Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kołodziej vs Hernandez
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
(07-03-2014 06:16 PM)RoyJonesJr napisał(a): [ -> ]Walka Huck-Włodar to pewnie najbardziej oczekiwana walka w cruiser nie tylko w Polsce ale i kibców z całego świata. Potrzebna jest tam unifikacja bez dwóch zdań. Ile można oglądać rewanżowe starcia Włodara czy Hucka albo Hernandeza którego zawsze coś boli.
Ostatnio było tam gorąco kiedy walczył Lebedev z Jonsem czy Włodar z Czakijewem. a tak to mało sie tam dzieje.

Spadłem z krzesła Cool
Usiądz weź krzesło...

cop
Czyli Cunn nie pozostawił dalszego zainteresowania w cruiser u siebie? Tarver też był w tej kategorii dobrze oglądany i zainteresowanie w ameryce o jego ew. walce z włodarem rosło. Dodatkowo doszedł tam niedawno Chambers.
Czy amerykańscy kibice naprawdę chętniej oglądają w ringu tylko swoich rodaków? Ja wiem że cruiser jak i ciężka z resztą jest zdominowana przez Europe a dokładnie blok wschodni.
Sam prestiż pojedynku jest bardzo opłacalny pod względem sportowym jak i pewnie marketingowym. Szczególnie u nas. Bo przecież nie mówie ani nie mysle ze ta walka ma odbyć sie w Las Vegas.
Nie mówie tu absolutnie o marketingu czy pieniądzach zza oceanu tylko samym zainteresowaniu jako kibiców Wink
Tylko o samym zainteresowaniu bo unifikacje to zawsze gorąca sprawa. W cw jest nuda to fakt ale tam sie da zestawić sporo ciekawych walk a mistrzowie nie palą do sie do wielkich walk. Dodatkowo dla samej Ameryki przydał by sie spowortem Dominator Cunn, Goral, dysponowany Chambers i jak pisałem kiedyś strasznie mi pasował tam Dawson. Jego walka z USS napewno by sie sprzedała za oceanem gdyby nie wpadki obu. Gdyby to wszystko wyglądało tak jak pisze to niewątpliwe walka Włodara z Huckiem była by tam czymś więcej niż tym co zasugerowałem dwa posty wyżej.
Paweł Kołodziej (33-0, 18 KO)
zmierzy się z Olą Afolabim
(20-3-4, 9 KO) w walce o miano
oficjalnego pretendenta do
tytułu mistrza świata wagi
junior ciężkiej federacji IB
Ciężki nokaut na Afolabim. Wszystkie argumenty po stronie Pawła.
Dobra, obstawiamy. Na ile dni przed walką Kołodziej ogłosi kontuzję i jaka ona będzie? Stawiam na 15 dni i zerwanie cięciwy w łuku, z którego strzela prawym prostymBig Grin
(24-04-2014 08:26 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Dobra, obstawiamy. Na ile dni przed walką Kołodziej ogłosi kontuzję i jaka ona będzie? Stawiam na 15 dni i zerwanie cięciwy w łuku, z którego strzela prawym prostymBig Grin

@Krzych
Byłeś blisko...Undecided

http://www.bokser.org/content/2014/06/24.../index.jsp
Co za niedojda ,może Szpilka mu poszuka rywala przez Facebook?
Powiem tylko tyle co napisałem na głównej:

Też mi nowina. Chyba nikt nie brał tej walki na poważnie. Nie od dziś wiadomo, że ten człowiek nigdy nie zawalczy poważnej walki. Z resztą nie tylko on. Nie wiem na co oni wszyscy czekają. To że przy tym co prezentują są klasyfikowani w jakimkolwiek rankingu to jest więcej niż cud. A jeszcze wydziwiają, kombinują, kalkulują. Ludzie, to że przy polskim poziomie szkolenia doszliście w ogóle do momentu, w którym macie szanse zawalczyć ze światową czołówką to już jest gwiazdka z nieba, co tu kalkulować?
(24-06-2014 09:02 PM)Krzych napisał(a): [ -> ]Powiem tylko tyle co napisałem na głównej:

Też mi nowina. Chyba nikt nie brał tej walki na poważnie. Nie od dziś wiadomo, że ten człowiek nigdy nie zawalczy poważnej walki. Z resztą nie tylko on. Nie wiem na co oni wszyscy czekają. To że przy tym co prezentują są klasyfikowani w jakimkolwiek rankingu to jest więcej niż cud. A jeszcze wydziwiają, kombinują, kalkulują. Ludzie, to że przy polskim poziomie szkolenia doszliście w ogóle do momentu, w którym macie szanse zawalczyć ze światową czołówką to już jest gwiazdka z nieba, co tu kalkulować?

Tak to prawda ,nie mamy dobrych amatorów to mamy przeciętne zawodowstwo.
Jedynie damska amatorka to czołówka ,a młodzi i seniorzy to szkoda pisać .
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie