Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

A jeżeli przyjdą to napewno nie ze względu na Hucka czy Arslana.
No chyba ,że Turków i tych z Bałkanów zaliczasz do Niemców.
Jak myślicie możliwy tu remis?
(21-01-2014 07:21 PM)Joker napisał(a): [ -> ]Jak myślicie możliwy tu remis?
To zależy od tego na ile walk opiewa kontrakt Turka. Jeżeli ma jeszcze przez jakiś czas dla nich walczyć, to remis jest całkiem realny.

A wokół ringu to pewnie same musimy będą. Powinni walczyć o Pas Allacha.
Huck chyba nie był najlepiej dysponowany w ich pierwszej walce. Arslan za to był kapitalnie przygotowany. W rewanżu faworytem pozostaje Huck ale Arslan ma jest w bardzo dobrej sytuacji ze względu na przebieg pierwszej walki. Szczególnie przewaga psychiczna odgrywa tu dużą rolę. Arslan wie, że wygrał i wyjdzie do rewanżu tak pewny siebie jak tylko pewny siebie może być człowiek. Ale czy podoła Huckowi, który tym razem będzie na pewno przygotowany tak dobrze jak do trzeciej walki z Afolabim? Zobaczymy. Chciałbym żeby Huck nareszcie oficjalnie stracił ten pas bo on dosłownie przegrał połowę obron. Może troszkę mniej niż połowę. Za chwilę będzie miał 20 obron tytułu tracąc go po drodze 10 razy... No ale jest na tyle dobry, że nikt go nie zmiażdży a bez tego nikt decyzji w Niemczech nie dostanie. Oby tylko nie zapisał się zbyt wyraźnie na kartach historii z ilością obron bo to będzie hańba dla tego sportu. Oczywiście Made in Germany bo gdzie by indziej.
Jedno jest pewne, to będzie mega młucka!! jak to na każdej walce Hucka. Tym razem Marco skończy go przed czasem. GO!! GO!! HUKIĆ !!
A ja tam wierze w remis lub Firata.
(24-01-2014 10:49 AM)Joker napisał(a): [ -> ]A ja tam wierze w remis lub Firata.

To nie będzie łatwa walka dla Hucka, ale tu remisu ani zwycięstwa Arslana raczej się nie spodziewam. Huck to wygra, a potem chciałbym żeby przeszedł do HW.
Im blizej walki, tam bardziej jestem przekonany, ze Huck wygra.
Ciekawe czy wynik już jest wydrukowany .