Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Huck vs Arslan - rewanż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Niech Arslan zakończy ten cyrk o nazwie " mistrz świata Marco Huck " Smile
Huck, tanio skory nie sprzeda. Przeciez on nie zna leku... nie zna strachu... litosci... respektu... on w ogole malo wie i bardzo malo rozumie(przynajmniej stwarza takie pozory, ze jest cichociemny), ale umie trzymac garde i walic cepem. Jak slucha sie trenera, to jest maszyna perfekcyjna zniszczenia.
A mi się nadal w dalekim świcie nierealnych marzeń marzy powrót Haye do CW i wciągnięcie nosem tych wszystkich "miszczów". Szkoda, że to takie nierealne. Ta waga aż się prosi o nadejście jakiegoś dominatora.

To wejście Hucka to bardziej przypominało jakiś kiepski musical niż wyjście do ringu.
Maryla Rodowicz śpiewała na wejście Hucka!
Ale wygwizdują Hucka. Arslan witany jak w domu podczas walki z obcokrajowcem.

Jak na razie Arslan musi być agresywniejszy i zdawać więcej ciosów bo na tą chwile można spokojnie punktować dla Hucka. Mimo, że Arslan jest skuteczniejszy to jednak Huck jest znacznie aktywniejszy.

Huck się chyba wystrzela. On w tej 5 rundzie zdał grubo ponad 100 ciosów

Hohoho. Ale walka. Huck zawsze się wybroni w rewanżu. To już kolejny raz taka sytuacja. Po prostu w rewanżach jest już przygotowany na 100%. Super walka. Szkoda Arslana, no ale to jest boks.
No to po walce, poziom techniczny średni, ale siła i wola walki spora. U mnie nawet Firat prowadził po tych pięciu rundach jednym punktem, ale stało jak się stało. Szkoda Firata, że tak skończył. Ja szczerze nie brałem pod uwagę zakończenia przed czasem, a tu proszę. Huck twardziel.
I po wszystkim.. Czemu Arslan nie klinczował po nokdaunach?

Miałem 3-2 dla Firata.
Marco Huck - król CW!
Tak jak przewidywałem Arslan nie dał rady.
BMH, Twoje tekściory o Hucku to do najśmieszniejszych komentarzy by mogły iść Big Grin
No i znowu wygrał ten cepiarz DodgyDodgy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie