Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceńcie filmik
28-02-2013, 06:29 PM
Post: #1
Oceńcie filmik
Witam, moje przygody bokserskie zacząłem od niedawna, chciałbym aby specjaliści rzucili okiem na mój krótki filmik na worku treningowym oraz opisanie czy coś może ze mnie być, co robię źle a co dobrze. Z góry dziękuję za poważne odpowiedzi.

http://www.youtube.com/watch?v=ksIZcNuFy6A
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 06:33 PM
Post: #2
RE: Oceńcie filmik
@vizzion
Na podstawie treningu na worku NIKT nie jest w stanie stwierdzić czy coś z Ciebie będzie a to z jednego powodu... worek nie oddaje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 09:02 PM
Post: #3
RE: Oceńcie filmik
No dokładnie, zresztą filmik dość krótki jest.

Tak szczerze mówiąc - sądzę, że taką serię na worku będzie w stanie zaprezentować niemal każdy w miarę szczupły facet/chłopiec, u którego w wieku na początku stoi liczba 1, 2 i 3.

Co nie znaczy, że nie masz predyspozycji do tego sportu, bo w tej chwili na podstawie takiego filmiku nikt nie będzie umiał ocenić.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 09:36 PM
Post: #4
RE: Oceńcie filmik
Zły dział przenoszę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 09:49 PM
Post: #5
RE: Oceńcie filmik
Potrafię tak uderzać 3 minuty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 10:11 PM
Post: #6
RE: Oceńcie filmik
Napisz może ile masz lat ile trenujesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-02-2013, 10:15 PM
Post: #7
RE: Oceńcie filmik
W dodatku tutaj niema specjalistów...
Nikt z nas nie jest trenerem, ani ekspertem. Spytaj swojego trenera jeśli w ogóle trenujesz u takiego no bo może jesteś samoukiem?
Życzę powodzenia w dalszych treningach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 05:27 AM
Post: #8
RE: Oceńcie filmik
(28-02-2013 10:11 PM)BESTIA napisał(a):  Napisz może ile masz lat ile trenujesz.

Mam 23 Lata a trenuję 4 miesiące.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 06:16 AM
Post: #9
RE: Oceńcie filmik
Ekspertem nie jestem, ale gołym okiem widać dziurawą obronę. Dobry styl na walkę uliczną, ale jeśli myślisz o sukcesach w boksie, to musisz się zapisać do jakiegoś klubu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-03-2013, 08:26 AM
Post: #10
RE: Oceńcie filmik
Hehe, ilu było takich co na worku treningowym wyglądali niczym Mike Tyson a jak przyszło co do czego to kładli się bo pierwszym lepszym ciosie, który doszedł do głowy... pamiętaj, że worek treningowy tak jak już napisałem nie oddaje a przy tak dziurawej obronie i odsłanianiu się jak tu zaprezentowałeś i jak wspomniał o tym CCConeser. Trenujesz 4 miesiące i jeszcze nie nauczyłeś się poprawnie zadawać ciosów sierpowych itd? w boksie nie liczy się przez ile czasu będzie potrafił bez przerwy uderzać w przeciwnika, chodzi o technikę, szybkość, zimną głowę i przede wszystkim myślenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości