Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Magomed Abdusalamov
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Perez journeymanów jak dotąd obija. Z dobrym skutkiem. Walkę z Walkerem muszę obejrzeć. Mago też szału poza silnym ciosem nie robi, ciekawa konfrontacja. Warunki fizyczne dla Mago Ciekawe jak u Pereza ze skracaniem dystansu a u Abdusalamowa z walką z mańkutem będzie.
(29-08-2013 03:33 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Perez journeymanów jak dotąd obija. Z dobrym skutkiem. Walkę z Walkerem muszę obejrzeć.
Daj sobie spokój, że to była bardzo nudna walka to delikatne stwierdzenie...
Moim zdaniem Perez jest o wiele lepiej wyszkolony technicznie (jak to Kubańczyk). Mago przebija go siłą, chociaż nikogo wybitnego nie położył. Stawiam na Pereza, ponieważ wydaje mi się, że właśnie techniką ukaże wszystkie braki Mago, a przecież jego obrona jest fatalna, atakuje i się odsłania i przy okazji dostaje kontry. Mago nie robi na mnie wrażenia.

Mój typ: PEREZ Smile
Perez jest kiepściutki, ale też nie uważam aby Mago był jakimś wybitnym bokserem. Zwykły ruski ''bijok''.
Może i "kiepściutki", ale mi tam się podoba Tongue. Zobaczymy jak będzie.
Error
Brzydki nie jest.
(30-08-2013 10:09 AM)RedHawk napisał(a): [ -> ]Error
Brzydki nie jest.

Nie w tym sensie Dodgy . Ogólnie panowie nie są w moim typie Tongue
Obejrzałem po kilka ich walk i jestem teraz mądrzejszy co do ich starcia.

Abdusalamow -
Technika na poziomie Wałujewa. Lewy sierp choć silny to ciągnięty z pod samej Syberii, sygnalizowany i mając na uwadze fakt , że szybkich rąk Mago nie ma to na wysokim poziomie takiego spustoszenia nim nie zasieje. Nieprecyzyjne ciosy tak na góre jak i na dół. Prawy prosty słaby, brak kombinacji.. Dziurawa garda niesłychanie.
Żadnych szans na podbicie HW nie ma ten Mago. Brak bazy czysto bokserskiej.

Mike Perez -
Lepszy technicznie, nieco dynamiczniejszy, nieźle skraca dystans, umie przyśpieszyć.
Ale wad ma bez liku. Obrona słaba, często odkryty, atakując zapomina o defensywie. Dużo ciosów nieprzygotowanych, bitych niepotrzebnie..

Obydwaj nie osiągną nic w HW a w ich ewentualnym starciu stawiam minimalnie na Pereza.
Magomed Abdusalamov to tragedia. Technika na poziomie... albo inaczej-brak techniki, kiepska obrona, pracy nóg też brak. Rekord robi wrażenie ale z kim on walczył? Z zawodnikami, którzy mają kondycję na 2 minuty. Po 2 minutach stają przy linach i dają się ubić bo już nie mają siły na dalszą walkę. Nic z niego nie będzie a Perez zrobi mu krzywdę
Abdusalamov jest tragiczny, ale ma cios. Jednak jeśli przypomnę sobie walki dwie ostatnie Pereza, to jednak stawiam na Rosjanina. Dla mnie Perez jest nikim w HW i będzie nikim. Może Wawrzykowi dałby wyrównany pojedynek...
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie