Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huck vs Arslan - rewanż
25-01-2014, 11:24 PM
Post: #31
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Niech Arslan zakończy ten cyrk o nazwie " mistrz świata Marco Huck " Smile

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 11:33 PM przez BMH.)
Post: #32
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Huck, tanio skory nie sprzeda. Przeciez on nie zna leku... nie zna strachu... litosci... respektu... on w ogole malo wie i bardzo malo rozumie(przynajmniej stwarza takie pozory, ze jest cichociemny), ale umie trzymac garde i walic cepem. Jak slucha sie trenera, to jest maszyna perfekcyjna zniszczenia.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 11:42 PM przez Krzych.)
Post: #33
RE: Huck vs Arslan - rewanż
A mi się nadal w dalekim świcie nierealnych marzeń marzy powrót Haye do CW i wciągnięcie nosem tych wszystkich "miszczów". Szkoda, że to takie nierealne. Ta waga aż się prosi o nadejście jakiegoś dominatora.

To wejście Hucka to bardziej przypominało jakiś kiepski musical niż wyjście do ringu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:46 PM
Post: #34
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Maryla Rodowicz śpiewała na wejście Hucka!

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-01-2014, 11:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 12:12 AM przez Krzych.)
Post: #35
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Ale wygwizdują Hucka. Arslan witany jak w domu podczas walki z obcokrajowcem.

Jak na razie Arslan musi być agresywniejszy i zdawać więcej ciosów bo na tą chwile można spokojnie punktować dla Hucka. Mimo, że Arslan jest skuteczniejszy to jednak Huck jest znacznie aktywniejszy.

Huck się chyba wystrzela. On w tej 5 rundzie zdał grubo ponad 100 ciosów

Hohoho. Ale walka. Huck zawsze się wybroni w rewanżu. To już kolejny raz taka sytuacja. Po prostu w rewanżach jest już przygotowany na 100%. Super walka. Szkoda Arslana, no ale to jest boks.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:13 AM
Post: #36
RE: Huck vs Arslan - rewanż
No to po walce, poziom techniczny średni, ale siła i wola walki spora. U mnie nawet Firat prowadził po tych pięciu rundach jednym punktem, ale stało jak się stało. Szkoda Firata, że tak skończył. Ja szczerze nie brałem pod uwagę zakończenia przed czasem, a tu proszę. Huck twardziel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:13 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-01-2014 12:14 AM przez Sander.)
Post: #37
RE: Huck vs Arslan - rewanż
I po wszystkim.. Czemu Arslan nie klinczował po nokdaunach?

Miałem 3-2 dla Firata.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:14 AM
Post: #38
RE: Huck vs Arslan - rewanż
Marco Huck - król CW!
Tak jak przewidywałem Arslan nie dał rady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:14 AM
Post: #39
RE: Huck vs Arslan - rewanż
BMH, Twoje tekściory o Hucku to do najśmieszniejszych komentarzy by mogły iść Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-01-2014, 12:17 AM
Post: #40
RE: Huck vs Arslan - rewanż
No i znowu wygrał ten cepiarz DodgyDodgy

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości