Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoda, że forum umarło
03-12-2020, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-12-2020 10:11 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #1
Szkoda, że forum umarło
Było tu kilku fajnych userów, których lubiłem poczytać, nawet wtedy, gdy już się tutaj przestałem udzielać. Wpadałem po ważniejszych walkach poczytać opinie, wrażenia niektórych z Was. Wiem, co prawda, że być może piszę do "duchów", ale może uda mi się kogoś wywołać niczym za pomocą tabliczki Ouija.

Stara brygado, nawet jak już tutaj się nie udzielasz, a jedynie od czasu do czasu tylko zaglądasz, to proszę napisz, gdzie się udzielasz. Wink

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2020, 10:07 AM
Post: #2
RE: Szkoda, że forum umarło
(03-12-2020 10:10 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Wiem, co prawda, że być może piszę do "duchów", ale może uda mi się kogoś wywołać niczym za pomocą tabliczki Ouija.

Stara brygado, nawet jak już tutaj się nie udzielasz, a jedynie od czasu do czasu tylko zaglądasz, to proszę napisz, gdzie się udzielasz. Wink

Wywołałeś jednego Wink

Cześć Wilczek, no widzisz forum upadło...ale pasja do boksu pozostała. Pozdrawiam Ciebie i resztę starej gwardii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-12-2020, 11:23 AM
Post: #3
RE: Szkoda, że forum umarło
Cześć Martin, Smile

Fajnie kogoś "widzieć" ze starych czasów. Smile Może jeszcze uda się reaktywować stare forum? Pozdrawiam Smile

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-12-2020, 11:36 AM
Post: #4
Bug RE: Szkoda, że forum umarło
Panowie, ciszej nad trumną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-12-2020, 07:51 PM
Post: #5
RE: Szkoda, że forum umarło
Wierzę, że współczesna medycyna ma możliwości, aby wzbudzić do życia tego niemrawego pacjenta. Smile

"Non clamor sed amor sonat in aure Dei"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2021, 11:28 AM
Post: #6
RE: Szkoda, że forum umarło
Pewnie, że szkoda. Ogólnie ostatnio społeczeństwo odchodzi od słowa pisanego. Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: