Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tomasz Adamek-James Toney
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
@AdamekFightPL
Z całym szacunkiem, ale wydaje mi się, że dyskusja z Tobą na ten temat doprowadzi donikąd. Z Adamkiem w avatarze, Adamkiem w sygnaturze i Adamkiem w nicku raczej ciężko, abyś zachował obiektywizm.
Twoje słowa "próbuje tego gościa zrozumieć" są tego potwierdzeniem. Po prostu jako wielki fan Tomka nie możesz zrozumieć naszej całkiem oczywistej krytyki wyboru Toneya i nie potrafisz przejść obok niej obojętnie, na siłę szukając usprawiedliwienia tego wyboru rywala i jakichś pozytywów.

Nie myśl, że Cię jakoś atakuję. Po prostu taka jest moja opinia.
@Szakal
AdamekFightPL to nazwa mojego kanału YouTube i właściwie ten nick to mój znak rozpoznawczy. Sygnatura z Adamkiem i avatar to tak jakby moje logo. Muszę się dopasować do mojego nicku a nowego kanału nie będę zakładał, za dużo pracy włożyłem w ten, który posiadam teraz. Nie lubię gdy ktoś piszę tak na skróty jak Ty. ''Dyskusja z Tobą na ten temat doprowadzi donikąd'' - ale dlaczego? nie zauważyłem żebym pisał jak fanatyk. Po prostu próbuje zrozumieć Adamka, bo ostatnio modą jest jeżdżenie po nim... ja nie mam zamiaru zaliczać się do tej grupy osób, bo najłatwiej oczerniać kogoś za czyimiś plecami... przecież ja napisałem, że ja Was rozumiem i czuje to samo, ale trzeba też spojrzeć na to z innej perspektywy.
@AdamekFightPL
Ale nie możesz mówić "bo on chce zarobić" albo "zarobić i się nie narobić" lub jeszcze "mieć nazwisko do PPV".
Pierwsza sprawa to rozumiem, że każdy chce zarobić, to oczywiste ale nie można wędrówki do Mistrzostwa Świata w wieku 36 lat przerywać "siadaniem na oplutej ławce". Jak Władimir spojrzy na Toney'a z Adamkiem to przecież pęknie ze śmiechu. Albo jakiś cel albo kasa.. no sory.
Druga sprawa to Adamek z Toney'em bardziej się namęczy na tych czterech schodkach do ringu niż podczas walki. Joe Hanks, który trenuje z Chisorą chciał walczyć z Adamkiem w PC bo Newark jest jego rodzinnym miastem i ma tam swoich fanów. Jest niepokonany. Można powiedzieć prospekt. Taka walka by się lepiej sprzedała ktoś w USA by ją kupił do transmisji bo Jamesa nikt nie chce pokazać. Rozumiem tok myślenia, że Solis jest kojarzony z porażki z Vitem i nie zbyt dobrze się może sprzedać ale to nie znaczy, że sięgamy do piwnicy po Toney'a.
Trzecia sprawa to zadajmy sobie pytanie. Ile "niedzielnych" kibiców pójdzie wykupić PPV?? A jeśli już to kupują dla rywala Adamka czy dla samego Tomka? Dla Tomka a więc jeśli walczyłby chociażby z tym Hanksem to mają plus w postaci niepokonanego.
Jeśli już Tomek chce taką walkę na przetarcie to z kimś jak Hanks a nie Toney. Cięższy będzie miał sparing przed walką z niż samą walkę z Toney'em. Jak widać można pogodzić dobry zarobek (bo np Hanks da Tomkowi większy niż Toney) z ciekawym widowiskiem. Do tego jeszcze który "niedzielny" kibic będzie wstawał w nocy specjalnie na Tomka i to w PPV??

A TERAZ SIĘ POCHWALĘ. POJECHAŁEM SOBIE DZIŚ NA ZAKUPY DO MIASTA I SPOTKAŁEM IZU UGONOHA. MAM AUTOGRAF ;] KAWAŁ CHŁOPA Z NIEGO ;D
@Jerome
gala będzie w okolicach 23 w Polsce
@PeterManfredo
Nieeee... Na 100% w USA w PC bo Tomek ma kontrakt z NBC na dwie walki w USA. Mówił tak w wywiadzie jednym czy drugim. Swoją drogą to wszystko już jest możliwe skor w wywiadach mówił też, że ze średniakami się nie będzie bił a tu Toney Tongue
Walka jest w USA ale specjalnie dla Polaków będzie w godzinach popoludniowych czasu Amerykańskiego
@Jerome

Dokładnie tak jak napisał PeterManfredo, walka w USA będzie o godzinach popołudniowych tak aby w Polsce była ona pokazywana w godzinach największej oglądalności.
ok ok.. coś kojarzę, że tak miało być.
@AdamekFightPL
To kto jest teraz Twoim idolem??
@Jerome
To nie wątek o idolach a o walce ADAMEK-TONEY
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie