Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najbardziej przereklamowani
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
@Martin
Wymień nazwiska z którymi Rigondeaux powinien zawalczyć i wygrać by w Twoich oczach nie być przereklamowany.
@Sander i inni fani Rigo:

Chyba nie do końca mnie rozumiecie.
Ja NIE twierdzę, że Rigondeaux to jakiś przeciętny pięściarz. Uważam go za naprawdę dobrego zawodnika, ale mówię, że jest przereklamowany w kontekście wymieniania go w TOP 3 rankingu P4P.
Wiem, że to nie jego wina, że walczy w słabo obsadzonej kategorii, ale w związku z tym, iż poza Nonito nie ma większych wyzwań to pisanie, że to geniusz bo pokonał w swojej zawodowej karierze tylko jednego świetnego boksera, mnie nie przekonuje.
Martin
Rigon pokonał gościa z top 5 p4p więc automatycznie wskakuje na jego miejsce tak najprościej.
@Joker
U mnie Nonito był w TOP 10 P4P, a nie TOP 5. A teraz spójrz na nasze rankingi P4P tu na forum i zobacz czy u mnie Rigo jest, ew. gdzie jest, czy go nie ma...
@Martin
Cytat:@Sander i inni fani Rigo:
Jacy fani? Bądź poważny. Chwilę wcześniej pisałeś w innym wątku, że sympatie w boksie nie mają dla Ciebie znaczenia a teraz wyskakujesz z fanami sugerując to innym Wink

Wiesz po Rigo od razu widać, że to kawał boksera i ma po prostu talent. Boksersko to jest brylancik i nic do tego nie mają rywale z którymi się bije. Jak dla mnie nie jest przeceniany. Czemu nie wymieniasz tutaj Władimira? On też w wielu rankingach p4p jest wysoko. Zasługuje według Ciebie?

W dodatku sam w 10tce top 10 HW ever widzisz zarówno Vitalija jak i Władimira Kliczko. Myślę, że umieszczenie Rigo w 10 p4p jest niczym przy umieszczeniu Ukraińców w top 10 HW ever...
Martin
1. Mayweather
2. W. Kliczko
3. Ward
4. Bradley
5. Martinez
6. Gołowkin
7. D. Garcia
8. Pacquiao
9. Rigondeaux
10. Marquez
*
Rigo nie zasługuje nawet na top5 p4p za to Władek jest na drugim miejscu?Bo obija średniaków przy których Agbeko to mistrz nad mistrzami.Rigo jest dominatorem w swoej wadze tak jak Władek tylko resume inne Wach,Pianeta,Mormeck vs Filipiński błysk wybór sam się nasuwa.
@Sander
Jeśli piszesz, że Rigo to bokserski artysta i geniusz to wydawało mi się, że jesteś jego fanem, ale w żadnym wypadku to nie miał być zarzut...

Jeśli chodzi o Witalija to jak najbardziej widzę go w TOP10 HW ever, natomiast Władymir "zalapał" się tam exquo z kilkoma innymi.

(04-01-2014 04:16 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Rigo nie zasługuje nawet na top5 p4p za to Władek jest na drugim miejscu?Bo obija średniaków przy których Agbeko to mistrz nad mistrzami.Rigo jest dominatorem w swoej wadze tak jak Władek tylko resume inne


Powoli powoli, Wlad oprócz Mormecka i Pianety ma też w swoim resume np. Powietkina, Haye'a, Petera, Czagajewa, Rahmana, Ibragimova, Brewstera, Byrda............no właśnie resume inne.
(04-01-2014 03:10 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]-BMH, czemu przy Fonfarze pominales WBO? Tak z rozpedu czy ma to ukryte znaczenie?
Dla mnie bokser przereklamowany powinien mimo wszystko miec porazke/ walke ktora go obnazyla.
-Szpilka jest pompowany ale co by nie mowic to walki wygrywa wiec dopoki nie padnie to ciezko cos gadac.
O przereklamowaniu Diablo smialo mozna bylo dyskutowac przed Czakijewem: tam jednak w mojej opinii zawalczyl jak na mistrza przystalo - choc zgodze sie ze jego resume mimo wszystko nie powala.
-Wladimir? Ostro, w sumie ciezko sie nie zgodzic - glownie z fragmentem o sedziach, kontraktach itd.
-Haye w HW absolutnie pelna zgoda, nie wiem jak moglem zapomniec xD

-Pas WBO, okreslam tylko mianem prestizowy(rowny z innymi wspomnianymi), kiedy z kims prowadze dyskusje np. na forum, bo wiem, ze lwia czesc kibicow traktuje ten pas tak jak inne.
Prywatnie, to traktuje pas WBO, tak jak IBO, czy inne gowno. Pomijam juz fakt, ze te niby prestizowe federacje to jeden wielki cyrk na kolkach... super championi, championi etc. Jednak w czasach kiedy zlapalem zajawke na boks, to WBO nie byl traktowany z taka powaga jak jest dzis, a ja nie chce tego zminiac.Wink

-Dla mnie, Szpilka nie jest przerekalmowany. Uwazam go za najodwazniej prowadzonegop prospekta ktorym sie opiekuje Andrzej Wasilewski, i za to szacunek. To na jakim poziomie jest obecnie Szpilka, powinna pokazac walka z innym niesprawdzonym-Jenningsem.

-Wlasnie w mojej ocenie, to Diablo po walce z Czakijew stal sie dla wielu najlepszym jr.ciezkim... dlatego uwazam, ze jest przereklamowany, i nie mam zamiaru powolywac sie na walki, gdzie pas powinien byc juz dawno wywieziony z Polski, lub gdzie mimo dobrego wyniku, to nasz mistrz wypadl slabo.
W walce z Wlodarczyk-Czakijew, nie widzialem niczego czym Krzysiek by mnie mogl zaskoczyc. Dostawal baty, a to, ze jest twardy i dobry kondycyjnie, to wiedzial kazdy... potem Rosjanin opadl z sil, a po kims tak doswiadczonym jak Diablo, to sie powinno wymagac by spokojnie konczyl slaniajacych sie na nogach gosci. To Czakijew, w tej walce pokazal, ze go przecenialem, bardziej niz Rudy, ze byl niedoceniany. Tak wlasnie odbieram Wlodarczyka... bardzo dobry zawodnik, ale zaden tam powazny kandydat na zunifikowanie tytulow.
Dla mnie na neutralnym teranie, to Polak nie bylby faworytem z Huckiem, Jonesem, Lebedevem i kilkoma innymi...

-Ja nie nie do konca szanuje takich gosci jak Wowa... dostal raz, czy drugi, i zamist wyjsc udowodnic, ze to przypadek, to posylal brata, albo czekal az jego pogromca calkiem obnizy loty. Dzis moge przeczytac niemal na kazdym podobnym forum, o tym niesamowitym rozwoju Kliczko etc. a prawda jest taka(moja prawdaTongue), ze to nie on stal sie nagle lepszym kilka klas piesciarzem, tylko przez wiele lat, mial doslownie garstke rywali, ktorzy walczyli na poziomie jego poprzednich pogromcow. Wygrane z takimi asami jak Mormeck, Pianeta, Wach(mimo duzej sympatii do Mariusza, to nie byl godny pretendent pasa... jeszcze nie na tamten moment) to slabe wygrane, a walki jak ta z Haye, czy Povetkinem, to dla mnie porazka. Jeszcza ta z Davidem, bylo do przyjecia... niewiele sie dzialo, ale mozna bylo obejrzec troche szachow i technicznego boksu. Jednak ta szopka z Povetkinem? Kur... co to bylo, zapasy?

-Ciesze sie, ze sie zgadzasz co do osoby Davida, bo wiem jak bardzo jestem odosobniony w tej opinii. Ja doceniam to, jak Haye sie porusza, doceniam jego sile ciosu, balns itp. ale ludzie... ostatnie w 5/6 lat, Brytol walczyl tylko z Chisora(ktorego i tak skazywalem na pewna czasowke) i z Kliczko. Reszta jego skalpow, to jakies jaja. Czy patrzac na McCline, Mollo x2, Minto, tylko ja mam wrazenie, ze nie sa to slabsi goscie niz Barret, cien Ruiza, czy Harrison? Przeciez Cci goscie, to jest poziom rywali dopiero rozwijaceo sie Artura.Rolleyes

(04-01-2014 04:16 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Rigo nie zasługuje nawet na top5 p4p za to Władek jest na drugim miejscu?Bo obija średniaków przy których Agbeko to mistrz nad mistrzami.

Odwieczny dylemat wielu kibicow... ilosc wygranych vs jakosc pokonanych... "wygranych sie nie sadzi" vs styl zwyciestw. W obu przypadkach, wybieram opcje pogrubiona.Wink Dla mnie resume Wladka, wypada bardzo blado przy niemal kazdym z top10. Ostatnio umiescilem go na swoim rankingu tylko dlatego, ze wygral z Povetkinem, w ktorego mocno wierzylem, i ktorego kreowalem na kogos, kto moze realnie zagrozuc Ukraincowi.
Martin
O Pianecie,Wachu i Mormecku napisałem specjalnie wiesz czemu?A temu że nazywasz rywali Rigona cieniasami to w takim razie jak nazwać tych od Kliczki #2 twojego p4p.Powietkin,Haye I Czagajew wiedzialem że o nich wspomnisz ale czy któryś z nich to chociaż zbliżony poziom do Donaire?Czy z którymś z tych panów wygrał tak przekonująco jak Szakal z Flashem?Czy pokonał kogoś z topu p4p jak Kubano?Nie sądze...
Dla mnie bokser przereklamowany to taki o którym pisze i mówi się o jak o wielkiej legendzie a rzeczywistości jego dokonania i umiejętności sportowe nie zostały zweryfikowane przez wielu najlepszych bokserów.

I takim bokserem jest Dariusz Michalczewski.

Szczególnie polskie media , polscy kibice i organizacja dla której walczył stawia go w jednym szeregu z wybitnymi , a w rzeczywistości nigdy nie zawalczył z żadnym z 31 aktualnych i byłych mistrzów świata jacy walczyli na ringach w okresie kiedy Michalczewski był mistrzem świata .

I to nazywa się brak weryfikacji ,unik stulecia, a co za tym idzie "przereklamowanie".
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie