Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: THOMPSON vs PULEW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR8FU27TC-CxjDks2PWdwM...6rCDq89cj9][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRQ9lpUquxeogWi6JiYkIh...kXdfV3v4jL]
Tony Thompson (38-3, 26 KO) potwierdził dziś że 28 Sierpnia stoczy walkę z Bułgarem Kubratem Pulewem (17-0, 9 KO).Będący na fali po dwóch wygranych z Davidem Price Amerykanin znów będzie chciał sprawić niespodziankę.Faworytem pojedynku będzie Pulew jednak Thompson potwierdził że zawsze jest groźny.Stawką tego pojedynku będzie walka z Władimirem Kliczko.
Strasznie szybko ta walka. Thompson ledwie 6 lipca walczył z Pricem. Nie odpocznie chłopak sobie. Zresztą, pewnie już od kilku/kilkunastu dni jakiś trening prowadzi.

Jak chodzi o pojedynek, ja tu jakiegoś ciekawego starcia nie oczekiwałbym. Pulev będzie spokojnie punktował starego Thompsona.
Tony pokazał już że nie wolno go skreślać.Naturalnie faworytem jest Pulew, chciałbym aby on wygrał jakaś odmiana.Trzecia walka Thompsona z Kliczko była by taka sama jak poprzednie, Pulew mógłby "zagrozić" Władkowi choć trochę.Tongue
Thompson na bazie wygranych nad absolutnie zielonym Price'm dostaje kolejną dużą walkę i szansę. Niestety szans większych z Bułgarem nie ma. Thompson jest już powolny, siłą ciosu już nie straszy, zdrowia po 5-6 rundach na dobrym poziomie również zabraknie.
Za to Pulew to ciekawy zawodnik i kandydat na mistrza. Znakomity lewy prosty kto wie czy poza Kliczkami ktoś ma lepszy jab? Do tego jest to profesjonalista praktycznie nie notuje spadków formy, zawsze dobrze przygotowany. Cios nie jakiś zabójczy ale potrafi się kumulować. Chłodna głowa to jego kolejny atut. Jak na swoje gabaryty jest też dosyć ruchliwy. Silny fizycznie Bułgar powinien przełamać Thompsona gdzieś po 5 rundzie.
"Thompson na bazie wygranych nad absolutnie zielonym Price'm"

Price przed prażakami był przyszłym mistrzem świata, nie umniejszajmy Thompsonowi wygranych nad Davidem.
(26-07-2013 12:06 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Thompson na bazie wygranych nad absolutnie zielonym Price'm dostaje kolejną dużą walkę i szansę. Niestety szans większych z Bułgarem nie ma.

Thompson ma przyslowiowe jaja, i bierze walke z Puleve-brawo! Jest szansa na eliminator, to sie bierze takie cos w ciemno, zwlaszcza gdy wierzy sie w wygrana. Nie powiem by jakos specjalnie ten pojedynek mnie krecil, ale cieszy mnie, ze w ogole ktos mial checi wyjsc do Bulgara, zamiast nie plakac, ze mala kasa... cel uswieca srodki.Wink
@BESTIA
Tak ale to nie zmienia faktu, że walkach z Tonym wyglądał jak bum.
@BMH
Dla Thompsona taka walka w takim wieku to super sprawa i słusznie przyjął ofertę.
Pulew to dla mnie numer 1 zaraz po Kliczkach. Nie daje Thompsonowi żadnych szans.
@Martin
A Haye?

Co tu dużo pisać na temat tej walki... łatwa walka dla Puleva.
@AFPL
Słuszna uwaga, tyle że Haye już swoją szansę miał, a Kubrat to moja nadzieja na detronizację braci. Chociaż większe szanse miałby z Vitem. Jeśli nie Pulew to kto?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie