Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Toż jest i argentyńska flaga Wink
Haha faktycznie Tongue to sloneczko przysloniete i wzialem to tylko za blekitne tlo. No to plakat jak ta lala malowana.
Wczoraj na poprawe humoru puscilem sobie Maidana vs Broner - juz widze jak zamaszyste ciosy Maidany dzialaja niczym perpetum mobile i nakrecaja go jeszcze bardziej i bardziej...


A Floyd je omija jeszcze bardziej i bardziej Big Grin
"Carlos Maidana" napisał człowiek, który o boksie wie wszystko, wyrafinowany fan boksu, haha Big Grin

Fajny plakat, oby walka była na podobnym poziomie Smile


Ja jestem bardziej zadowolony z wyboru Maidany niż Khana.
Floyda nie da sie wypykać po 12 rundach ale znokautować jak najbardziej. Jakoś w okolicach walki z Cotto pisałem tutaj właśnie że batem na Floyda może być jedynie puncher. I właśnie przytoczyłem na ten przykład właśnie Marcosa lub Mathysse i ten punch Mosleya w drugiej rundzie. Floyd miał poważne kłopoty a doświadczony Shane nie potrafił pójsc za ciosem i przejśc szczelnej gardy zamroczonego Mayweathera.
Nie ma w tej chwili nikogo (chyba że Manny) kto da komuś takiemu jak profesor Junior lekcje boksu. Więc K.O na Floydzie to jedyne choć absolutnie nie 100procentowe wyjscie dla Marcosa.
Pisząc to oczywiście ciężko mi wyobrazaić sobie Floyda na dechach przez 10sekund i triumfującego Maidane ale jak wszyscy wiemy to jest boks.Umiejętności Floyda w ringu przyćmią wszystkie atuty Maidany. Ale z kolei Argentyńczyk nie ma w tym starciu zerowych szans. Jego siła jest w stanie przewrócić wynik walki do góry nogami w każdej z rund. Ale próźne wydaje wyczekiwanie uśpionego Floyda i wtrącenie mocnego ciosu choć wszystko może być możliwe.
Mój Typ : 120-108 Floyd.
Niewątpliwe. To może być scenariusz walki Manny-Rios. Bo Maidana wszechstronnym bokserem nie jest. Można powiedzieć wręcz jednowymiarowym. Ale jeden cios może zmienić wszystko w drugą strone. Tak właśnie mało znany Rahman posadził Lewisa.
Jak obejrzałem to promo, to stwierdziłem, że Maidana to taki wybrany chłopek z wioski, który ma walczyć z mistrzem areny na koloseum, a stawką jest istnienie jego domu rodzinnego Wink
Taka... ofiara Wink
Ale może to przez słodką twarz Marcosa (jak rzekła moja luba Tongue).
http://www.laceupboxing.com/pound-for-po...st-marcos/

Tu ma być konferencja przed walką chyba jedyna w najbliższym czasie.




Floyd wspomniał, że Lara będzie walczył z Ishe Smith w Maju. I być może to jest jego rywal na wrzesień.

Mówi, że odejście z Top Rank to najlepsza decyzja w jego karierzy i chyba każdy się z tym zgodzi bo od tego czasu zarabia krocie.

Chce odejść po 4 walkach i nie zamierza pobijać rekordu Marciano.


Fajna zapowiedź:



Money, rozpoczal przygotowania do walki:


Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie