Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kubrat Pulew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Pulev zastopował Petera w 4. rundzie
Peter po prostu wycofał się po 3 rundach.




Ale granda. Peter o mały włos nie zszedł po przeboksowaniu trzech rund.
Ło Matko, co to było! Mam nadzieję, że po walce tak na wszelki wypadek zaaplikowali Peterowi jakieś elektrowstrząsy na serducho. Big Grin Co do Pulewa to nie widzę go z nikim z czołówki. To znaczy z nikim z olbrzymów. Coś jest nie tak z jego boksem a może po prostu z pewnością siebie?
Pulew obowiązkowym dla zwycięzcy walki Joshua vs Kliczko.

Jeżeli Joshua rozwali szybko Kliczko to Kubrat będzie wchodził do ringu na wątłych nogach. Wink
Wczoraj czytałem, że Ortiz obowiązkowym... Jak ten Joshua to wszystko ogarnie? :O
Pulew się jeszcze wymiga z tego. Nie do końca wiadomo jaki on ma cel i z kim chce walczyć. Prędzej spróbuje zbudować sobie pozycję do Parkera - no chyba że Aj zapłaci nie wiadomo ile, ale w to wątpię.
(22-12-2016 01:23 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Pulew obowiązkowym dla zwycięzcy walki Joshua vs Kliczko.

Jeżeli Joshua rozwali szybko Kliczko to Kubrat będzie wchodził do ringu na wątłych nogach. Wink

Niezależnie od tego kto i w jaki sposób wygra, Pulev i tak będzie wchodził do ringu na wątłych nogach. Big Grin
Zaskakujące info. Kubrat Pulew 28 kwietnia zmierzy się z Kevinem Johnsonem. Po pierwsze nie wiem po, co Bułgarowi taki rywal, a po drugie Kevin Johnson deklarował po walce z Joshuą, że kończy karierę. Zaskoczyło mnie, że widzę jego nazwisko a tym bardziej z Kubratem, który już niedawno z jednym emerytem przeboksował parę rund.
Pulew ma zapewnioną walkę o pas, wiec w oczekiwaniu na swoją szanse robi sobie teraz mało ryzykowne walki na podtrzymanie aktywności z wyboksowanymi weteranami.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie