Ankieta: Jakim wynikiem zakończy się walka?
Ankieta jest zamknięta.
Chiosra przez KO/TKO 68.42% 13 68.42%
Chiosra na PKT 15.79% 3 15.79%
Remis 0% 0 0%
Gerber przez KO/TKO 10.53% 2 10.53%
Gerber na PKT 5.26% 1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chisora vs Gerber
28-08-2013, 08:59 AM
Post: #21
RE: Chisora vs Bojcow?
Jeszcze ja przyspamujęTongue
KSW 24 nie obejrzę. Wybieram boks, który będzie bardziej emocjomujący, na wyższym poziomie, i nie w PPV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 09:05 AM
Post: #22
RE: Chisora vs Bojcow?
Urlop mam więc sobie tego Bojcowa dziś przestudiuję. Poszukam zalet i wad. Bo tak na teraz to mi ciężko ocenić ten pojedynek.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 10:36 AM
Post: #23
RE: Chisora vs Bojcow?
Przerwy i wyjście do ringu raz - dwa razy do roku odbiły się głównie na fizycznej formie Bojcowa. Praca nóg to powolne człapanie, ciosy dosyć sygnalizowane, lewy prosty w niczym mu nie pomaga, dosyć ociężały, ręce wolne. Słabo wchodzi w walki, szarża Chisory w stylu Brewstera z walki z Andrew może to szybko zakończyć. Do tego mało ciosów i zrywów w wykonaniu Bojcowa widzę. Rosjanin w walce z Nesterenko a Wilsonem np to duża różnica na minus do ostatniej walki. Żadnych sensownych rywali na rozkładzie i teraz wyjazd na wyspy do Del Boya? Silna prawa ręka jest ale fizycznie słabiutko.. Ostatnia walka Bojcowa w jakimś garażu bez światła a tutaj gorąca brytyjska publika.. Dereck Chisora jest dla mnie zdecydowanym faworytem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 10:41 AM
Post: #24
RE: Chisora vs Bojcow?
Chisora jest faworytem, ale mimo wszystko, pomimo tego co piszesz, Bojcowa nie skreślam. Ten człowiek jest tak nieobliczalny, że... sam nie wiem co o nim myślećTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 10:43 AM
Post: #25
Bug RE: Chisora vs Bojcow?
Bojcow powiedział, że potrzebuje walki na przetarcie przed Chisorą. Przeczuwałem, że do tego starcia nie dojdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 11:21 AM
Post: #26
RE: Chisora vs Bojcow?
To kontrakty już podpisane czy nie?
Co do Bojcowa, to może i ma czym uderzyć, ale jest dosyć "sztywny" w tym swoim boksowaniu. A Chisora jak to Chisora taki taran, mam nadzieję, że wróci taki jak wcześniej i będzie napierał cały czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 11:29 AM
Post: #27
RE: Chisora vs Bojcow?
(28-08-2013 10:43 AM)Metzger napisał(a):  Bojcow powiedział, że potrzebuje walki na przetarcie przed Chisorą.
Nie dziwi mnie to. Po tym jak zobaczyłem dziś jego ostatnie walki to on nie ma czego szukać w czołówce HW. Wyglądał tam bardzo słabo. Del Boy by go zjadł. Aż dziwne mi się wydawało to, że Sauerland puszcza go na Wyspy w takiej dyspozycji..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 03:59 PM
Post: #28
RE: Chisora vs Bojcow
Dodałem ankietę i zaktualizowałem temat.
Wątpię w przygotowanie Bojcowa, do walki już niewiele czasu, a on sam nie błyszczał ostatnio. W ogóle orientuje się kto jest w sztabie szkoleniowym Rosjanina?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 04:14 PM
Post: #29
RE: Chisora vs Bojcow
Widzę, że większość z Was stawia na Derecka...to w takim razie ja twierdzę, że Bojcow pokona Chisorę, przez TKO. Tak zagłosowałem w ankiecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-08-2013, 04:18 PM
Post: #30
RE: Chisora vs Bojcow
Ja się jeszcze wstrzymam. Zobaczymy co będzie działo się z Bojcowem do walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: