Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek vs Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ja polecam motyw z Contendera idealny,motywujący,taki elektryzujący no świetny po prostu-http://w881.wrzuta.pl/audio/a8vlBDmelRv/the_contender
Wstaw to stary błagam
Pozwolę sobie na małe porównanie:
Władimir Klitschko: Peter, Haye, Mormeck, Thompson (w ciągu dwóch lat),
Alexander Povetkin: Chagaev, Boswell, Huck, Rahman (w ciągu roku),
Tomasz Adamek: Aguilera, Chambers, Walker, Solis (w ciągu 8 miesięcy).

"Adamek nie nadaje się do ciężkiej, dobiera sobie rywali, walczy z kelnerami, łatwo chce dojść do kasy z Władimirem."
http://www.youtube.com/watch?v=EtLsyCYVGj8
Z tego też byś coś skleił
Od 0:46 wchodzi jakaś bomba AdamkaWink
@PeterManfredo
Muzyka dyskotekowa średnio nadaje się do PROMa Tongue ale muza jak najbardziej fajna.
Ale trance pasuje to nie technoWink
Ale Contender jak najbardziej no dla mnie nic lepszego do proma nie ma...A i tak na marginesie miałem uruchomic kontakty co do Twoich PROMWink i jeśli zrobisz promo Solis-Adamek to będzie testowane przez odpowiednie osoby
Cytat: Autor komentarza: beniaminGT
Data: 07-10-2012 16:39:56
Wszelkie komentarze w stylu, że Adamek ma jaja są bezpodstawne. Dla Górala liczy się tylko forsa i podejmuje tylko takie decyzje, które są w stanie ją wygenerować.
Cytat: Autor komentarza: Champion20
Data: 07-10-2012 17:02:02
Mecz do jednej bramki. Solis klocek bez szans

Główna Big Grin
@PeterManfredo
Niech odpowiednie osoby testują moje inne filmy bo nie sądzę żeby promo Adamek-Solis było tak samo fajne jak np. Martinez-Chavez czy Haye-Chisora ze względu na materiały, co jak co, ale Solisa na necie dużo nie ma Big Grin

PS. Muzykę z ''Contender'' użyłem do proma Adamek-McBride.
Jaką najlepszą walkę stoczył Solis? i z kim? mało o nim wiem. Bardzo prosiłbym o link.
A jak z tymi prawami było? Naprawde je nabyłeś? Nawiązuje do komentarzy z YT
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie