Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kubrat Pulew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(03-12-2016 09:47 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]ale spodziewam się walki na bardzo niskiej intensywności, którą Kubrat wygra na punkty.

Czyli coś jak Pulev - Chisora? Wink
Pulew walczy u siebie w Sofii po raz pierwszy jako zawodowiec i będzie chciał to efektownie wygrać. Żadne tam na punkty. KO na spaślaku do 6 rundy.
Będzie jakaś transmisja z tej walki?
(03-12-2016 01:07 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Jest tu chociaż jakaś jedna osoba, która wierzy w możliwość wygranej Nigeryjczyka?
Należy oddzielić "kibicowanie" od wiary w zwycięstwo. Bokser do zwycięstw potrzebuje ciągłej aktywności, ciągłych treningów i regularnych walk z klasowymi przeciwnikami, bo to taka dyscyplina którą bardzo łatwo "zapomnieć". Przy czym takie zapominalstwo jest bardzo zdradliwe, bo to co spokojnie wystarczy na jakiegoś patałacha jest całkowicie bezużyteczne w starciu z kimś poważnym.

W tym przypadku jedyną szansą Nigeryjczyka jest mocne trafienie Puleva dosłownie w pierwszych sekundach walki, póki Kubrat nie zdąży rozczytać jego stylu. Jeśli starcie wyjdzie poza pierwszą minutę, to skończy się najpóźniej w piątej rundzie nokautem na Peterze, który będzie już kondycyjnym zerem, niezdolnym nawet do skutecznej obrony.
(03-12-2016 10:26 AM)Arkao napisał(a): [ -> ]Będzie jakaś transmisja z tej walki?

Chyba ciężko będzie o streama z Bułgarii, choć oczywiście i mnie interesuje ta opcja.
Może tutaj będzie?

Myślę, że jak wczoraj znalazło się streama do jakiejś gali w sali gimnastycznej, to Puleva też się uda dziś zobaczyć.
Zegar pokazuje, że za 3 godziny transmisja. Mam nadzieję, że te dzisiejsze najważniejsze walki nie nałożą się na siebie. Oczywiście priorytetem gala w Rosji.
A tu nic się nie dzieje... Nie ma chyba transmisji. Miała być o 18.00 a tu nic z tego. Ciekawe jak wypadł debiut brata Pulewa.
Nie za bardzo wierzę w tego streama, ale boxrec pokazuje, że jeszcze gala się nie zaczęła, więc jest nadzieja.
I co z tą galą? Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie