Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ward vs Kovalev II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
@Martin
Człowiek zakładający koszulkę z wizerunkiem che guevary identyfikuje się z komunizmem czy nie? Mówimy o dorosłym mężczyźnie z dawnego Związku Sowieckiego, tutaj nie ma mowy o ignorancji czy przypadku. Kowal identyfikuje się z najbardziej zbrodniczą ideologią w historii ludzkości, dla mnie jest zwykłym ścierwem jak każdy komunista.
Krychu
Ok, ja go nie widziałem w takiej koszulce ale czy Kowalow identyfikuje sie z komunizmem to mam wątpliwości...

W każdym bądz razie z kim on sie tam identyfikuje to mnie az tak nie interesuje, bardziej to co pokazuje w ringu dlatego liczę ze zbjie Warda.
Według polsatsport.pl KOWALIOW I WARD W RINGU OK. 05.15 CZASU POLSKIEGO.

A więc już pięknie jasno na dworcu.
Ogląda już ktoś?

Arias - Magomedov na początku. Miło się chłopaków ogląda, Arias trochę magii już pokazał.

A to początek gali dopiero....
No jak nie, jak tak.

Arias kapitalny, 5 runda i koniec.
Pierwszy raz widziałem w akcji tego Ariasa i powiem szczerze, że lekko się zachwyciłem. Pierwsza runda jeszcze niepewna w jego wykonaniu, ale potem pełna kontrola. Dużo akcji na dół, które zupełnie osłabiły solidnego Magomedova. Potem łapki Rosjanina trochę opadły, świetne sierpowe i koniec walki. Myśli chłopak w ringu i naprawdę mogą być z niego ludzie. Dzisiejszą walką sprawił, że na pewno będę czekał na jego kolejne pojedynki.

Teraz Biwoł. Agnew bardzo twardy zawodnik (kiedyś). Mam nadzieję, że będzie można zobaczyć Rosjanina na dłuższym dystansie z solidnym przeciwnikiem.
No ja myśle że Biwoł jeśli tylko będzie chciał to skończy swój pojedynek szybciej niż Arias swój.
Biwoł zaczął potężnie, długo może to nie potrwać, Agnew przetrwał za mocną gardą końcòwke rundy,
Ostatecznie dobrze, że ta walka się zakończyła tak, a nie inaczej. Agnew nie oferował nic po za chowaniem się za podwójną gardą, a też robił to na tyle dobrze, że Biwoł miałby do końca duże problemy, aby na poważnie się do niego dobrać.
Biwoł pobawił się z Agnew. Gość jest świetny, Cedric wyglądał przy nim jak "solidny Węgier z dobrym rekordem". Nie wiem, czy Rosjanin jakikolwiek cios zebrał Big Grin Serio to może być czołowa postać w półciężkiej.

Super ta gala na razie, a już teraz czarodziej Rigo.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie