Ankieta: Jak zakończy się pojedynek?
Diablo przez KO
Gevor na punkty
Diablo na punkty
Gevor przez KO
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk vs Gevor
10-05-2017, 08:45 PM
Post: #11
RE: Włodarczyk vs Gevor
W ogóle ten jego resume przed Kosteckim... Rywale z bilansami 0-0, 0-1, 0-2, 0-4... I jeszcze Kostyra mówi, że na takich jak Da Silva czy Prescott trzeba uważać. Bitch please. :/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 05:54 PM
Post: #12
RE: Włodarczyk vs Gevor
Włodarczyk jest zdecydowanym faworytem, ale walka wcale nie musi być dla niego łatwa. Diablo jest diabelnie chimeryczny i Bóg raczy wiedzieć, w jakiej będzie formie. W optymalnej powinien Gevora zmieść z ringu, ale w dyspozycji ze swojej ostatniej walki to w ogóle zwycięstwo nad Gevorem jest wątpliwe. Niemiecki Ormianin to nie jest leszcz. Ma dobre warunki fizyczne, doświadczenie, poprawną technikę i do tego będzie silnie zmotywowany perspektywą awansu do Super Turnieju w CW o grubą kasę. Na punkty będzie z nim wygrać dość trudno. Jak Diablo go nie dopadnie, to pozostaje liczenie na pomoc sędziów.

Inne walki:
Patryk Szymański vs Rafał Jackiewicz - waga super półśrednia
Test prawdy dla Szymańskiego. Jeśli nie znokautuje weterana Jackiewicza, to dupa z niego nie prospekt.

Ołeksandr Strecki vs Andrej Abramienka - waga średnia
Wprawdzie Strecki reprezentował Ukrainę na olimpiadzie w Pekinie (wygrał z Leninem Castillo, przegrał z Tureano Johnsonem), ale jakoś mnie nie przekonuje. Z Abramienką wygrać musi i to szybko.

Przemysław Runowski vs Alain Chervet - waga półśrednia
W Runowskiego nie wierzę z powodu waty. Dobrze, że tym razem będzie miał silnego fizycznie rywala, bo będzie to test pod kątem ewentualnej szklanki. Szwajcara nigdy nie widziałem, ale z bilansu można go określić jako bumobija.

Paweł Wierzbicki vs Ołeksandr Pawluk - waga ciężka
Zawodowy debiut Wierzbickiego to niewątpliwie ciekawe wydarzenie warte obejrzenia.

Kamil Gardzielik vs Przemysław Gorgoń - waga super średnia
Obydwaj to dla mnie tacy trochę prospekci dla ubogich. Postrzegam ten pojedynek na zasadzie "przegrywający odpada".

Przemysław Zyśk vs Tomasz Goluch - waga super półśrednia
Bilansowi Golucha warto się przyjrzeć. Oprócz wielu porażek ma też zwycięstwa nad: dwukrotnie Viktorem Gelienem - aktualny bilans 0 - 26(17), Kalmanem Vagyoczkim - 0 - 44(33) i 21-letnim bumoprospektem Miklosem Baloghiem 0 - 6(5). Innymi słowy Gołaś to megabum pokonujący gigabumów. Po co Zyśkowi walka z kimś takim? Chyba tylko po to, by poprawić lichy wskaźnik nokautów.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 09:58 PM
Post: #13
RE: Włodarczyk vs Gevor
Mam wrażenie, że ta gala wygląda ciekawiej niż PBN, ciekawe że tego Streckiego sobie zorganizowali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 09:30 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2017 09:31 AM przez Wit.)
Post: #14
RE: Włodarczyk vs Gevor
Jackiewicz jest twardy i ja w sumie nie spodziewam się KO na nim, ale Patryk powinien te 98 u sędziów zrobić.

Uczciwe 98. Nie te z Villalobosem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 09:42 AM
Post: #15
RE: Włodarczyk vs Gevor
Jackiewicz jest twardy, tym niemniej przegrał przed czasem z Brookiem, Bundu i Branco, będąc w lepszej dyspozycji, niż obecnie. Moim zdaniem wartościowy prospekt powinien go skończyć przed czasem. Żadne wypykanie weterana na punkty mnie nie przekona do Szymańskiego.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 10:54 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-05-2017 10:55 AM przez Martin.)
Post: #16
RE: Włodarczyk vs Gevor
(15-05-2017 09:58 PM)Gogolius napisał(a):  Mam wrażenie, że ta gala wygląda ciekawiej niż PBN, ciekawe że tego Streckiego sobie zorganizowali.

Zgadzam się, tu przynajmniej jest sensowna walka wieczoru w dodatku o jakąś tam stawkę, jest interesujące zestawienie Szymański vs Jackiewicz, jest Runowski ale przeciwnik to anonim, Strecki vs Abramienka - całkiem spoko jak na taką galę i ciekawy jestem debiutu Wierzbickiego.

Ucz się pan panie Borek robić fajną galę "nie wyłudzając" pieniędzy od Januszków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 11:48 AM
Post: #17
RE: Włodarczyk vs Gevor
Tam tak naprawdę ciekawi mnie Masternak z Sillachem i może Głowacki jeśli nie dostatnie kompletnego anonima. Tutaj Włodarczyk tak jak piszesz ma konkretny ciężar gatunkowy, a Gevor jest dużo lepszy od tego Rywala-Adamka bo przynajmniej ktoś go kojarzy. A walki Jackiewicza zawsze mi się fajnie ogląda, cudów nie można oczekiwać ale też nie zejdzie poniżej jakiegoś poziomu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 12:27 PM
Post: #18
RE: Włodarczyk vs Gevor
(15-05-2017 09:58 PM)Gogolius napisał(a):  Mam wrażenie, że ta gala wygląda ciekawiej niż PBN, ciekawe że tego Streckiego sobie zorganizowali.

Strecki na co dzień mieszka w Poznaniu i boksuje dla jakiejś małej, poznańskiej grupy promotorskiej. Widziałem jego ostatnią walkę i nie porwał mnie. Technicznie może jest bdb, ale jeśli chodzi o siłę i kondycję, to nie wygląda to specjalnie dobrze. Abramenka nie jest leszczem, więc mam nadzieję, że jako pierwszy ciut bardziej przetestuje Ukraińca.


(16-05-2017 09:42 AM)Hugo napisał(a):  Jackiewicz jest twardy, tym niemniej przegrał przed czasem z Brookiem, Bundu i Branco, będąc w lepszej dyspozycji, niż obecnie.

Z Brookiem przerwanie było skandaliczne, a z Branco Rafał przegrał przez kontuzję kolana, z którą wszedł już do ringu. Jedynie Bundu go "naprawdę" znokautował. Będę lekko zdziwiony, jak Szymański znokautuje Jackiewicza jakimś ciosem na górę.

Sama gala wydaje się być bardzo, bardzo ok jak na polskie warunki. Poza daniem wieczoru nawet interesuje mnie kilka pojedynków z undercardu, co za często się nie zdarza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 02:28 PM
Post: #19
RE: Włodarczyk vs Gevor
Cytat:Zgadzam się, tu przynajmniej jest sensowna walka wieczoru w dodatku o jakąś tam stawkę,

E tam, ostatnio w studiu przekonywali, że walka Brodnicka - Adler jest ważniejszą walką o większą stawkę ConfusedHuhBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 02:38 PM
Post: #20
RE: Włodarczyk vs Gevor
Dobrze, że przynajmniej starali się dopowiadac i poprawiać, że Brodnicka nie walczy o mistrzostwo świata tylko pas tymczasowy. Niestety nawet taka dobra strona jak bokser.org potrafi walnąć lapsusa mówiąc o mistrzostwie świata albo błędnie naliczając obrony Golovkina, zaliczając mu pasek WBA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: