Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Magomed Abdusalamov
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mago wrócił do domu, ale smutne to zdjęcie jak się na niego patrzy...


[Obrazek: Magomed-srodek.jpg]
O cholera, spójrzcie na jego ręce. Pewnie z połowę kilogramów stracił... Naprawdę dramat, wielki i zdrowy facet w pół godziny zmienił się w ciężko chorego człowieka, który potrzebuje opieki 24/7 ...
(15-09-2014 08:14 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Pewnie z połowę kilogramów stracił...
Pisali, że jego waga spadła do 72 kg, ale potem wzrosła do 89 kg.
Szkoda mi jego rodziny do konca zycia będą musieli się nim opiekować.Takie obrazki pokazują jak zycie, zdrowie jest ulotne.
Mago walczy o życie, a środowisko ma to gdzieś?
http://www.boxing.pl/forum/newsy/31204-g...oma-c.html
Stan Mago sie poprawia: http://www.bokser.org/content/2015/01/13...mobile.jsp

Takie infekcje to moga go lapac jeszcze przez wiele lat zeby nie powiedziec ze bedzie mial tak do konca zycia.

Niestety wymagana jest pelna kontrola i monitoring, ale tyle dobrze ze nie jest gorzej.
Gogolius, to dobrze, że Magomed dochodzi do siebie. Mnie ciekawi czy jest w ogóle jakakolwiek choćby najmniejsza szansa na to aby on mógł zacząć mówić, bądź w miarę samodzielnie się poruszać?

(13-01-2015 12:55 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Mago walczy o życie, a środowisko ma to gdzieś?
http://www.boxing.pl/forum/newsy/31204-g...oma-c.html
Zastanawiam się, co w swojej psychice czuje Mike Perez? Jak się z tym czuje, że po jego ciosach kolega z ringu wylądował na wózku? Nie, żebym go o to oskarżał, co się stało. Taki jest po prostu ryzyko w tej pracy. A jak już to bardziej zawinili lekarze, którzy Abdusalamova odesłali do hotelu. Jednak ciekawi mnie psychika takich ludzi, czy to również i na nich ma jakiś wpływ, że zrobili komuś aż taką wielką krzywdę?

I właśnie szkoda, że środowisko bokserskie udziela tak małej pomocy "współtowarzyszowi" bokserskiej przygody. W boksie są tak mega wielkie pieniądze, że bez problemu mogliby się zrzucić na taki aparat, syntezator mowy, jaki ma profesor Hawkins. Oczywiście o ile byłaby w ogóle możliwość korzystania z niego przez Abdusalamova.
Na pewno wpłynęło to na Pereza mocno,widać było to już w następnych walkach.,nie był już taki pewny w ringu i nie boksował tak ostro jak z Mago,zobaczymy jak będzie w przyszłości.Jesli mowa o takich tragediach to różnie bywa,niektórzy się blokują,ale znamy historie Simakowa,który zmarł po walce z Siergiejem,ten po walce nadal niszczy swoich rywali,więc on się nie zablokował.
Brawo za determinację dla Mago i dla jego rodziny!
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie