Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek-James Toney
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
@AdamekFightPL
Oczywiście wiem, że tak się nazywa Twój kanał na YouTubie. Ale z jakiegoś powodu kanał nazywa się ADAMEKFightPL, a nie KLICZKOFightPL czy dajmy na to KAMEDAFightPL, prawda? Tomek jest/był Twoim idolem, dlatego powinieneś mnie rozumieć. Z doświadczenia wiem, że dyskusje na temat ulubionych pięściarzy czy ich walk ze sporą częścią ludzi kończą się średnio przyjemnie. Nie chcę żebyś uważał, że generalizuję i zaliczam Cię do tej grupy. Po prostu Twoje posty w tym temacie wyglądają na taką obronę Adamka na siłę. Piszesz, że "ostatnio modne jest jeżdżenie po nim". Nie zauważyłem, żeby ktoś w tym temacie krytykował Tomasza za cokolwiek innego niż walkę z Toneyem. Ja krytykuję (nie "hejtuję", bo to wielka różnica) "Górala" za walkę z Jamesem, bo to jest po prostu niesmaczny żart i brak szacunku do kibiców. Przecież nie będę go za chęć obicia sportowego wraka chwalił... Twoje zdanie: "ja nie mam zamiaru zaliczać się do tej grupy osób, bo najłatwiej oczerniać kogoś za czyimiś plecami..." mogę skomentować jednym krótkim pytaniem: a mam możliwość pogadania z Adamkiem twarzą w twarz i powiedzenia mu "wybór Toneya na Twojego rywala to kpina, Tomek"? No właśnie. A jako kibic mam pełne prawo krytykować go za ten wybór na forach czy portalach. Poza tym nikt tu "Górala" nie oczernia.

PS. Przy okazji: Twoje filmy na YT są naprawdę rewelacyjne. Odwalasz z nimi kawał dobrej roboty!
PS2. Przepraszam za lekki off-topic.
Ale tu kłótnie teraz Smile Ale Gołoty nikt nie obraża, to ja się wtrącać nie będę.

Za to na portalu ringpolska ukazał się dość spekulacyjny artykuł, który mówi o możliwości walki w grudniu Adamka z... Władimirem w USA.

Wtedy byłoby to tak, od walki z Vitalijem:
- Aguilera
- Chambers
- Toney
- Kliczko!?!?

Ale to jaja byłby jakby po walce z Toneyem od razu Kliczko był. Scenariusz jest mało prawdopodobny, ale kto wie... w tym biznesie różne dziwne rzeczy mogą się zdarzyć.
@Adammobp
To by były mega jajca Tongue Ja bardziej obstawiam Aquilera, Chambers, Toney, Fury, Klitschko.
Z tym, że nie widzę jakoś Adamka z Tysonem Tongue
WAŻNA SPRAWA! Z góry wielkie sorki, że nie na temat, ale zaglądnijcie tu! http://forum.bokser.org/thread-492.html
@Adammobp
Ja tu żadnych kłótni nie widzę... Po prostu elegancko i po dżentelmeńsku wymieniamy się poglądami :] To jest wielka przewaga tego Forum nad głównym portalem bokser.org, bo tutaj można spokojnie i w świetnej atmosferze dyskutować, nawet jeśli ma się różne od większości poglądy, a na portalu zaraz jesteś obrażany i tak dalej. O przepaści (bo inaczej się tego nie da nazwać) poziomu merytorycznego nawet nie wspominając.

Zaś co do walki Adamek-Toney to temat rzeczywiście ostatnio delikatnie przycichł... Ale wydaje mi się, że to chwilowe, a już niebawem na większości portali bokserskich zaatakują nas newsy "OFICJALNIE: ADAMEK vs TONEY". Wtedy dopiero zacznie się burza...
@Szakal

Ja Cie rozumiem . Większość ludzi uważa, że jestem psycho fanatykiem Adamka ze względu na mój nick itd... a ja po prostu Tomka szanuje, mam do niego wielki respekt. Kanał nazywa się tak a nie inaczej z przypadku. Po prostu utworzyłem kanał tuż po walce Adamka z Gołotę i wtedy mocno się Tomkiem jarałem, ale nie zakładałem konta z myślą, że kiedyś będę robił jakieś filmy. Gdybym zakładał konto z takim zamiarem uwierz mi, wybrał bym bardziej wyrafinowaną nazwę Smile Wiesz co? najbardziej wkurza mnie to, że na prawdę spora ilość ludzi nie obraża Adamka jako sportowca, ale jako człowieka chociaż nie znają go osobiście... oczywiście to co Adamek teraz robi ze swoją karierą jest co najmniej przykre, chociaż kilka dobrych walk z HW stoczył (Arreola,Chambers,Estrada,Grant), ale ludzie często zapominają o tym co Adamek JUŻ osiągnął w sporcie. Ja rozumiem gdyby ktoś pisał tak o Floydzie Mayweatherze, który jest sam dla siebie promotorem, ale Adamek nie kieruje sam swoją karierą... kto wie jak to tam u niego jest i czy rzeczywiście może powiedzieć, ''Nie, nie będę walczył z tym gościem''.
Świeża wypowiedź Tomka:
"Mam honor i z Klitschko nie będę się bił dla kasy"
To raczej zwiastuje, że Toney nie będzie rywalem Górala we wrześniu.
Swoją drogą teraz do mnie dotarło, że tak na prawdę to nie mamy żadnych oficjalnych informacji o nawet potencjalnej kandydaturze Toney'a z obozu Tomka. Nic. Rafael coś sprzedał ale to nie jest członek Adamek Team.
"Prawdopodobnie w poniedziałek będę wiedział, z kim zmierzę się we wrześniu - kończy Adamek"
W takim razie cierpliwie czekam i mam nadzieję, że czyny pójdą za słowami i nie będzie żadnego średniaka.
Adios do poniedziałku ;D
(08-07-2012 06:33 PM)AdamekFightPL napisał(a): [ -> ]Adamek nie kieruje sam swoją karierą... kto wie jak to tam u niego jest i czy rzeczywiście może powiedzieć, ''Nie, nie będę walczył z tym gościem''.
I to mnie dziwi. Najnowszy news na portalu potwierdza fakt, że Adamek jest marionetką w rękach Ziggy'ego. Wygląda to tak jakby bokser pracował dla managera, a nie odwrotnie Dodgy Ziggy owinął sobie Adamka wokół palca.
@Jerome
"świeża" piszemyWink
To,że tak powiedział nie znaczy,że rywalem nie będzie Toney. Zobaczymy jutro
@PeterManfredo
Kurde ale siara Tongue już poprawiam, nigdy tego nie robię ale tym razem muszę Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie