Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Hughie Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Gogolius
a już nie przesadzaj Big Grin
Z Zumbano Love, tańczył przez 12 rund, Briggs. Wink
Kondycyjnie podobno teraz jest zawsze przygotowany na
12 rund, tak wynika z relacji jego obozu przynajmniej.
Na kondycję Shannon zawsze ma dobre jogurty z marketu Wink
Przeciwnikiem Furego został Dominic Guinn,
były rywal między innymi Adamka.
40 lat, ale jeszcze ani jednej przez KO. Teraz jest wielka szansa na pierwszą. Wink
Guinn przegrał wszystkie rundy ale KO nie zaliczył. Walki niestety nie widziałem i jak na razie nie mogę jej znaleźć w necie. Oglądał ktoś z Was tą walkę i może powiedzieć coś więcej na temat postawy Hughie?
Twardy journeyman Guinn,
Idealny na powrót dla Szpilki Wink
Hughie zmierzy się z Fredem Kassim. Będzie to walka wieczoru na gali w Londynie przygotowywanej na 30 kwietnia.

To jeszcze nie są Ci przeciwnicy Fury'ego na których liczą kibice. Ale nie jest źle.
Kassi to super rywal. Zdecydowanie pokonał, oczywiście nie u sędziów..., Arreolę i Breazeale, więc jeśli na jego tle Hughie wypadnie obiecująco to WOW.
Ja do dziś nie wiem co myśleć o młodszym Furym. Lekko stawiam na Kassiego, oczywiście biorąc pod uwagę uczciwe punktacje, niekoniecznie punktowych
Może być z tego fajna walka, ja jednak wyżej oceniam Hughiego, który robi bardzo duże postępy, do tego chyba wzmocnił się fizycznie w ostatnim czasie.
Bardzo fajne i mądre zestawienie. Kassi to kawał zawodnika, jest niewygodny - leworęczny, co już udowodnił w ringu (do czasu KO prowadził z Mansourem, powinien wygrać z Arreolą i Brazeale). Nie stanowi jednak większego zagrożenia jeśli chodzi o czasówkę, ale może dać cenne doświadczenie Fury'emu; by dobrać się do skóry Kameruńczyka, Hughie będzie musiał trochę pokombinować. Bardzo fajna walka; bo potyczkach z fizolami Rudenką, czy Ariasem, teraz młodzian zawalczy z niewygodnym, potrafiącym boksować przeciwnikiem. Ja stawiam zdecydowanie na HF - jego ruchliwość, szybkość i rozmiar będą stanowiły zbyt dużą przeszkodę dla niedużego Kameruńczyka.

Rywal niemedialny, ale stanowiący ciekawy test.
Bardzo mi się ta walka podoba,choć dla mnie dużym faworytem jest młody.Jestem ciekaw jego następnych rywali,może jeśli wygra to pokuszą się na walkę ze zwycięzcą Pulew - Chisora.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie