Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek vs Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Zwracam honor
@AdamekFightPL

Zdjęcie raczej aktualne. Oto link: http://twitter.com/boxingbet/status/2545...68/photo/1
@Pakman
Pewności nie ma :/
Jeśli Odlanier tak wygląda obecnie to wielki szacunek. Nareszcie, chciałoby się powiedzieć. Wstawiłem Wam jakiś czas temu link do zdjęcia Solisa ćwiczącego z Cotto i już wyglądał tam przyzwoicie. To zdjęcie napawa optymizmem jednak wiem, że 100% pewności nie ma. Solis w formie czy bez, i tak jest niebezpieczny. Patrząc konkretnie pod ten pojedynek to Solis w formie jest dla Adamka nie do przejścia. Niestety.
@Jerome
Nie do przejścia to może zbyt dużo powiedziane, ale Adamek w walce z ''takim'' Solisem musiałby się wnieść na wyżyny swoich umiejętności co jest już bardzo mało prawdopodobne. Musiałby walczyć z Solisem jak z Walkerem w 2(nie licząc desek oczywiście) czy 5 rundzie.
@AdamekFightPL
No dobrze, niech będzie.. Wiem, że jesteś wrażliwy na takie stwierdzenia o Tomku ale nie chciało mi się kombinować i używać zamienników. Tomek będzie miał problem. Tyle. Czy podoła? Najpierw niech potwierdzą pojedynek.
A według mnie Adamek nie miałby problemu aby wygrać tą walkę.
Solis to nie jest jakiś wybitny pięściarz.
@Jerome
Nie do przejścia dla Adamka są tylko bracia Kliczko ze względu na warunki fizyczne. Swoją drogą ciekawe, że walka ma odbyć się w miejscowości ''Bethlehem'' 22 grudnia czyli 2 dni(właściwie to 1 dzień ze względu na różnicę czasową) przed Wigilią.
Miejmy nadzieje, że wygrana z Solisem będzie dla kibiców boksu takim prezentem pod choinkę.
@Crumb
Nie wybitny ale MOIM zdaniem lepszym od Adamka.
@AdamekFightPL
Wiadomo coś w ogóle na temat Tomka? Co On teraz robi? Trenuje? Co z tą grudniową datą? Co z NBC? Co z Solisem? Co jest grane Wink ?
@Jerome
Adamek chyba w bodajże w tym tygodniu rozpoczął treningi do grudniowej walki. Data jest ustalona przez NBC więc to się nie zmienia. Solis z tego co mi wiadomo ( z newsów ) też trenuje, a na Adamka jak każdy jego przeciwnik chce zrobić formę życia Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie