Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gary Russell Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: garyrusseljr.jpg]
Gary Russell Jr - urodzony 5 czerwca 1988 roku w Waszyngtonie amerykański pięściarz wagi piórkowej. Aktualnie legitymuje się rekordem 22-0, 13KO.

Po zdeklasowaniu wczorajszej nocy Wiaczesława Gusewa, Russell chyba zasługuje już na swój temat na forum.
Ten pięściarz jest dla mnie fenomenem. Nieprawdopodobnie szybkie ręce, kapitalna defensywa, świetne wyszkolenie techniczne, mocny cios, bardzo dobra praca nóg, bardzo dużo widzi w ringu, potrafi rewelacyjnie skontrować rywala - pod względem stricte bokserskim o nim naprawdę nie da się pisać inaczej jak w samych superlatywach. Jego jedyne minusy to warunki fizyczne: jest stosunkowo niski (165 cm wzrostu) i ma niestety bardzo krótkie ręce (zaledwie 155 cm zasięgu), co w przyszłości może być sporym problemem. Do tej pory Russell nie walczył z nikim wybitnym i oczywiście nadal potrzebuje testu, także pod względem wytrzymałości szczęki. Po walce z Gusewem stwierdził, że chce walczyć z Juanem Manuelem Lopezem i wydaje mi się, że ta walka byłaby właśnie takim testem i chciałbym ją zobaczyć. Pozostaje mieć nadzieję, że team Lopeza się na nią zgodzi (co jednak wydaje się dość mało prawdopodobne).

Wydaje mi się, że mogę spokojnie powiedzieć, że Gary Russell Jr to przyszła gwiazda zawodowych ringów. Naprawdę warto mieć tego boksera na oku. A jeżeli ktoś go nie zna, to niech jak najszybciej nadrobi zaległości.
Ciekawy bokser, fajnie się go ogląda, nawet już myślę, że mógłby zdobyć pas na takim Gradowiczu, bo jak wiemy pseudo mistrz Dib utracił tytuł. Jeśli byłbym promotorem, to starałbym się doprowadzić do jego starcia z Fortuną. Najlepszym testem byłby Caballero, który jest bardzo wysoki i ma niewygodny styl.
Malo przez ostatnie dwa lata widzialem zawodnikow, ktorzy by zrobili na mnie takie wrazenie. Russell, to mega talent, licze ze w tym roku juz siegnie po pas.
Kurcze nie widziałem gościa jeszcze,ale skoro tak go wychwalacie to zapewne jest dobry,poszukam jakiś jego walk w sieci.A jak macie jakieś ciekawe to dajcie linka.
To dobrze,w tej wadze walczy uwielbiany prze zemnie Garcia dla którego nie bardzo widzę godnego rywala,więc może Gary?
@Zioło
Wczorajsza walka z Gusewem:Walka z Castanedą:


Pierwsza walke Garego jaka zobaczylem, to pojedynek z Ruizem... od tamtej pory bacznie obserwuje Russella. Sadze, ze jest juz gotowy na pas.
http://www.youtube.com/watch?v=x-7JiFxOFd8
W ostatniej walce jakieś problemy z ręką i oby to nie było coś poważnego, bo rzeczywiście bokser z dużym potencjałem i szkoda byłoby gdyby czekała go jakaś dłuższa przerwa.
Russell to rzeczywiście interesujący pięściarz. Swego rodzaju nadzieja amerykańskiego boksu. W 135 mają Bronera, za to kategorie niżej, gdzie jest Gary, występuje pustka. Jedynie teraz Magdaleno zaboksuje o WBO z Martinezem.
Ponoc dojdzie do walki Russella z De Leonem... swietna wiadomosc!
Jak mozna przeczytac na boxrec, nie De Leon , a Juan Ruiz bedzie rywalem utalntowanego Russella.Sad http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie