Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Bryant Jennings
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Dan Rafael pisze, że przejście Floyda do Showtime zmniejsza szanse na pojedynek Jennings-Kliczko, a wtedy Bryant prawdopodobnie zmierzy się z Pulewem. Coraz bardziej podoba mi się Bryant. Jest jednym z nielicznych czołowych bokserów prowadzonych dość odważnie i bez przesadnych kalkulacji (zwłaszcza na tle patologicznej sytuacji z Wilderem).
Jennings rzeczywiście jest dobrze prowadzony tzn. nie bawi się w bezsensowne obijanie bumów, tylko walczy z coraz lepszymi przeciwnikami. Jego największe zalety to dobra technika i "małpi" zasięg 213 cm. Sądzę, że jednak jest za słaby fizycznie, by myśleć o zdobyciu jakiegoś mistrzowskiego pasa nawet po odejściu Kliczków. Co prawda nokaut na Tupou robi wrażenie, ale z drugiej strony męczył się bardzo przez 10 rund i wygrał nieznacznie z Byarmem, którego Abdusalamow rozjechał błyskawicznie. Raczej widzę w Jenningsie następcę Chambersa, czyli wieloletniego solidnego boksera czołówki. W ewentualnej walce z Pulewem stawiałbym jednak na zwycięstwo Bułgara.
Metzger
A jakie zależności są miedzy Mayweatherem a Klitschko - Jennings?

Szacunek dla Amerykanina, że chce podjąć ryzyko. Widać, że mu zależy na prawdziwym sukcesie. Nie wiem jednak, czy jest zdolny do pokonania choćby Puleva. Mam taką nadzieje bo byłby to ciekawy krok naprzód w Amerykańskiej wagi ciężkiej, chociaż o trochę. Zobaczmy co z tego wyjdzie...
(20-02-2013 11:15 AM)Jerome napisał(a): [ -> ]A jakie zależności są miedzy Mayweatherem a Klitschko - Jennings?
Rafa pisze, że pierwotnie walka Kliczko-Jennings miała być pokazana w USA tuż przed walką Floyda, ale skoro ten przeszedł do Szołtajmu, to HBO nie ma interesu w robieniu "walki wstępnej" przed galą konkurencji.
Heh, no tak. To ma sens. Tylko z tego co wiem to Klitschko nie mają kontraktu z HBO. Bryant ma? Jeśli nie to czemu nie zawalczyć dla Showtime?
Nie widać perspektyw w najbliższym czasie na jakąkolwiek walkę Jenningsa. On (jego team?) nie może się praktycznie z nikim dogadać. Podobno w tym roku z różnych przyczyn odmówił już walki z Kliczką, Pulewem, Perezem i Adamkiem. Z reguły chodziło o pieniądze....chociaż w przypadku walki z Kliczką zadecydowały względy sportowe.
Nie wróżę Jenningsowi jakiejś wielkiej kariery, ale na TOP10 w sprzyjających okolicznościach szansę ma. W zeszłym roku walczył aż pięć razy, w tym tylko raz i być może zaboksuje dopiero w przyszłym roku co wg mnie dla jego rozwoju nie byłoby dobre...
(09-09-2013 04:22 PM)Martin napisał(a): [ -> ]Podobno w tym roku z różnych przyczyn odmówił już walki z Kliczką
Jennings odmówił walki z Władem? Zaraz, zaraz, ale czy największym marzeniem dzisiejszych ciężkich nie jest właśnie złapanie Boga... tfu! Kliczki za nogi? Jakiś czas temu to mogło mieć sens (jak w przypadku Adamka, który ponoć miał propozycję jeszcze w 2009 r.), ale wtedy Kliczkowie byli młodsi i było ich dwóch. Teraz pozostał de facto sam Wład, a i jemu raczej nie zostało wiele walk do końca kariery. Jeżeli ktoś dzisiaj odrzuca ofertę Kliczki, to może nie otrzymać jej już nigdy.
(09-09-2013 04:31 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]Jennings odmówił walki z Władem?
Podobno tak. I wcale mu się nie dziwię, Władek mógł go poważnie zranić, fizycznie Jenningsa w stosunku do Włada dzieli przepaść więc mogłoby się to dla niego źle skończyć.
Bryantowi przed walką o pas należały by sie jeszcze z 3 sprawdziany z kimś z topu.
Właściwie najgłośniej zrobiło sie o nim po zwycięstwie nad starym Liakhoviczu a potem to nikogo markowego nie zbił. Walka i niewykluczone zwycięstwo z Adamkiem nawet za te proponowane 25% gaży uchyliło by mu troche nieba w dordze do Boga.. tfu ! Kliczki.
Dimitrenko, CZAGAJEW czy choćby Thompson pogromca prospekta też są wysoko notowani w rankingach. Te nazwiska chociaż mają marki nieporównywalne do jego ostatnich oponentów.

Ciekawe tylko ile bedzie z tego wspólnego dupolizania z Arreolą. Może akurat.
Jakoś polubiłem tego boksera, ale nie potrafię zrozumieć jego postawy życiowej. To ponoć cały czas jest półamator? Dalej pracuje w banku, jako magazynier? Przecież marnuje kilka godzin z życia, które by mógł poświęcić na trening. Chyba, że źle coś usłyszałem, albo zrozumiałem.

Chciałem też zapytać, czy wiecie może czy zanosi się na jakiś poważny pojedynek z udziałem Bryanta?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie