Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek vs Solis
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
@PeterManfredo
Skoro nie dostałem żadnej wiadomości lub ostrzeżenia od YT oznacza to, że użycie tego utworu w moim filmie nie łamie praw autorskich.
No ja kiedyś użyłem ścieżki wytwórni PROSTO i dźwięk zablokowali
@PeterManfredo
Zdarza się najlepszym Smile
@AdamekFightPL
Każdy precyzyjny cios Solisa z walki z Vitalijem musisz koniecznie na PROMO zamieścić!
@Jerome
Nom zobaczymy, nie wiem czy zrobię to z szacunku do Witalija, właściwie to ta walka ośmieszyła Solisa. Na pewno będzie dużo ciekawych akcji Solisa jak i Adamka! o to nie musisz się martwić Smile

PS. Zacząłem obawiać się daty 21 grudnia... miejmy nadzieje, że jak skończy się kalendarz majów to zacznie się czerwców i walka odbędzie się zgodnie z planem !!
PS2. Mega sygnatura. HAYEMAKER!
Oj jaracie się tym pięknisiem;p
@AdamekFightPL
Dzięki bardzo.

Z szacunku do Vitalija?! Z szacunku do Odlaniera powinieneś wstawić jak trafia Mistrza Świata. Nie uważam też, że Odlanier się ośmieszył. Przegrał przez kontuzję spowodowaną zapewne wagą natomiast widać, że był w formie i koncepcję na Vitka miał. To z resztą tylko jednak runda, wszystko się mogło zdarzyć ale fakt jest też taki, że ciosy były ładne^^
@Peter! Wink
To Ty masz napakowanego Mitchella, który jest 2X większy niż mój Haye ;]
Obejrzałem tę walkę teraz i powiem,że jest szybki Solis,nieszablonowy i taka uwaga: Tomek tych pchanych ciosów to tysiące utopi w gardzie Solisa
Solis ładnie strzela tymi sierpami z gardy. Gardę również Kubańczyk ma szczelną. Tomka czeka ciężka przeprawa.
(08-10-2012 08:01 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Tomka czeka ciężka przeprawa.
Zgadza się. Przeprawa będzie ciężka. Bardzo ciężka. Tak ze 120 kilo.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie