Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka ogólnie.
30-10-2013, 07:28 PM
Post: #271
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Mazowieckiego bym podpiął do grupy chorągiewek .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 07:35 PM
Post: #272
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Skoro masz takie zdanie o Mazowieckim, to co myślisz o obecnej klasie politycznej i dzisiejszych liderach partyjnych? Tylko bez wulgaryzmówWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 08:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2013 08:02 PM przez KrychuTMT.)
Post: #273
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Nie zależy im na kraju tylko na własnych kieszeniach i interesach , nie dbają o prawdę historyczną , są kłamcami , chorągiewkami większymi od Mazowieckiego .
Najbardziej mnie boli , że w polskim parlamencie w większości są cały czas te same "mordy" , niektórzy nawet dłużej niż ja żyje . Za to jak przyszli "nowi" to większość z nich przyjęła styl starych wyjadaczy , albo są dewiantami jak Biedroń lub Grodzkie .

Polską scenę bym podzielił następująco

Kłamcy,krętacze : Doniu Tusk , Kaczyński + cała rzesza przydupasów ( Hoffmany , Nowaki i inne stwory).
Dziwadła : Macierewicz ( chociaż za listę Macierewicza + ) , Grodzkie, Palikmioty , Korwiny , Biedronie i tego typu osoby.
Dinozaury/ex komuchy : SLD.
Nadzieja : Ruch Narodowy .
Prognoza : Nic się nie zmieni .

Odpuszczę sobie kategorie głupek .
Super łagodna forma mojego zdania na temat naszych polityków .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 11:15 PM
Post: #274
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(30-10-2013 05:52 PM)KrychuTMT napisał(a):  Chodziło mi o KK z czasów komuny , kiedy niewątpliwie był jedną z największych organizacji walczących o wolną Polskę .
Mam nadzieje, że rozumiesz, że Kościół chciał wolnej Polski tylko i wyłącznie dlatego, że wolną Polskę będzie można zniewolić i doić, czego nie dało się robić w PRL-u. Przy okazji polecam zapoznanie się ze stanowiskiem Watykanu w sprawie rozbiorów Rzeczypospolitej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-10-2013, 11:28 PM
Post: #275
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
To , że Watykan popierał rozbiory , potępił powstanie listopadowe to wiem . Nie jest to jakaś zakazana wiedza i każdy świadomy człowiek chyba te fakty zna ?
W życiu nie ma nic za darmo , KK miał interes w wolnej Polsce , dlatego walczył z komuną . Wspomniałem tylko o tym , bo o Mazowieckim krąży opinia wielkiego katolika , co jak widać nie jest do końca prawdą .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2013, 08:25 PM
Post: #276
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
http://fakty.interia.pl/news-mobilizacja...Id,1054007

http://www.youtube.com/watch?v=4iSwjKupC...verified=1

Znowu szykują policyjne prowokacje???? Mam nadzieję że w tym roku obejdzie się bez takich "milicyjnych" praktyk.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 06:56 PM
Post: #277
Bug RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(30-10-2013 04:51 PM)KrychuTMT napisał(a):  "Gruba Kreska"
Dzisiaj bardzo łatwo wytykać błędy, kiedy wiemy co jak się potoczyło. Oni tego nie wiedzieli.

(30-10-2013 04:51 PM)KrychuTMT napisał(a):  określenie Żołnierzy Wyklętych mianem morderców i bandytów
Wszystkich czy niektórych? Bo jeżeli niektórych, to jest to prawda. Nie brakowało wśród nich zwykłych bandytów. Wiem to od naocznych świadków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 07:17 PM
Post: #278
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
http://www.pch24.pl/tadeusza-mazowieckie...926,i.html

Proszę .

No i jeszcze żeby nikt nie pisał , że to prawicowa propaganda.


http://dorzeczy.pl/mazowiecki-tlumaczy-s...wykletych/

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 08:13 PM
Post: #279
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
Mimo tego jest postacią pozytywną ,potrafił prowadzić dialog i nie ma splamionego życiorysu.
Jesli chodzi o Zołnierzy Wyklętych to trzeba wyraznie oddzielać bandytów ,takich jak Bury i Kuraś od herosów takich jak Inka,Nil,Pilecki
Jeśli chodzi o prawice ,to jedynie KNP i Ruch Narodowy ją reprezentują a PiS to to samo co PO ,tylko bardziej konserwa niż liberał .
Kaczyński to człowiek zakompleksiony,arogancki,bystry i zawistny ,jak przejmie władze to będzię mścił sie na PO ,najbardziej ciekawi mnie jaki będzie ich stosunek do Rosji .

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2013, 08:55 PM
Post: #280
RE: Rząd PO - najgorszy od 89 r. ?
(06-11-2013 08:13 PM)pyra90 napisał(a):  Kaczyński to człowiek zakompleksiony,arogancki,bystry i zawistny ,jak przejmie władze to będzię mścił sie na PO ,najbardziej ciekawi mnie jaki będzie ich stosunek do Rosji .

Chyba nic gorszego nas już spotkać nie może jak zwycięstwo Pis-u w wyborach w 2015 roku. Jeśli Antoni podczas kampanii będzie aktywny to jestem spokojny o wynik, nie wygrają. Martwi natomiast to, że po raz 3 z rzędu (!) może wygrać Platforma. Im przydałaby się przerwa bo są już po 6 latach rządzenia bardzo odrealnieni od rzeczywistych problemów.......smutna prawda jest taka, że Kaczyński z Macierewiczem utrzymują Tuska u władzy i dopóki nie odejdą z polityki to takie szambo będziemy mieli nadal...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości