Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceńcie filmik
03-03-2013, 05:10 PM
Post: #21
RE: Oceńcie filmik
Ok miło z twojej strony, jeśli będziesz o mnie pamiętał to z chęcią przyjmę jakieś wskazówki od Ciebie Smile
Będę czekał, Powodzenia i życzę sukcesów Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 05:12 PM
Post: #22
RE: Oceńcie filmik
Chętnie też wysłucham relacji z U.K.
Lokalizacje, dostępność, koszta - mam nadzieję, że będzie niezła relacja

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 05:30 PM
Post: #23
RE: Oceńcie filmik
vizzion poproś, żeby ktoś cię nagrał podczas tych zawodów: "1 krok bokserski", następnie zamieść nagranie i zobaczymy co potrafisz. Trudno o tobie zapomnieć, gdyż masz to coś, ten zapał, dla mnie materiał na mistrza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 05:35 PM
Post: #24
RE: Oceńcie filmik
Oo miło, że tak myślisz. Postaram się nagrać i wrzucić tutaj. Chciałbym zajść wysoko w randze. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 05:35 PM
Post: #25
RE: Oceńcie filmik
(03-03-2013 05:30 PM)CCConeser napisał(a):  [...] Trudno o tobie zapomnieć, gdyż masz to coś, ten zapał, dla mnie materiał na mistrza.

Nie rób sobie z gościa jaj

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 07:02 PM
Post: #26
RE: Oceńcie filmik
Jerome, ile ty masz lat? Jestem zbyt poważny na robienie sobie jaj, to co piszę jest prawdą. Gość ma to coś w sobie. Jeśli sądzisz, że robie sobie jaja, to dlaczego nie napisałem np., że jest gotowy na kliczków?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 07:08 PM
Post: #27
RE: Oceńcie filmik
W takim razie ile TY masz lat? Ile jest takich osób z zapałem i ochotą do pracy a ilu tak naprawdę ma warunki na bycie dobrym pięściarzem? Według Ciebie zapał to wystarczająca podstawa do osądów o czyimś potencjale? Twój post wygląda jakbyś z gościa drwił i dlatego też o tym wspomniałem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 07:10 PM
Post: #28
RE: Oceńcie filmik
(03-03-2013 07:02 PM)CCConeser napisał(a):  Jerome, ile ty masz lat? Jestem zbyt poważny na robienie sobie jaj, to co piszę jest prawdą. Gość ma to coś w sobie. Jeśli sądzisz, że robie sobie jaja, to dlaczego nie napisałem np., że jest gotowy na kliczków?

Wiec i ja napisze Ci powaznie, i bez jaj... takich gosci w Polskich klubach, to jest tysiace!!!Wink Nie ujmujac nic chlopakowi z filmu, rzecz jasna.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 07:15 PM
Post: #29
RE: Oceńcie filmik
Właśnie, w klubach. Zauważ, że gościu trenuje sam w małym pomieszczeniu i ma jasno określony cel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2013, 07:25 PM
Post: #30
RE: Oceńcie filmik
Panowie,przecież ten filmik trwa raptem 40 sekund,na podstawie takiego materiału to nawet Ś.P. Steward by nie umiał ocenić potencjału chłopaka.Do tego trzeba kapeńkę więcej.
Ja tu widzę jedynie zapał,czy to źle...jasne że nie,dobrze że gość ma jakąś pasję.Jak coś to niech wrzuci jeszcze jakieś dłuższe video,może z jakiegoś sparingu o którym pisał.Wtedy będzie więcej do analizy i można po polemizować.

Życzę mu spełnienia marzeń,ale tu po prostu nie da się określić skali jego talentu.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: