Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej przereklamowani
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(04-01-2014 05:38 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ](...) nigdy nie zawalczył z żadnym z 31 aktualnych i byłych mistrzów świata jacy walczyli na ringach w okresie kiedy Michalczewski był mistrzem świata .

Virgil Hill - aktualny zunifikowany mistrz świata federacji WBA i IBF
Montel Griffin - były mistrz świata federacji WBC
Graciano Rocchigiani - były mistrz świata IBF w wadze super średniej, w rewanżu z Michalczewskim był właściwie aktualnym mistrzem świata WBC w półciężkiej.

+ aktualni mistrzowie świata WBO - Leonzeer Barber i Nestor Hipolito Giovannini
+ ostatnia walka z trzykrotnym mistrzem świata w dwóch kategoriach - Tiozzo.

Twoje stwierdzenie, które zacytowałem jest zatem po prostu nieprawdziwe, jakkolwiek nie oceniam tu zasadności przereklamowania Michalczewskiego, po prostu wytykam błąd merytoryczny w Twojej argumentacji.
@Matys

Ale ja napisałem ,że nie walczył z 31 mistrzami świata.

Czy ja napisałem ,że nie walczył z żadnym mistrzem świata?

Gdzie jest ten błąd merytoryczny w mojej wypowiedzi?
(04-01-2014 05:38 PM)RSC-2 napisał(a): [ -> ]a w rzeczywistości nigdy nie zawalczył z żadnym z 31 aktualnych i byłych mistrzów świata jacy walczyli na ringach w okresie kiedy Michalczewski był mistrzem świata .
@Matys
Z żadnym z 31 mistrzów. [nie napisałem że z żadnym mistrzem]
Są źródła które podają listę tych 31 mistrzów.
Mistrzów świata było więcej niż 31. A z tymi z poza 31 walczył.
Myślę ,że wiesz o co chodzi, a reszta to czepianie się słówek.
Oczywiście że mogłem to trochę inaczej napisać i nie byłoby rozbieżności.
„-Nie walczył z 31 mistrzami świata z okresu swojego mistrzostwa.” [bez słowa "z żadnym z 31]


Teraz lepiej?
Nie rozumiem Sad

[i tak to chyba zostawię, w trosce o swoje zdrowie]
@Matys

Ale czego tu nie można zrozumieć?

Michalczewski uniknął walki z 31 aktualnymi bądź byłymi mistrzami świata ,którzy walczyli w okresie gdy Michalczewski dzierżył pas mistrza świata. Jednym z tych mistrzów świata był Roy Jones Jr. i jeszcze trzydziestu innych.
Możesz podać jakieś źródło z tą listą 31 mistrzów świata? Strasznie dużo ich naliczyłeś. Ciekawi mnie też jakim cudem na tej liście 31 nie ma faceta, który przez parę lat był mistrzem w półciężkiej i zunifikował tytuły, czyli Virgila Hilla o_O
@Matys
Kiedyś o tym czytałem na jakimś portalu o boksie.
Nie jestem w stanie teraz tego znaleźć.
Charles Williams
Mike McCallum
Roy Jones Jr
Jeff Harding
Henry Maske
William Guthrie
Lou Del Valle
Reggie Johnson
Bruno Girard
Mehdi Sahnoune
Antonio Tarver
Silvio Branco
Glen Johnson
Clinton Woods
Alfred Cole
Orlin Norris
Ralf Rocchigiani
Nate Miller
Marcelo Fabián Domínguez
Adolpho Washington
Uriah Grant
Carl Thompson
Imamu Mayfield
Juan Carlos Gómez
Arthur Williams
Johnny Nelson
Wasilij Żyrow
Jean-Marc Mormeck
Wayne Braithwaite
James Toney
Kelvin Davis

[Czy wszyscy, którzy tu piszą o boksie pod swoimi komentarzami podają źródło informacji?
Jak ja tylko coś napiszę to zaraz wszyscy skąd ja to wiem i gdzie to jest napisane.


Przecież ja nie prowadzę ewidencji tego co czytam i o czym czytam.
Podaję informację a Ty nie musisz się z nią zgadzać i w nią wierzyć ]


Nie ma Virgila Hilla bo z nim Michalczewski walczył.
A tu chodzi o tych z którymi nie walczył.
[Czy wszyscy, którzy tu piszą o
boksie pod swoimi
komentarzami podają źródło
informacji?
Jak ja tylko coś napiszę to zaraz
wszyscy skąd ja to wiem i gdzie
to jest napisane.
*
Może jest to spowodowane tym że jesteś dość kontrowersyjną postacią na tym forum tak jak i niektóre twoje posty. Smile
Przecież większość z tej listy to cruiserzy Big Grin A z kolei goście jak Tarver, Branco, Johnson i paru innych nie spełniają warunku, który sam podałeś (nie byli ani aktualnymi ani byłymi mistrzami świata w okresie panowania Michalczewskiego) Big Grin Pogrążasz się panie RSC-2. Zrób sobie listę ilu byłych lub aktualnych mistrzów świata "uniknął" Roy Jones Jr w wagach średnia-super średnia-półciężka-junior ciężka-ciężka w latach 1990-2013. Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie