Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek vs Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Moim zdaniem Solis bije mocniej, wyprowadza co prawda mniej lewych prostych niż Adamek, ale jego ciosy bite lewą proste, zdają się nieść większą siłę. Poza tym ma większy zasięg i chyba wyprowadza szybsze serie (a przynajmniej wyprowadzał w walce z VK) i jeszcze do tego wszystkiego: bardziej bym widział Solisa w wymianach, jak wiadomo Adamek nie lubi iść na wymianę, chyba że jest przyciśnięty do ściany, a i tak w tym aspekcie walki zazwyczaj wypada słabo.

Tak czy siak walka musi zostać: potwierdzona, w przeciwnym razie żadne teorie nie znajdą: potwierdzenia Smile
Swoją drogą to wszyscy jaramy się tym pojedynkiem Adamka 22 grudnia, ale przecież ta gala się nie odbędzie... 21 grudnia się to wszystko rozdupczy Big Grin
(27-09-2012 07:58 AM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]21 grudnia się to wszystko rozdupczy Big Grin
Ja coś słyszałem, że ten event przełożyli na później.
[Obrazek: cotto_trout.jpg][/php]
@tysiok
Wstawiałem tę fotkę ostatnio i zainteresowania nie było. Pojawił się wątek walki i nagle bum. Nie nadążysz Tongue
Adamek z Solisem nie zawalczy, Solis wycofał się z walki z Larsenem bo mu Oner nie płaci.
Solis mocno schudł, walka z Adamkiem zapowiada się ciekawie.

[Obrazek: oqkg3r.jpg]
@Pacman
Wow, jestem na prawdę zaskoczony. Skąd masz te fotkę i skąd pewność że jest ona ''na czasie'' ? jeżeli ta fotka jest prawdziwa i Solis już teraz tak zbił wagę to na ew. pojedynku z Adamkiem możemy zobaczyć najlżejszego Solisa w zawodowej karierze a to dla Adamka nie będzie oznaczało nic dobrego.
AFPL
Bez przesady z najlepszym Solisem w karierze ale rzeczywiście wygląda jak sportowiec. Ręka jak u półciężkiego
@PeterManfredo
NAJLŻEJSZYM
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie