Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
08-05-2017, 09:45 AM
Post: #5291
RE: Piłka nożna ogólnie
1) jak może grać najsłabszą piłkę, skoro lideruje od jakiegoś czasu w ekstraklasie i wygrywa mecz za meczem?
2) skoro Jaga jest wyżej od Legii w Ekstraklasie, to skąd przekonanie, że Legia zagra fajnie w pucharach a JAga się skompromituje? Jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to rozkupienie składu Jagielloni przed pucharami, ale o tym chyba póki co ani słowa?
Nie bardzo mogę zrozumieć motyw pod tytułem "kluby grające lepiej/zdobywające więcej punktów jak Jaga zagrają w pucharach gorzej od Lecha czy Legii".
Rozumiem motyw z Arką Gdynia, bo oni plus-minus do tych pucharów weszli dzięki jednemu meczowi w finale + ścieżce pucharowej nieadekwatnej do poziomu, ale czepianie się lidera Ekstraklasy?

3) to twierdzenie trochę jak dyrektora sportowego Milanu, który rok temu stwierdził, że "w Lidze Mistrzów potrzebne są dzikie karty dla uznanych marek piłkarskich".

4) no oni akurat mogą awansować, ale są tak samo sprawdzeni jak Jaga.

5) a tego to już nie wiem, Probierz jest świetnym treneiro i zasługuje na tego mistrza.

No offence, ogólnie w ostatnim czasie sporo czytam że lige powinien wygrać Lech i Legia bo będzie wstyd w pucharach, a ja łopatologicznie uważam, że ligę powinien wygrać najlepszy zespół, czyli taki który ma najwięcej punktów (pomijając wałki sędziowskie itd.)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2017, 11:34 AM
Post: #5292
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:1) jak może grać najsłabszą piłkę, skoro lideruje od jakiegoś czasu w ekstraklasie i wygrywa mecz za meczem?

wczytaj się, pisałem o trzech ostatnich meczach.

Cytat:2. skoro Jaga jest wyżej od Legii w Ekstraklasie, to skąd przekonanie, że Legia zagra fajnie w pucharach a JAga się skompromituje?

Sekundo... może cytat, gdzie ja coś takiego napisałem? Huh Bo ja szukam i doczytałem tylko coś takiego, że wolałbym Legię, bo w ostatnich latach spisywała się z naszych klubów najlepiej, więc istnieje większe prawdopodobieństwo, że i tym razem tak będzie.

Cytat:Nie bardzo mogę zrozumieć motyw pod tytułem "kluby grające lepiej/zdobywające więcej punktów jak Jaga zagrają w pucharach gorzej od Lecha czy Legii".

Również nic takiego nie napisałem, jednak opieram się na historii i wolałbym widzieć w pucharach te zespoły. Rozumiem, że uwielbiasz, kiedy przypadkowe zespoły z naszej ligi, wchodzą do LE i się tam kompromitują? Zawsze można się pośmiać jak Cracovia przegra dwumecz ze Szkendiją czy Piast dostanie wpierdziel od Karabachu. Mnie już to przestało bawić, dlatego takich wynalazków chcę w pucharach jak najmniej. Z takich zespołów jak Arka, w ostatnich 10 latach cokolwiek pokazali Ruch Chorzów pod Kocjanem i rok temu Zagłębie. Reszta to była kpina, jakieś remisy z La Valettą, porażki z Azerami itd.

I żeby było jasne, nie zaliczam do nich Jagi. Oglądam dużo polskiej ligi (w zasadzie jedyna, jaką oglądam) i zwyczajnie oceniam, że gra słabszą piłkę niż trzy pozostałe zespoły. Czy mistrzostwo Leicester w zeszłym sezonie oznaczało, że są zdecydowanie najlepsi w Anglii? Imo nie. Nie będę rozpaczał jak Jaga zagra w pucharach, ale spodziewał się będę odpadnięcia w pierwszej rundzie z pierwszymi lepszymi Gruzinami.

Cytat:3) to twierdzenie trochę jak dyrektora sportowego Milanu, który rok temu stwierdził, że "w Lidze Mistrzów potrzebne są dzikie karty dla uznanych marek piłkarskich".

Znów wciskasz mi w buzię nie moje słowa Tongue Powtórzę to co napisałem powyżej. WOLAŁBYM, żeby grał Lech, bo moim zdaniem, ma większą szansę na zrobienie czegoś. Jeśli zajmie czwarte miejsce, znaczy, że nie zasłużył.

Cytat:No offence, ogólnie w ostatnim czasie sporo czytam że lige powinien wygrać Lech i Legia bo będzie wstyd w pucharach, a ja łopatologicznie uważam, że ligę powinien wygrać najlepszy zespół, czyli taki który ma najwięcej punktów (pomijając wałki sędziowskie itd.)

Ja uważam podobnie. Jeśli Jaga ugra mistrza, będzie znaczyć, że zasłużyła na to. Zresztą mój post nie miał na celu żadnego ujmowania Jadze. Ja zwyczajnie w wolnej chwili napisałem sobie o tym, dlaczego chciałbym, żeby w pucharach zagrały LLL. Nic nigdzie nie wspominałem, że ktoś zasługuje, a ktoś nie, że ktoś powinien grać w pucharach z marszu, a ktoś nie. Chyba troszkę źle zrozumiałeś mój post Smile Jeśli Jaga faktycznie będzie mistrzem (w co nie wierzę) to im pogratuluję i będę im mocno kibicował w pucharach. Tyle, że zwyczajnie wolałbym, żeby tak nie było Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2017, 06:16 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2017 06:17 PM przez RSC-2.)
Post: #5293
RE: Piłka nożna ogólnie
(08-05-2017 11:34 AM)kubala1122331 napisał(a):  Rozumiem, że uwielbiasz, kiedy przypadkowe zespoły z naszej ligi, wchodzą do LE i się tam kompromitują?


A czy mniejszym wstydem jest gdy do LE wchodzą Legia Lech i się kompromitują?

Do tego kompromitują się podwójnie ,bo nie tylko piłkarsko na boisku , ale i kibicowsko przed meczem na mieście i w czasie meczu na stadionie.

To ja już wolę "pojedynczą" kompromitację.

[Jeżeli chcesz konkretne przykłady kompromitacji polskich "marek" w europejskich pucharach to jestem do dyspozycji i mogę podac Ci całą listę]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2017, 08:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2017 08:25 PM przez Wietnam.)
Post: #5294
RE: Piłka nożna ogólnie
Cracowia pokonuje Arkę 2-0

Wolę już Lecha i Legie które grają w grupach LE niż Arkę która dostanie baty w 2 rundzie eliminacji występując już w drugiej lidze Polskiej bo tak trzeba nazywać tą Nice Lige jak to napisał Martin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2017, 10:11 PM
Post: #5295
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC
W przypadku Legii mo wyskoczysz z Vetra Wilno, które miało miejsce 10 lat temu?

W przypadku Lecha wyskoczysz mi ze Stjarnanem i Zalgirisem, które miały 5 lat temu? To ja Cię skontruję meczami Lecha z City i Juventusem czy zwycięstwem z Fiorentiną dwa lata temu.

Napisz mi listę spektakularnych zwycięstw innych zespołów w europejskich pucharach, wyłączając Wisłę 10 -15 lat temu. Listę zwycięstw Ruchu, Cracovii, Piasta, Jagielloni czy innej drużyny tego pokroju. Czekam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 02:49 PM
Post: #5296
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie napisze owej bo nie ma takiej, wyjątek stanowi tylko
przykład nieistniejącego już klubu z Grodziska wielkopolskiego
Groclinu.

Reszta to spektakularne klęski.

Kubala przypomniał o Lechu w LE, to aż musiałem sobie przypomnieć te emocje, 3:3 z Juve ,hattrick Rudnevsa
Juve dysponowało wtedy dobrym składem Melo, Kraśic
który teraz gra u nas w Gdańsku,Del Piero, Iaquinta,
Sissoko.

Zwycięstwo z City 3:1 w Poznaniu .można sobie przypomnieć na cda :
http://m.cda.pl/video/1019279

Dawaj @RSC przykłady klubów typu Arka , Piast , Jakie to
były wyniki i emocję? Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 02:54 PM
Post: #5297
RE: Piłka nożna ogólnie
Uważajcie bo RSC was zaskoczy i przypomni jak to kiedyś GKS Katowice wygrał dwumecz z Bordeaux i będzie wam łyso...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 06:56 PM
Post: #5298
RE: Piłka nożna ogólnie
Czekam również na Górnik Zabrze, który w 1970 roku awansował do Pucharu Zdobywców Pucharów Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 09:44 PM
Post: #5299
RE: Piłka nożna ogólnie
Odbiegając trochę od polskich zespołów, Juventus planowo melduje się w finale po wygranej 2:1. Dwa gole w pierwszej połowie ustawiły mecz. Nie ma się co rozpisywać, będę w czerwcu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2017, 10:07 PM
Post: #5300
RE: Piłka nożna ogólnie
Będzie dobrze dla Juve we finale, jak Real straci swoją obecną
formę.Grają kapitalnie i to nawet bez Ronaldo, co pokazał ostatni mecz.

Dla mnie finał to obecnie 55:45 dla Realu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości