Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: III Wojna Światowa?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Niczego dobrego to nie zwiastuję ...Ludzie są jednak głupi , przez chęć władzy i dominacji sami zakończymy istnienie naszego gatunku, bomba atomowa to jest przy tym nic .
http://fakty.interia.pl/swiat/news-porow...Id,1045498

Islamiści po raz kolejny atakują, dlaczego mnie to nie dziwi?
@Bestia
Mnie też to nie dziwi , ciekawe kiedy do takich sytuacji zacznie dochodzić w Europie.
Patrząc na nasze forum , to tutaj spokojnie tacy Nigeryjczycy by mogli działać , przecież wszystko co obce trzeba tolerować , prawda koledzy ?
(20-10-2013 09:08 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]przecież wszystko co obce trzeba tolerować , prawda koledzy ?
What's your problem, man? Zaczynasz coraz bardziej bredzić.
Jaki problem , przecież to jest tylko pytanie( z nutką drwiny) skierowane do forumowiczów.Jeżeli ktoś z nas ma jakikolwiek problem , to Ty z czytaniem ze zrozumieniem.
[Obrazek: 2nvyzk5.jpg]
Tak walczą o "wolność" "rebelianci" wspierani przez USA i ONZ.
Ciekawe kiedy w Europie zaczną takie "zabawy".
Jak ktoś chce filmik z tego strasznego incydentu, zapraszam na PW , nie będę wrzucał takich okropieństw na forumek.


@Admin/Mod
Jeżeli według Ciebie screen jest nieodpowiedni to po prostu usuń ten post.
KrychuTMT
Ja widziałem też filmik jak jeden z rebeliantów po zabiciu żołnierza zjada jego serce.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/8...jego-serce
(24-10-2013 07:52 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Ciekawe kiedy w Europie zaczną takie "zabawy".
Przecież już zaczęli. Nie pamiętasz o dekapitacji brytyjskiego żołnierza przez dzikiego islamitę sprzed paru miesięcy?
(24-10-2013 08:54 PM)Metzger napisał(a): [ -> ]
(24-10-2013 07:52 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Ciekawe kiedy w Europie zaczną takie "zabawy".
Przecież już zaczęli. Nie pamiętasz o dekapitacji brytyjskiego żołnierza przez dzikiego islamitę sprzed paru miesięcy?

Świetny filmik zrobił Max Kolonko o tym "wydarzeniu".
@Metzger
Pamiętam , bardziej chodziło mi o takie działania na większą skalę .
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie