Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek-James Toney
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Może Shanon Briggs...Wink
@PeterManfredo
Same trupy.. Do cholery Adamek chce wyjść do Władimira w przyszłym roku!! W każdym wywiadzie prawi to i tamto, że teraz same ciężkie walki bo średniacy nic mu nie dają a teraz takie szambo z Toney'em. Kurwa no nie zdzierżę jak to się potwierdzi. Będę Tomkowi życzył KO ze strony Toney'a za to jak traktuje swoich kibiców. A jak mi powie, że Toney to twardy rywal bo to i tamto to już go nigdy nie obejrzę. Honoru troche Panie Adamek!
@PeterManfredo
O Briggsie również myślałem, ale on odpada bo wraca za parę miesięcy w Dubaju, gdzie stawką jego walki będzie ZŁOTY PAS WYSADZANY DIAMENTAMI (!!!) i zapewne kosmiczne pieniądze (jak to w Dubaju). Na walce z Adamkiem raczej tyle nie zarobi... ;]
Ja bym docenił gdyby walczył z rywalami pokroju Chambersa. Nie musiałby dla mnie wygrywać, byleby tylko dawał dobre walki z przeciwnikami jak: Helenius, Chisora, Fury, Arreola, Haye, Povetkin. Nie miałbym nic przeciwko walkom Adamka z zapleczem mistrzowskim, na pewno by zarobił a walki byłyby dobre. Dzisiejszy boks jest zbyt zachowawczy.
(06-07-2012 12:23 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Będę Tomkowi życzył KO ze strony Toney'a za to jak traktuje swoich kibiców
@Jerome
Wiem dokładnie o co Ci chodzi i jaki sens ma Twój post, ale Toney nokautujący Adamka jest dla mnie równie możliwym i łatwym do wyobrażenia sobie widokiem co Włodarczyk idący w ringu na wojnę od pierwszego gongu...


A tak na poważnie, to:
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...1gTCljGfZ4
Gdyby ktoś jeszcze tego nie widział, to posłuchajcie jak Toney mówi... I on ma jeszcze walczyć? Tu już nie chodzi nawet o walkę z Adamkiem, on w ogóle nie powinien już dostać zgody na wyjście do ringu...
@Szakal
No dokładnie. Ja wiem, że to niemożliwe jednak wiesz o co mi chodzi...

To jak on mówi to nie żaden dowód upadłości. James zawsze tak mówił, a to, że nie da się zrozumieć co mówi to po prostu śmiech na sali. Kurcze tak 100kg Toney'a i jedziemy z Adamkiem Tongue
A dla mnie żadnego KO nie będzie:-). Adamek wygra na pkt po dość jednostronnym pojedynku na styl walki Adamek vs McBride
Wg mnie straszna walka, bo Toney jest totalnie wypalony, nie stanowi zagrożenia, nie daje awansu w rankingach, słowem żadnych korzyści. A dodatkowo walka raczej nie skończy się przed czasem, chyba że TKO a w tej walce Tomek nic się nie nauczy, bo wszystkie błędy ujdą mu płazem, a rywal stylowo też nie podobny do nikogo z czołówki.
Nie wiem czym spowodowane jest to wstrzymywanie się z podaniem nazwiska Toneya oficjalnie. Przecież on już video wstawił z podziękowaniami za daną szansę itd a tu jakieś ciche dni obozu Górala;-p Coś tu nie gra i o ile do tej pory byłem pewien,że to będzie Toney to teraz mam wątpliwości
Oj Toney się wścieknie jak go teraz jednak odrzucą Wink.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie