Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Arreola vs Stiverne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Ciekawe jak przygotowuje się Arreola. Przez to przekładanie terminów Arreola może gdzie wyjdzie do ringu chudziutki jak nigdy Big Grin Albo zupełnie na odwrót, jego forma jest niewiadomą. On ostatnio walczył w lutym 2012.
Podobno jeszcze na sali sie nie pokazał , oby nie stał się taki Solisowaty.
Tyle się mówi o powrocie Haye'a,Chisory, rewanżu Mitchell-Banks a tu jeszcze dwójka poważnych ciężkich chce się włączyć do gry o tron. Widziałem gdzieś świeże fotki Arreoli i wygląda imponująco. Walka dla obydwu bardzo istotna - wygrana da silną pozycję w rankingach. Oby w końcu spotkali się w ringu bo ile można czekać.
Arreola podobno bardzo poważnie wziął się za siebie... Kilka fotek z ostatnich treningów.

[Obrazek: 359.jpg]
[Obrazek: 362.jpg?resize=250%2C300]

[Obrazek: 357.jpg]
[Obrazek: arreolaworkout680.jpg?w=400]
No ładnie. Teraz nawet wygląda jak człowiek, a nie jak tucznik. Arreola już po porażce z Adamkiem zaczął się odchudzać, a teraz wygląda na co najmniej 15 kilo młodziej.
Jakie 15 kg Big Grin Arreola musiałby zbić do LHW żeby widać było u niego zarysy jakichkolwiek mięśni. Arreola to tłuścioch i tak pozostanie Big Grin a młodziej u szczupłej wygląda przez tę fryzurę.
Ja jakoś nie widzę tego spadku wagi. Nie wiem po co mu ten niemiecki fryz.
A mnie się taka fryzura podoba Big Grin coś ala Adamek. Mnie bardziej ciekawi ilość tych koszulek na wieszakach na tym największym zdjęciu za Arreolą. Czyżby miał sklep odzieżowy w gymie? Big Grin
Jak na siebie to wygląda dobrze. Nie widać fałd i litrów tłuszczu Tongue
Szczuplaczkiem nigdy nie będzie ale wygląda ok.
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie