Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kubrat Pulew
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Pulew zapracował sobie na dużą popularność w ojczyźnie i teraz (gdy jego kariera pomału zbliża się do końca) chce to zdyskontować bez zbędnego ryzyka. Ściąga więc do Sofii bokserski złom, w nadziei że "ciemny bułgarski lud" zapłaci za możliwość obejrzenia, jak dzielny bułgarski heros leje kolejnych czarnuchów. Był Peter, będzie Johnson, a po nim może Grant lub McCall. Bułgarzy powinni się skontaktować z Wasilewskim, żeby w celu optymalizacji kosztów (bilety lotnicze) ściągać tych samych wraków do Polski (dla Zimnocha ewentualnie Szpilki lub Wawrzyka) i do Bułgarii za jednym razem z odstępem jakichś 2 tygodni pomiędzy walkami.
Waszym zdaniem jest szansa na to aby Kubrat przejechał się na Kevinie i obskoczył od niego jakimś cudem bęcki? Jakiś szczęśliwy strzał Johnsona czy coś takiego?
Johnson nie ma zbyt silnego uderzenia, chociaż słynie z odporności ( a właściwie słynął do momentu porażki w 2 rundzie z Joshuą). Jego nieliczne nokauty z w miarę przyzwoitymi rywalami (Leapai, Haumono) to raczej skutek "samozajechania się" zapalczywych wyspiarzy na wzór Czachkijewa. Nie zagrozi Pulewowi. Bułgar Johnsona raczej też nie znokautuje, ale na punkty powinien wygrać zdecydowanie i wysoko.
Gala Pulew vs Johnson coraz "ciekawsza". Wink W ringu zobaczymy również brata Pulewa Terwela, który zmierzy się z Polakiem Jakubem Wójcikiem. Według boxreca Polak klasyfikowany jest na 884 miejscu...
Przyjrzałem się temu Wójcikowi i nie jest wcale taki zły. Ma tylko 2 porażki przed czasem, z Balskim i Tommym McCarthym, który uważany był za wielki talent w UK do czasu porażki z Mattym Askinem. Wójcik wytrzymał 4 rundy z Ryadem Merhym, a to nie jest prosta sprawa. Od czasu do czasu wpada na Węgry obić jakiegoś megabuma, żeby poprawić sobie bilans. W sumie chyba raczej można go uważać za journeymana, a nie buma.

Zauważyłem, że Wójcik ma pierwszą walkę stoczoną na Starym Dworcu w Katowicach. To bójki na dworcach też liczą się do bilansu? Jeśli tak, to powinni mnie też uwzględnić w Boxrecu i zaliczyć wygrane KO1 na dworcu w Lesznie i KO1 na dworcu Wrocław Świebodzki jakieś 35-37 lat temu. Taki był ze mnie bokser zawodowy!Big Grin
(27-04-2017 04:30 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Zauważyłem, że Wójcik ma pierwszą walkę stoczoną na Starym Dworcu w Katowicach. To bójki na dworcach też liczą się do bilansu? Jeśli tak, to powinni mnie też uwzględnić w Boxrecu i zaliczyć wygrane KO1 na dworcu w Lesznie i KO1 na dworcu Wrocław Świebodzki jakieś 35-37 lat temu. Taki był ze mnie bokser zawodowy!Big Grin

Jakby uwzględniano te walki w boxrecu, to z całą pewnością otrzymałbyś w niedalekiej przyszłości telefon od pewnego polskiego promotora, z zapytaniem o walkę (i to walkę wieczoru!) z jakimś lokalnym prospektem Smile Choć nie wiem, czy współczynnik 100% KO nie działałby na nich odstraszająco - bez catchweightu by się nie obyło.
Ogląda ktoś galę? Jakby, co to tutaj jest link niezbyt dobrej jakości: http://www.sportingvideo.org/20170427/vv...70456.html

Ale na razie póki, co chociaż płynny. jakby ktoś miał coś lepszego to poproszę. Wink

Czekam na walkę Pulewa z Johnsonem oraz na walkę jego brata z naszym rodakiem.
Wilczku, jak będzie Kubrat wychodził do ringu to daj znać, proszę Smile
Pulew zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Ciekawe czy po szybkim KO od Joshuy Johnson nadal będzie takim twardzielem...Spodziewam się 12-rundowego pykania zakończonego wysokim zwycięstwem Bułgara od 117-111 wzwyż.

Wilczek
Transmisja tej gali leci na kanale Fightklub.
Pulev wysoko na punkty po mega nudnej walce. Innej opcji tutaj chyba nie ma.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie