Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gary Russell Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Świetny zawodnik, dla mnie to on a nie Broner będzie królem P4P.Może mniej widowiskowy w obronie niż Broner, za to w ataku jest lepszy i lepiej się go ogląda, przynajmniej dla mnie.
Moim zdaniem-gdyby to Russella tak promowano jak Bronera- to jest co najmniej zawodnik podobnej klasy.
9 Sierpnia Juan Ruiz vs Gary Russel Jr.
Gary Russel Jr wygrał na pkt. 100-90, dominacja od pierwszej do ostatniej rundy.Ruiz to twardy zawodnik 12 przegranych ani jednej przez nokaut.
Rusell Jr jest świetny, gdyby tylko miał mocniejszego promotora, który godnie by go promował... Gary to niewątpliwie ogromny talent, może nawet nie mniejszy od Bronera. Jego szybkość jest niesamowita.
@AFPL
Golden Boy to nie jest mocny promotor?
@Sander
To zależy.
Dobry jest i w dobrym wieku na większe wyzwania,na pewno będzie z niego światowej klasy pięściarz.Czekam na lepszych przeciwników Smile Fajnie się go ogląda.
Jestem zauroczony boksem Russella, kiedy zobaczylem go pierwszy rz na oczy. Gary, wydaje sie byc zawodnikiem mega wszechstronnym, a do tego swietnie czuje walke. Licze, ze maksymalnie do roku czasu dostapi zaszczytu walki o tytul.
Juz na dniach zobaczymy w ringu Russella, a jego rywalem bedzie Miguel Tamayo(15[13]-7[5]-2). Nalezy sie spodziewac, ze po tym zwycistwie w nastepnej walce Garry dostanie szanse walki o tytul.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie