok 175cm. Lecz obawiam się walki z wyższymi zawodnikami.
Wiadomo, że skracać dystans oraz atakować brzuch. Lecz skracanie dystansu jest cholernie trudne! Może macie jakieś ciekawe rady? Jestem leworęczny. Oczywiście miałem mini sparingi z wyższymi i gdy skracam dystans, schodzę w dół to bomba na ryj pada;///

Jezeli trenujesz boks w klubie, to mam pytanie... od czego jest tam trener?Huh

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:52 PM
Post: #6
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Cytat:Jezeli trenujesz boks w klubie, to mam pytanie... od czego jest tam trener?

Trener ma pewnie podczas jego treningu z 20 chłopa i nie ma dużo czasu dla niego, szczególnie jeśli dopiero zaczyna.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 06:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-02-2014 06:58 PM przez BMH.)
Post: #7
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Jezeli trener nie daje rady i zaniedbuje niektorych z trenujacych, choc juz pozwala sparowac, to podziekowalbym za takie treningi.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:09 PM
Post: #8
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Spokojnie, spokojnie panowie, trener poświęca dużo czasu świeżakom.
Ciągle powtarza żeby skracać dystans. Łatwo się mówi lecz z wykonaniem trochę gorzej.
Pytam tutaj bo wiadomo jest spore grono ludzi którzy są chętni dawać dobre rady, więc mogę tylko zyskać. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:11 PM
Post: #9
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Akurat aktywnie cwiczacych boks to tu za wielu chyba nie ma, ale jak to sie mowi, kto pyta nie bladzi.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2014, 07:57 PM
Post: #10
RE: Walka z wyższymi zawodnikami
Pooglądaj walki Joe Fraziera - przede wszystkim pierwszą z Alim - zobacz jak Joe tam doskakiwał z lewym sierpem i jak ruchliwy był, jak dużo ruszał głową, tułowiem. Podpatruj i staraj się wprowadzać w życie.
No i oczywiście Mike Tyson - on niemal zawsze walczył z wyższymi i większymi.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: