Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gary Russell Jr
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Co to za rywal... jakiś karakan wyciągnięty z muszej (!), na dodatek przegrywający przed czasem. Słabo widzę tę karierę Russella, zepsują chłopaka.
Ostatnia walka Russella:





Gary, to momentami przypomina Roya Jonesa.. bardzo przyjemnie sie go oglada. Tamayo, to gosc typowo na zrzucenie rdzy, wiec za wiele po tej walce nie moge powiedzec. Jestem pewny, ze w tym roku Russell dostanie szanse walki o tytul i mam nadzieje, ze sie nie zawiode.
Najprawdopodobniej, to Gary Russell bedzie walczyl teraz o tytul po Salido. Co moze zaskoczyc, to to, ze stary Arum wpadl na pomysl by to Lomaczenko byl rywalem Amerykanina. Nie powiem... walka bylaby interseujaca, i nie widzialbym wyraznego faworyta. Bardziej mnie irytuje to, ze gosc dopiero co w drugiej walce dostal taka szanse, a teraz po porazce znow jest jego nazwisko wymieniane w kontekscie walki o WBO. Dla mnie taka postawa, to jest plucie w twarz tym, ktorzy latami walcza o miejsca w rankingu. Duzo chetniej zobaczylbym Kamila Laszczyka z Russellem.
Według mnie Gary Russell Jr kończy Ukraińca przed czasem.
Według mnie Russell Jr to bardzo dobry przeciwnik dla Łomaczenki i postawiłbym na Wasyla w ewentualnej walce. Dość kuriozalne jest to, że można zaryzykować stwierdzenie, iż Łomaczenko zdobył więcej doświadczenia dwoma walkami niż Russell Jr w 24 walkach. Styl walki Russella Jr to jest podwórko Łomaczenki, w tych szachach widzę jego przewagę, zwłaszcza biorąc pod uwagę lepsze warunki fizyczne.
Ciekawy pomysł, bo mistrz może na dłużej zagościć na tronie. Dla mnie walka bez wyraźnego faworyta, choć swoje pieniądze postawiłbym w dalszym ciągu na Ukraińca. Widzę w nim większy potencjał niż w Russellu, którego też zresztą bardzo szanuję.
Ponoc WBO wyznaczylo Lomaczenke dla Russella, i uwazam, ze TR skorzysta z tego.
(20-03-2014 11:08 PM)BMH napisał(a): [ -> ]Ponoc WBO wyznaczylo Lomaczenke dla Russella, i uwazam, ze TR skorzysta z tego.

Nie wiem co to za pomysł ale widać standardy się zmieniają. Pierwsza walka o pas Łomachenki to już było lekkie przykpienie ale to już jest... Z reszta co za różnica, Lomachenko i tak znowu przegra.
(21-03-2014 10:14 AM)Krzych napisał(a): [ -> ]Nie wiem co to za pomysł
A ja wiem - kasa. Chcą Łomaczenkę jak najszybciej wyposażyć w pas, aby zwiększyć jego medialność/oglądalność. Tyle.
Trochę kiepsko im to idzie bo znowu go wstawiają do walki, której nie wygra. Jak teraz przegra to ta cała koncepcja okaże się kompletnym fiaskiem. A można było go spokojnie poprowadzić.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie