Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Oceńcie filmik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, moje przygody bokserskie zacząłem od niedawna, chciałbym aby specjaliści rzucili okiem na mój krótki filmik na worku treningowym oraz opisanie czy coś może ze mnie być, co robię źle a co dobrze. Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.

http://www.youtube.com/watch?v=ksIZcNuFy6A
@vizzion
Na podstawie treningu na worku NIKT nie jest w stanie stwierdzić czy coś z Ciebie będzie a to z jednego powodu... worek nie oddaje.
No dokładnie, zresztą filmik dość krótki jest.

Tak szczerze mówiąc - sądzę, że taką serię na worku będzie w stanie zaprezentować niemal każdy w miarę szczupły facet/chłopiec, u którego w wieku na początku stoi liczba 1, 2 i 3.

Co nie znaczy, że nie masz predyspozycji do tego sportu, bo w tej chwili na podstawie takiego filmiku nikt nie będzie umiał ocenić.
Zły dział przenoszę.
Potrafię tak uderzać 3 minuty
Napisz może ile masz lat ile trenujesz.
W dodatku tutaj niema specjalistów...
Nikt z nas nie jest trenerem, ani ekspertem. Spytaj swojego trenera jeśli w ogóle trenujesz u takiego no bo może jesteś samoukiem?
Życzę powodzenia w dalszych treningach.
(28-02-2013 10:11 PM)BESTIA napisał(a): [ -> ]Napisz może ile masz lat ile trenujesz.

Mam 23 Lata a trenuję 4 miesiące.
Ekspertem nie jestem, ale gołym okiem widać dziurawą obronę. Dobry styl na walkę uliczną, ale jeśli myślisz o sukcesach w boksie, to musisz się zapisać do jakiegoś klubu.
Hehe, ilu było takich co na worku treningowym wyglądali niczym Mike Tyson a jak przyszło co do czego to kładli się bo pierwszym lepszym ciosie, który doszedł do głowy... pamiętaj, że worek treningowy tak jak już napisałem nie oddaje a przy tak dziurawej obronie i odsłanianiu się jak tu zaprezentowałeś i jak wspomniał o tym CCConeser. Trenujesz 4 miesiące i jeszcze nie nauczyłeś się poprawnie zadawać ciosów sierpowych itd? w boksie nie liczy się przez ile czasu będzie potrafił bez przerwy uderzać w przeciwnika, chodzi o technikę, szybkość, zimną głowę i przede wszystkim myślenie.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie