Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Floyd Mayweather vs Marcos Rene Maidana (2014.05.03-MGM Grand, Las Vegas)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Mnie najbardziej kręci walka Collazzo - Khan, bo to może być walka o której będziemy długo dyskutować. Wiadomo, zarywam nocę, by zobaczyć Floyda i jego mistrzostwo, ale jasnym jest, że on to wygra Tongue
Broner też się zapowiada ciekawie, mam nadzieję, że trochę poboksuje. Ciekawy jestem w jakiej kondycji psychicznej wróci po porażce i ogólnie jak się zaprezentuje. Powinien bez problemu to wygrać, stawiam przez nokaut w końocywch rundach. Choć oczywiście kibicować będę Molinie Tongue
Love - Periban też może być ciekawie. Nie wiem jakiej walki się spodziewać pod względem emocji, ale na pewno będzie to nabardziej wyrównany pojedynek na gali.
Na tej Ipli chyba poważnie nie będzie dało się wykupić. Co za popierdoleńcy... Abrahama się da, Cyca się da, ale Floyda się nie da. Prawdziwi gjenjusze.
Tego Love'a jakoś ostatnio widziałem w tv z Rosado bodajże, gdzie wygrał w dość kontrowersyjnym stylu...
Koleś jest z Las Vegas - pewnie wygra na punkty.
Ale mu nos krwawi.
No... jak na 4 minuty walki to trochę kiepski nos do boksu Wink

Kurde, że go Marco nie skończył...
Szalona 5 runda Big GrinBig Grin

J'Leon ładnie odrabia straty z 5 rundy.
96-93 Love, dobra walka. Ładnie nam się zaczęła gala.
Jak dla mnie 97 - 92 Love. Super walka , teraz Broner Big Grin .
96-93 Love. Niezła walka, nie wiem jak przetrwał 5 rundę Love, widać, że ma świetny balans i umiejętności defensywne. Periban robił wszystko co mógł,szkoda tej kontuzji łuku brwiowego po tym łokciu, bo nie istniał już w tej walce, a mógłby sprawić niezłe problemy J'Leonowi.
Dobry boks na początek, ciekawe jak zaprezentuje się Bronek.
Rozay na wejściu Bronera, dobra beka Big Grin. Szkoda, że brodę zgolił bo by wyglądali jak bracia.

Ale nim AB rzucił HAHAHAHA.

AB go niszczy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie