Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wladimir Klinczko w liczbach
11-10-2013, 11:41 PM
Post: #21
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
Najgorsze w tej walce było właśnie to, że Kliczko uciekał i klinczował Povietkina tak jakby on stwarzał jakiekolwiek zagrożenie. Trzeba było go lać jak Wacha i po 2-3 rundach by było po robocie
Tak,tylko Powetkin to nie Wach. Sasza moze byc bardzo niebezpiecznym ..glownie na poczatku boju. i klass,zrozumialo,inny niz u Wacha.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-10-2013, 10:58 PM
Post: #22
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
Potraktujcie to jako mój komentarz do tej walki:



ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 12:34 AM
Post: #23
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
HAHAHAHAHAHA;d DOBREBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 02:40 PM
Post: #24
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
Splint3rPL
podeślij do redakcji na główną

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 03:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2013 03:40 PM przez kantemir.)
Post: #25
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
(15-10-2013 02:40 PM)pyra90 napisał(a):  Splint3rPL
podeślij do redakcji na główną

nie mysle,ze redakcja na tyle glupa ,zeby to zaakceptowac Shy np.wielki Foreman zostal po boju kliczko-powetkin calkiem zadowolony -,,o wszystkim zadecydowal fantastyczny lewy jab Wladimira K.,a takze , i trzeba o tym mowic,gabaryty.Gdyby Powetkin byl troszke wiekszy ,to mogl by zmienic walke w swoja korzysc,,.Ale co Foreman rozumije w boksie? w lewym prostym i t.p..? co do zartow,to (bez obrazy) polacy teraz nie w tym polozeniu ,zeby zartowac w takim stylu. panstwo w 40 mln. ludnosci nie moze teraz dac choc by cos takie,jak Adamek 2 ,pro poziom Kliczko w ogole nie chodzi,przy tym,ze dysponuje daleko lepszymi warunkami dla wzrostu bokserow,finansowania tych samych trenerow i t.p..niz ukraina ..Gdyby to byli zarty ze strony amerykanow czy Anglikow z ich Dewidem Hayem (choc Dewid taki przegral po punktach,i znowu glownie dzieki jebu WK) to wlasnie i pytan by nie bylo zadnych..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 05:09 PM
Post: #26
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
(15-10-2013 02:40 PM)pyra90 napisał(a):  Splint3rPL
podeślij do redakcji na główną

Redakcja chyba śledzi to forum, bo opublikowała filmik na swoim fanpage'u.

@kantemir
A co ma do tego moja narodowość? Nie ma to żadnego znaczenia, mógłbym być nawet Eskimosem, a i tak twierdziłbym, że walka Kliczko - Povietkin była TRAGICZNA.
Poza tym nie uważam, że polski boks zawodowy stoi na jakimś wyjątkowo niskim poziomie. Ilu niemieckich, francuskich, czy hiszpańskich pięściarzy znajduje się w czołówce HW? Też spore państwa, prawda? A my mamy chociaż tego Adamka. Mamy też mistrza świata w CW, czołowego boksera wagi półciężkiej, kilku solidnych średniaków. Nie jest tak źle. Jasne, bez rewelacji, ale też nie ma powodu do płaczu.
Podejdź do tego filmiku z dystansem, to tylko żart. Naprawdę uważasz, że Władimir i Alexander stworzyli wielkie widowisko?

ZAPRASZAM NA MÓJ KANAŁ SPLINTERBOXING - KLIKNIJ TUTAJ
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 05:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-10-2013 06:06 PM przez kantemir.)
Post: #27
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
a i tak twierdziłbym, że walka Kliczko - Povietkin była TRAGICZNA.

Ja tak nie uwazam..Rolleyes ale to pytanie smaku i tyle..np. walka z Czagajewym mnie spodobala sie mniej,choc tam nie bylo ile klinczu i boj byl czystym. tak samo z Wachom ,choc tam takze nie bylo klinczow ..ale w ogole mam nieco dziwny smak.mam swoja pryzma..moze troszke dziwacka..Dla mnie wystarcza kilko ,,wybuchow,, i udanych momentow ale zeby to byla maksymalna szybkosc\celnosc ,mnie nie trzeba morza krwi..np.znajomy, mistrz swiatu z amatorki brazowy prizer IO i moj ziomek,boj ocenil dosc wysoko,choc nie jest apologetom braci Kliczko...jest to ilustracja tego,na ile moze byc rozne smaki i upodobania..i to,ze bardzo spodobalo sie jednemu,moze absolutnie nie spodobac sie innemu..
Np. skrajnie ,,kliczkofilstwo,, glupie,tak samo jak i skrajnie ,,kliczkofobstwo,, .i ten,i drugi oboz jest komiczny ..Trzeba pamietac,ze czlowieka trzeba rozpatrzywac w ogolnym kontekscie..Jak mowia inni ,, A kogo on pokonal? Kto taki Piter,czy Brewster? czy Czagajew ? Dewid Haey? ,, -ale gdzie wziac bylo lepszych? Gdyby byla kupa lepszych od tych,to taki zarzut byl by sprawedliwy..Zwlaszcza komicznie czytac zarzuty np. Krisa Byrda ,bylego mistrza na temat racionalnosci i wszystkich innych wad WK po boju z APow. I to pisze Byrd, ot rubaka tak rubaka Big Grin -cale zycie po kolano w krwi..bardzo wielki milosnik ryzykowac!!Big Grin czy to nie komicznie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 07:52 PM
Post: #28
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
@Splint3rPL

Też chciałem wkleić ten filmik. Wyglądał na początku poważnie i myślałem, że pewnie prawdziwy highlight ale jednocześnie zastanawiałem się z czego oni chcą zrobić ten highlight. No i się okazało z czego. HahaBig Grin Super film
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-10-2013, 08:30 PM
Post: #29
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
@kantemir
Rozumiem , że jesteś z Ukrainy i masz problem z językiem polskim , jednak nazwy narodowości piszemy z wielkiej litery. Nie chce się czepiać ,ale skoro piszesz nazwiska z wielkiej litery , a nazwę narodowości z małej to niektórzy mogliby to odebrać jako brak szacunku do naszego narodu.

@Splint3r
Fajny filmik, beka stwierdzona.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-10-2013, 07:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-10-2013 08:15 AM przez kantemir.)
Post: #30
RE: Wladimir Klinczko w liczbach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: