Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Magomed Abdusalamov
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
postępy Mago.


Witajcie, kurcze, założyłem tu konto jakieś 4 lata temu i całkowicie o tym zapomniałem. Na stronę wchodzę codziennie, ale dzisiaj olśniło mnie, że tutaj jest forum, a ja założyłem na nim kiedyś 3 tematy odnośnie bokserów. Na nieszczęście dwóch z nich - Abdusalamow i Bojcow już nie boksują i nie będą... Pozwolę sobie wrócić do tematu Mago, pamiętam tą walkę z Perezem. Cios za cios, bójka, petardy jak w Sylwestra. Nie ukrywał, sama walka dostarczyła mi niesamowitych wrażeń, ale patrząc na Mago już od 3 rundy widziałem, że coś jest nie tak i zastanawiałem się czemu nie przerywają lub kiedy to zrobią. Nie przerwali. Potem te wszystkie newsy o śpiączce, całej tej historii, którą na bieżąco sprawdzałem. Jako fan boksu czułem się też zobowiązany i wysłałem kilka symbolicznych przelewów, żeby wesprzeć Mago. Dzieją się tragedie w boksie, a to była pierwsza, którą widziałem oglądając walkę na żywo. Myślałem potem o tym jakiś czas, trudno, żeby nie myśleć. Ta walka to kolejny dowód na to, że w ringu należy myśleć i działać taktycznie - jeżeli ma się na uwadze własne zdrowie. Bitki są widowiskowe, ale zazwyczaj wygrywają szybcy technicy, a nie siła. Oczywiście można podać dziesiątki przykładów kiedy działo się na odwrót.

Poruszyliście tutaj temat Pereza i jego stanu psychicznego po takiej walce. Obejrzałem kilka wypowiedzi, wyglądał na gościa, który jakoś to przetrawił, ale jak sami widzieliście w ringu - to już nie ten sam Perez. Miejmy nadzieję, że nie przydarzy się coś takiego Wilderowi, bo chłopak sobie jeszcze wykracze tymi wypowiedziami jakieś nieszczęście, a petardę ma.

Z wizytą do Mago w styczniu 2017 przybył Powietkin i Riabiński. Jak widać Abdusalamow przytył, to dobrze. Mam nadzieję, że będzie wciąż wracał do zdrowia.

[Obrazek: povetkin-magomed.jpg]
Gdzie można słać przelewy? Może warto taką informację upublicznić aby każdy chętny mógł wspomóc Mago i jego rodzinę?
Wysłałem kilka razy symboliczną kwotę za pośrednictwem PayPal, tutaj są dane, które zostały udostępnione na BoxingScene.com:

PayPal: 100bbb@mail.ru

lub

Bakanay Abdusalamova
PO BOX 90174
Brooklyn, NY 11209


Można się również skontaktować z żoną Magomeda w sprawie wsparcia finansowego lub pomocy. Poniżej numer telefonu:

Telefon: 203-368-8510

W tytule przelewu należy napisać: Magomed Abdusalamov

-----------------------------------
Wspierajcie Mago chłopaki, na pewno jemu i jego rodzinie się przyda każda złotówka.
Podziwiam jego żonę. Można by powiedzieć, że dla niej to również "wielka próba wiary". Dzięki za namiary.
22 miliony dolarów odszkodowania dla Abdusalamova: http://www.bokser.org/content/2017/09/09.../index.jsp

Nie zmienia to faktu że trzeba było mieć obronę i walczyć odpowiedzialnie, szczególnie mając żonę i trójkę dzieci, to jest bezpośrednia przyczyna stanu Mago, ale jeżeli takie zaniedbania po walce faktycznie wystąpiły i pośrednio przyczyniły się do tego co się stało, to trzeba to egzekwować. Żadne pieniądze im nie zwrócą ojca i męża, ale chociaż dostali jakieś zadośćuczynienie. Niestety, boks to nie żarty, a jeżeli wszyscy z samym zawodnikiem na czele nie traktują tego poważnie to nie trudno o tragedię.
Dobrze, że chociaż tyle. Dla rodziny to na pewno spora ulga w tak trudnej sytuacji.

Walka Mago z Perezem była jedną z najbardziej brutalnych wojen w HW, jakie widziałem. Dwóch twardych i silnych gości po prostu stanęło na przeciwko siebie i wymieniało najcięższe bomby przez 10 rund, za śmieszne 40 000 $.
Co po tej kasie jak z człowieka został wrak...
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie