Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
10-05-2017, 10:18 PM
Post: #5311
RE: Piłka nożna ogólnie
3 czerwca??!! Dlaczego wszystko co ciekawe w sporcie i nie tylko jest 3 czerwca? Sad

Co do samego finału. Dla mnie minimalnym faworytem Juventus i to za nich będę delikatnie trzymał kciuki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 10:28 PM
Post: #5312
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja będę neutralny z lekką sympatią również dla Juve.
Ze względu na Buffona przede wszystkim.

Jutro mam nadzieję spokojnie Czerwone Diabełki zameldują
się we finale LE, wygrają go i będą grali w Lidze mistrzów w
przyszłym sezonie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2017, 10:28 PM
Post: #5313
RE: Piłka nożna ogólnie
Fonfara też 3 czerwca. Najlepsze jest to, że ze Stevensonem także walczył w dzień finału LM Wink

Ciekawostka: Juventus za sam udział w Lidze Mistrzów zarobi ok. 108 milionów (zwycięstwo da 113 milionów) euro. Kwota bez praw tv itd. sam hajs od UEFA. Jest to najwyższa kwota jaka kiedykolwiek została zarobiona przez klub w tych rozgrywkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 12:51 AM
Post: #5314
RE: Piłka nożna ogólnie
No i jeszcze Wach - Whyte. A i dwie wsie dalej ode mnie fajna impreza Big Grin Wszystko na raz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 09:25 AM
Post: #5315
RE: Piłka nożna ogólnie
No to faktycznie, nazbierało się wszystkiego po trochu Wink

Jestem spokojny o finał. Juventus będzie gospodarzem meczu w Cardiff, a jak wiadomo, Juventus u siebie nie przegrywa Big Grin

Garść statystyk:

Real zanotował do tej pory bilans 8-3-1, jedyna porażka w ostatnim meczu z Atletico. Bramki 32:17 (+15). Najwięcej strzelonych goli w LM.
Juventus ma bilans 9-3-0, jedyna niepokonana drużyna w tej edycji. Bramki 21:3 (+18). Najmniej straconych goli w LM.

Drogi do finałów porównywalne, Real gorzej sobie radził w grupie, ale play-off wyglądają tak że żadna drużyna nie ma czego się wstydzić. Real pokonał Atletico, Bayern i Napoli. Juventus poradził sobie z Monaco, Barceloną i Porto.
Jak widać, Real ma na rozkładzie drużynę włoską, a Juventus hiszpańską.
Najlepsi strzelcy: Ronaldo - 10 goli w 12 meczach,(2. w klasyfikacji), Higuain - 5 goli w 11 meczach (5. w klasyfikacji).

Real jest specjalistą od wygrywania finałów europejskich rozgrywek (12/13), Juventus z kolei od ich przegrywania (wygrał 2 razy na 8 finałów). Bilans w Lidze Mistrzów/Pucharze Europy jest korzystny dla Realu (9:8, jeden remis), ale w aktualnej historii - ostatnie 10 lat - to 4:1 dla Juve (i remis).

Co ciekawe Real wygrywając z Napoli przełamał prawie 30-letnią niemoc w dwumeczach z włoskimi zespołami w play-off (co nie przeszkadzało mu wygrywać tych rozgrywek w tym np. z Juventusem w finale 1998 roku ; ) )

Real może zostać pierwszym w historii ery LM obrońcą pucharu. Ostatnim zespołem, który miał na to szanse był Manchester United, który najpierw wygrał w karnych z Chelsea, a rok później uległ Barcelonie 1:3.
Juventus miał taką szansę w 1997 roku przegrywając z Borussią 1:3.

Dla obu klubów mecz w Cardiff będzie drugim w przeciągu trzech ostatnich lat finałem Ligi Mistrzów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 01:33 PM
Post: #5316
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-05-2017 09:25 AM)Gogolius napisał(a):  No to faktycznie, nazbierało się wszystkiego po trochu Wink

Jestem spokojny o finał. Juventus będzie gospodarzem meczu w Cardiff, a jak wiadomo, Juventus u siebie nie przegrywa Big Grin

Garść statystyk:

Real zanotował do tej pory bilans 8-3-1, jedyna porażka w ostatnim meczu z Atletico. Bramki 32:17 (+15). Najwięcej strzelonych goli w LM.
Juventus ma bilans 9-3-0, jedyna niepokonana drużyna w tej edycji. Bramki 21:3 (+18). Najmniej straconych goli w LM.

Drogi do finałów porównywalne, Real gorzej sobie radził w grupie, ale play-off wyglądają tak że żadna drużyna nie ma czego się wstydzić. Real pokonał Atletico, Bayern i Napoli. Juventus poradził sobie z Monaco, Barceloną i Porto.
Jak widać, Real ma na rozkładzie drużynę włoską, a Juventus hiszpańską.
Najlepsi strzelcy: Ronaldo - 10 goli w 12 meczach,(2. w klasyfikacji), Higuain - 5 goli w 11 meczach (5. w klasyfikacji).

Real jest specjalistą od wygrywania finałów europejskich rozgrywek (12/13), Juventus z kolei od ich przegrywania (wygrał 2 razy na 8 finałów). Bilans w Lidze Mistrzów/Pucharze Europy jest korzystny dla Realu (9:8, jeden remis), ale w aktualnej historii - ostatnie 10 lat - to 4:1 dla Juve (i remis).

Co ciekawe Real wygrywając z Napoli przełamał prawie 30-letnią niemoc w dwumeczach z włoskimi zespołami w play-off (co nie przeszkadzało mu wygrywać tych rozgrywek w tym np. z Juventusem w finale 1998 roku ; ) )

Real może zostać pierwszym w historii ery LM obrońcą pucharu. Ostatnim zespołem, który miał na to szanse był Manchester United, który najpierw wygrał w karnych z Chelsea, a rok później uległ Barcelonie 1:3.
Juventus miał taką szansę w 1997 roku przegrywając z Borussią 1:3.

Dla obu klubów mecz w Cardiff będzie drugim w przeciągu trzech ostatnich lat finałem Ligi Mistrzów.

Dla Realu trzecim, dwie wygrane z Atletico i teraz z Juventusem.

2014- Real-Atl
2015-Barca- Juve
2016 Real-Atl
2017 Real -Juve

Trzy finały w przeciągu trzech lat. Od finału w Maju 14, do finału
czerwiec 17 mija dokładnie 3 lata.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 01:34 PM
Post: #5317
RE: Piłka nożna ogólnie
No tak, mogłem napisać od trzech sezonów, prawda Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 01:50 PM
Post: #5318
RE: Piłka nożna ogólnie
Drobizna . .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 04:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2017 04:44 PM przez Wietnam.)
Post: #5319
RE: Piłka nożna ogólnie
@Gogolius przyznaj że chętnie zobaczysz śierpniowe starćie
o super-puchar Europy : Juve -Man United ? Smile

Dlatego między innymi kibicuje Juventusowi 3 czerwca.

Manu już z Griezmannem, Juve bez Dybali Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2017, 05:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2017 05:40 PM przez Gogolius.)
Post: #5320
RE: Piłka nożna ogólnie
Szczerze mówiąc Superpuchar lata mi koło pióra. Zawsze kojarzyłem ten mecz jako tło na jakimś wakacyjnym wypadzie bo prawie zawsze oglądam go w jakimś barze/pod chmurką.
Szczerze mówiąc to życzę sobie by Juventus przegrał w superpucharze z Manchesterem w 2017 roku 0:3. Czemu?
Bo jak tak będzie tzn. że wygrał Ligę Mistrzów. A to jest priorytet nawet nad szóste scudetto z rzędu.
Ba, ja to bym oddał i Puchar Włoch i Serie A w tym sezonie za LM. Nie ma porównania Wink

A co do Dybali, dopiero co podpisał kontrakt. Wątpię, by ktoś chciał go wyciągać w tym okienku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości