Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Magomed Abdusalamov
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ja obstawiałbym Mago, Christobal już wiele, wiele razy zawiódł, mnie również, i sądzę, że teraz to będzie zupełnie inny bokser. Boję się, że walka ze Stivernem mogła go kompletnie rozbić, zarówno fizycznie jak i psychicznie...
Jak przegrywa to nie z byle kim.
Pewnego pułapu nie przeskoczy ale Mago nie jest sprawdzony na tyle by był faworytem w walce z Chrisem.
Nie no, Magomed to byle kim nie jest...
Nigdzie nie napisałem, że jest byle kim.
Nie napisałem, że napisałeśTongue Napisałeś, że Arreola nie przegrywa z byle kim, a ja zasugerowałem, że byle kim Mago nie jest, więc porażka Chrisa zaskoczeniem nie będzie.
To nawet nie chodzi o to, że Mago jest jakiś super, podobnie jak Stiverne nie jest - tylko obaj mają mocniejsze pojedyncze uderzenie, a Arreola by znokautować musi skumulować, jest efektowny bo wyprowadza kombinacje, tylko przy takich sluggerach jak Stiverne czy Mago - dostaje między te kombinacje mocne ciosy, klasyczne swarmer vs slugger. On nie może już kopać się z koniem, jeszcze z takim Chisorą może walczyć po swojemu, ale żeby wygrać ze Stivernem albo Mago musiałby zrobić to co Alvarado z Riosem - zmienić się w boksera, lewy prosty, in&out. Przynajmniej przez pierwsze rundy, bo później taki zielony Mago może spuchnąć.
Magomed Abdusalamow kontra Mike Perez 2 listopada? Walka prawie pewna, ma odbyć się w Madison Square Garden Theater w Nowym Jorku na gali Gołowkin vs Stevens.
Też o tym pisałem w innym temacie. Według mnie byłoby na co popatrzeć Smile
Dobra opcja. Walka niezłych ciężkich w USA na dużej gali. Zawsze z chęcią obejrzę.
Kolejna ciekawa walka bokserów z szerokiej czołówki HW. Faworytem dla mnie na dziś Mago. Oglądałem ostatnie dwie walki Pereza dość dokładnie i mnie nie olśnił. Solidny bokser, ale nic więcej. Nie da rady agresywnemu Abdusalamowi.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie