Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
25-07-2013, 05:14 PM
Post: #21
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
(25-07-2013 04:55 PM)BMH napisał(a):  ja bylbym za legalizacja dopingu(mowie calkiem powaznie)

Nie żartuj. Masz na myśli boks czy wszystkie dyscypliny sportu? Zobacz np. co sie dzieje w kolarstwie...

Co do obaw Bradleya, to zastanawiam się czy boi się naszprycowanego Marqueza czy tego, że on sam może wpaść...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 05:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2013 05:18 PM przez BESTIA.)
Post: #22
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Jak piszecie że wszyscy koksują,to bradley także więc dlaczego chce testów.
"Co do obaw Bradleya, to zastanawiam się czy boi się naszprycowanego Marqueza czy tego, że on sam może wpaść..."

Tak, boi się że może wpaść i chce dodatkowych kontroli VADA I USADA????? LOL
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 05:24 PM
Post: #23
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
(25-07-2013 05:14 PM)Martin napisał(a):  Nie żartuj. Masz na myśli boks czy wszystkie dyscypliny sportu?

Mowie o boksie, to zrownaloby szanse, tych ktorzy maja otwarte furtki, i tych ktorzy musza sie maskowac, a i tak wpadaja.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 05:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2013 05:45 PM przez BESTIA.)
Post: #24
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Testy olimpijskie wykryją moim zdaniem wszystko, i tylko kwestią czasu jest jak zostaną wprowadzone obowiązkowo.
Moim zdaniem to nie "PLECY" dają wożliwość koksowania, a coraz lepsi chemicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 05:46 PM
Post: #25
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
(25-07-2013 05:16 PM)BESTIA napisał(a):  Tak, boi się że może wpaść i chce dodatkowych kontroli VADA I USADA????? LOL

Cytat z głównej:

" Mój kontrakt jasno mówi, że zaangażowane zostaną USADA albo VADA. Nie ma mowy by do tego włączyło się inne ciało. Rozmawiałem już z dyrektorem NSAC, Keithem Kizerem, a także samym Marquezem i jasno wytłumaczyłem moje zdanie. Mam zapis w kontrakcie i chcę kontroli VADA/USADA. Nie mam nic do testów NSAC, ale pod warunkiem, że zostaną spełnione moje wymogi i badania przeprowadzą również VADA z USADA."

Chłop sam sobie przeczy. W jednym zdaniu mówi, że "nie ma mowy by do tego włączyło się inne ciało", po czym dodaje, że jeśli spełnione zostaną jego warunki to nie ma nic przeciwko NSAC i problemu nie widzi...


@BMH
Doskonale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że jakby doping został zalegalizowany w boksie to już nie byłoby odwrotu i sportowcy każdej innej dyscypliny sportu domagaliby się tego samego, a to w konsekwencji zniszczyłoby sport.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 05:55 PM
Post: #26
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
"Doskonale chyba zdajesz sobie
sprawę z tego, że jakby doping
został zalegalizowany w boksie to
już nie byłoby odwrotu i sportowcy
każdej innej dyscypliny sportu
domagaliby się tego samego, a to w
konsekwencji zniszczyłoby sport."


Zgadzam się, doping w boksie nie daje tak dużo jak w innych dyscyplinach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 06:40 PM
Post: #27
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
(25-07-2013 05:55 PM)BESTIA napisał(a):  Zgadzam się, doping w boksie nie daje tak dużo jak w innych dyscyplinach.

Ja uwazam, ze niezaleznie od dyscypliny doping=wspomaganie... lepsza sila, szybkosc, wydolnosc, wytrzymalosc, mozliwosc regenarcji etc. Przeciez w UFC, jest paru zawodnikow co moze legalnie wspomagac sie testosteronem... wystarczyl jakis swistek od lekarza, a ze sa to gwiazdy, to nikomu z wlodarzy UFC to nie przeszkadza.
Nikt mi nie wmowi, ze Holyfield, czy np. Bruno taka budowe wypracowali naturalnie, bo znam niejednego co cwiczy latami, i nie rzadko koskowal, a do Evandera, czy Franka jednak brakowalo.
Nikt mi tez nie wmowi, ze 19/20 dzieciak jak Tyson, nokautowal doroslych facetow jeden za drugim, bez wspomagania sie. Zreszta kto cwiczy reguralnie ten wie, ze zeby wygladac jak wyzej wymienieni, to moze nie wystarczyc dobra gentyka i dobra dieta.Wink

Co do testow olimpijskich, to za ich badanie tez sa odpowiedzialni ludzie, a wiadomo, tam gdzie ludzie i olbrzymie pieniadze, tam istnieje mozliwosc falszerstwa. Jak to sie mowi "wszystko ma swoja cene".

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 07:03 PM
Post: #28
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Doping byłby dobrym rozwiązaniem, bo wyrównałby szanse, ale niszczy organizm. Dajmy młodym chłopakom doping to w wieku 40 lat będą wrakami ludzi, bo założę się, że braliby go kilogramami. A teraz zwykły sportowiec ma szansę osiągnąć sukces na czysto, nie musi wybierać sport czy zdrowie, może nawet życie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 07:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2013 07:16 PM przez BESTIA.)
Post: #29
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Doping trzeba zwalczać, myślę że środowisko bokserskie pójdzie po rozum do głowy i zwalczy problem.Doping w sporcie jest bardzo rozwinięty, ale da się go zwalczyć i ja zawszę będę za "czystym" sportem, a nie "walką chemików i biologów".
BMH
Kolarze, sprinterzy, złapani na dopingu to światowa klasa i oni też mają PLECY a wpadli, czekam aż w boksie zaczną wyłapywać tych oszustów których jest naprawdę dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-07-2013, 07:59 PM
Post: #30
RE: Juan Manuel Marquez vs Timothy Bradley
Bestia
Ja tez jestem za czystym sportem, ale tak nie bylo nigdy i nie bedzie, tam gdzie pieniadz, tam tez machlojki. Wiec jezeli kosowac moze tylko "elita", to nich pozwola wszystkim.
Pisesz, ze lapia koksiarzy... zawsze lapali, i co?% zlapanych w kolarstwie, czy lekkoatletyce, to jest kropla w morzu... tak samo w boksie, zlapia 5, a 500 dalej sie szprycuje. Nie widze mozliwosci, by sport stal sie czysty, tak jak nie widze mozliwosci, by przestano robic szwindle przy werdyktach... jestem realista.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: