Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
23-04-2017, 01:31 PM
Post: #5191
RE: Piłka nożna ogólnie
https://www.facebook.com/144135905619968...30/?type=3

Ciekawe zestawienie statystyk Pogby sprzedanego z Juventusu i Pjanica, który przyszedł niedawno do Juve. W liczbach widać, że hajs poszedł zdecydowanie na plus.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 02:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 02:45 PM przez Wietnam.)
Post: #5192
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawe,Pogba za to ma najlepsze statystyki w całej Premier League pod względem celnych podań i wygranych pojedynkòw Wink

magiczny pass Paula przy akcji bramkowej z Anderlechtem.





Co się dzieje na stadio olimpico, 33 minuta Lazio -Palermo 5:0
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 03:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 03:30 PM przez RSC-2.)
Post: #5193
RE: Piłka nożna ogólnie
(23-04-2017 11:51 AM)Wietnam napisał(a):  Po co RSC, daj mi jakiś powód zakupu nc+ ?


Powód jest banalnie prosty.

Za małe pieniądze posiada się coś ,czego nie obejrzy się na kanałach darmowych.

Nie będę tu wymieniał całej listy tych programów.


Na darmowych możesz obejrzeć "M jak Miłość" , "Taniec z Gwiazdami", " Milionerów"
Chodzi mi o Polską Ekstraklasę i 1 ligę.

A na "Viasat History" leci "Imperium Carów"

Chyba ,że nie interesuję Cię sport, historia, ekonomia, nauka..............

Kanały darmowe to uboga propozycja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 05:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 05:11 PM przez Wietnam.)
Post: #5194
RE: Piłka nożna ogólnie
RSC chłopie nawet nie wiesz jakie cuda puszczają na niemieckich darmowych kanałach,
Żeby już nie offtopować.

Np nowy sezon Skazanego na śmierć 5 na RTL II zaczął się cztery dni po premierze w USA
a dwa tygodnie przed premierą w Polsce- Canal + !!

Walking Dead zawsze są nowe sezony szybciej niż w płatnych kanałach polskich platform.

Galę Wrestlingu WWE dajmy na to, dzień po transmisji na żywo w Stanach, są pokazywane
na pro sieben.

Pro Sieben maxx kolejny niekodowany kanał, pokazuje na żywo spotkania NFL .

To wszystko są niekodowane programy na Astrze 19.2.

Ja nie pisze tutaj o polskiej tv naziemnej, jak przytoczyleś M jak Miłość.

Jak mam Skazanego 2 tygodnie wcześniej niż na Canal + Poland, to po co mam
kupować płatną tv?

Wystarczy znać trochę Niemieckiego, i masz wszystko praktycznie na Astrze.

Po prostu, Niemcy mają hajs, ludzie płacą abo i mają w otwartej tv wszystko praktycznie.
I ja ma w Polsce dzięki zwykłemu tależowi na śćianie domu Wink i konwerterowi ustawionemu
na pozycję 19, 2.

Nie płace nic.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 05:23 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-04-2017 05:34 PM przez RSC-2.)
Post: #5195
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale nie masz naszej kopanej ekstraklasy i 1 ligi.

A to co płacę to także prawie darmocha. Parę groszy na miesiąc, to żaden wydatek.
Więcej wydaję na piwo niż na telewizję.

[Ja filmów fabularnych praktycznie nie oglądam.
Mnie interesuje dobry dokument. A tego nie ma na darmowych kanałach.]

Skoro tak wszystko masz na darmowych kanałach to po co ten temat na forum o internetowych streamach gdzie wszyscy podają linki do walk bokserskich?
Twoje pytania o streamy też się tam znajdują. Np. o Telewizjadę. Czyli nie masz wszystkiego na darmowych kanałach.

Ja włączam telewizje i oglądam walki bez względu jaka stacja je transmituje.
Lewizna mi jest zbędna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 05:30 PM
Post: #5196
RE: Piłka nożna ogólnie
(23-04-2017 01:31 PM)Gogolius napisał(a):  https://www.facebook.com/144135905619968...30/?type=3

Ciekawe zestawienie statystyk Pogby sprzedanego z Juventusu i Pjanica, który przyszedł niedawno do Juve. W liczbach widać, że hajs poszedł zdecydowanie na plus.

Mogliby też zestawić statystyki Pogby w jego pierwszych 39 meczach w Juve, gdzieś tam z boku.
Nie siedzę w piłce, ale przypuszczam, że Paul dawał więcej jakości Juve niż Pjanić, a to, że teraz ma gorsze statystyki w ManU niż Serb w Juve jest zależne od wielu czynników. Wyższy poziom ligi angielskiej, ustawienie i zadania na boisku nakreślane francuzowi przez trenera, no i oczywiście to z kim się gra. Wink Drużyna złożona z wielkich gwiazd nie musi wcale oznaczać wielkich sukcesów. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 07:06 PM
Post: #5197
RE: Piłka nożna ogólnie
Akurat jeśli chodzi o boks, to możesz mieć wykupione wszystko, a i tak 3 na 5 gal musisz szukać na streamach, bo w Polsce nie ma transmisji.

Nie kręci mnie to Gran Derbi dzisiaj. Chętniej zobaczę chyba Lyon - Monaco, kto wie, czy to nie zdecyduje o tym, że moja ulubiona drużyna z zagranicy w tym sezonie zdobędzie mistrzostwo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 07:22 PM
Post: #5198
RE: Piłka nożna ogólnie
A ja raczej nie kibicuję drużynom z kalifatu francuskiego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 08:25 PM
Post: #5199
RE: Piłka nożna ogólnie
Real prowadzi z Barcą 1:0, podobno gol ze spalonego Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2017, 09:44 PM
Post: #5200
RE: Piłka nożna ogólnie
Niesamowite emocje w gran derbi Real - Barca 2:3 , Barca prowadziła na 10 minut przed końcem 2:1
Real grał w 10 po czerwieni dla Ramosa ale wyrównał w 89 , James na 2 :2 sędzia doliczył dwie minuty
i co ? Messi na 3:2. W ostatniej akcji meczu. Messi dwie bramki w gran derbi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości